Не худа ні разу• 23 октября 2023
Верите ли вы, что может на судьбе быть написано быть одинокой/ одинокому?
Встречала девушек, которые невидимы для мужчин, притягивают секс на один раз или всяких маргиналов. Тоже самое замечала у некоторых мужчин. Как вы думаете это такая судьба или что-то не так с человеком?
Бачу_майбутнє• 23 октября 2023
В судьбу верю.
А по поводу притягивания , так подобное тянется к подобному.
ИграйМойГормон• 23 октября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Судьба такая, потому что со мной что-то не так
Что,внимание не обращают ?
Срочнокпсихологу• 23 октября 2023
Не ’на судьбе’, а ’на роду’. А что касается притягивания мудаков - у меня были одни мудаки. И дело в том, что со мной все очень не так
дожену і ощасливлю• 23 октября 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
В судьбу верю.
Тут залежить як притягується. І я, і моя двоюрідна сестра такі собі сірі мишки, з категорії правильних дівчаток і зубрилок. Нічого визиваючого ні у зовнішності, ні в поведінці.
До нас завжди клеїлися значно старші сумнівні мужики. Це на рівні коротких епізодів - заговорив і приставав на вулиці чи в транспорті, спробував познайомитися. До мене з моїх 13 років і на вулиці, і в транспорті клеїлися п´яні чоловіки, я в шкільні роки прямо боялася в транспорті їздити. І в молодості - йду влітку з роботи і зупинилася в центрі міста послухати вуличних музикантів, а вже за кілька хвилин підкатує сумнівний алкаш (правда інтелегент) років 60.
Так і досі не одружені з сестрою.
Хоча в долю теж не вірю. Але і подібне не притягуємо.
Так і досі не одружені з сестрою.
Незнакомлюся• 23 октября 2023
І я вже мабуть вірю в судьбу, бо особисте життя не склалося, і не маю пояснень цьому та обʼєктивних причин (( або мені чоловіки не подобаються, не підходять, не до душі, а якщо подобається чоловік - то не складаються відносини, причому майже по однаковому сценарію (( поведінку свою я аналізувала, висновки робила - підсумок той самий на жаль ((( недавно познайомилася з чоловіком , мені сподобався, він проявляв ініціативу , потім зник ((( … років мені багато. Вже думаю, що судьба прожити все життя без чоловіка
Salsa-24da• 23 октября 2023
Верю!
Только не в судьбе дело, а в паттернах поведения.
В неадекватной самооценке, в неумении идти на компромисс, не желании доверять и подпускать кого-то близко, в комплексах, в боязни своей сексуальности, и еще в миллионе тараканов
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Що цікаво, у моєї мами в молодості дуже були багато хлопців, які її добивалися, вона багатьом подобалася , хоча була дуже соромʼязлива і не балакуча, але красива, гарно одягалася і красиво танцювала на танцях )) а в мене по життю мало чоловіків було, і ніхто за мною не бігав, хоча я також гарно виглядала завжди
Salsa-24da• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
І ви мамі розкажіть, як за вами бігають і добиваються😁
У мене родичка така є.
Мама каже, що ніхто не бігав, хай не бреше 🤣
У мене родичка така є.
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Верю!
Ну от поясніть мені , в мене майже немає таранів )) самооцінка адекватна, я зріла особистість, було спілкування з чоловіком, він проявляв ініціативу , запросив на 1 побачення , після нього дзвонив , писав і потім зник без пояснень (( думаю що причина не в мені , в нього щось там змінилась … але чому так вийшло? Могли б скластися відносини .. тим паче мені рідко хто із чоловіків до душі ((( не судьба ?
Salsa-24da• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ну то звідки я знаю, треба в нього питати.
У вас такого не було хіба, що 2-3 рази сходили і більш не схотіли спілкуватися, ну не ваше.
Це не означає, що ви якась погана чи не така
У мене таке мільйон разів було.
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
У мене родичка така є.
Та вірю розповідям мами про женихів, вона до сих пір їх згадує 😄😄😄 як її всі добивалися )) я ж такого не розповідаю своїм дітям ))
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
У мене таке мільйон разів було.
Так і було , я ж не кажу що я якась не така )) я впевнена в собі .. але ж могло бути по іншому ))
Salsa-24da• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ага!
Так-так!
Знайомий типаж.
Я теж таких знаю.
Одна - моя ровесниця, а друга - моя тітка.
З тітки вже ржемо і я і її діти, коли вона пісню про женихів зводить, які за нею 40 років тому бігали 🤣🤣🤣
Так-так!
Знайомий типаж.
Я теж таких знаю.
Salsa-24da• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
З цим так, з іншим по-іншому.
Ви ж тоже не з усіма підряд хочете спілкуватися.
Ну ось буває, що наче і людина непогана, розумна , симпатична, а не йде контакт і все.
Любви вам!• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Вы по одному эпизоду делаете глобальные выводы?
Это уже искажение мышления. Называется генерализация.
Надежда наш компас• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
+ 1 000 000
Любви вам!• 23 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Верю!
Самый адекватный комментарий в теме!
Надежда наш компас• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Вам до цього коментаря додали три ржачних смайли.
Вже від нього зрозуміло, що ви трохи чудненька.
Ну і любите циклитися .
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Та по якому одному епізоду?? Я ж писала вище , мені років багато , дуже багато , не хочу вас лякати )) 45+ і більше ))
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ну і любите циклитися .
Та хоч 50 смайликів , що з того ? А ви не чудненька? Впевнена в своїй адекватності?
Надежда наш компас• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Ні, я не чудненька.
Але була такою років до 25.
Супер-чудненька була в 17.
Далі поступово згладилось.
В 25 заміж вийшла.
В шлюбі 15 років.
Але була такою років до 25.
Супер-чудненька була в 17.
Далі поступово згладилось.
В 25 заміж вийшла.
В шлюбі 15 років.
Надежда наш компас• 23 октября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
У вас все життя далі одного побачення не заходило?
Чи чого ви вирішили згадати саме цього чоловіка?
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ні, я не чудненька.
Але була такою років до 25.
Супер-чудненька була в 17.
Далі поступово згладилось.
В 25 заміж вийшла.
В шлюбі 15 років.
Але була такою років до 25.
Супер-чудненька була в 17.
Далі поступово згладилось.
В 25 заміж вийшла.
В шлюбі 15 років.
Вітаю вас зі шлюбом , я також була в шлюбі, і не склалося .
Незнакомлюся• 23 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Це було на тому тижні. Взагалі багато було знайомств з чоловіками