Чарівне зіллячко• 23 октября 2023
Выпила чай с маслом
Написала в чай масло апельсина, выпила. Так и не поняла, через строчку пишут можно -нельзя- можно- нельзя.
В инструкции нет что внутрь нельзя
Пахнет очень, вот и добавила для настроения 💥
В инструкции нет что внутрь нельзя
ЧорноброваЯ• 23 октября 2023
Ще можете спробувати по-узбецьки -- чорний чай з сіллю і жиром. Я б не змогла сама таке пити, але оскільки вас тягне на чайні експерименти...)
Чарівне зіллячко
• 23 октября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Прокакаетесь
Пахучими апельсинами
Паспортний стіл• 23 октября 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Прокакаетесь
Ну, если Автор писает апельсиновым маслом, то боюсь представить, чем она какает. Хоть бы не целыми апельсинами, а дольками
Чарівне зіллячко
• 23 октября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
А, я люблю такой, зимой всегда пила, там заваривать надо, подогревать добавлять и молоко, на молоке можно чай заварить и туда ложку жира. Вкусно!
Это чай вообще для лактации
Мядуза аля моргонер• 23 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Пахучими апельсинами
Я уже вторую бутылку ’допиваю’. Но я лью его в зерна кофе и потом мелю. Получается апельсиновый кофе. Все нормально, автор. В таких количествах вреда не будет.
ЧорноброваЯ• 23 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Это чай вообще для лактации
Смачного!)
Взагалі традиційно такий чай узбеки вживають з курдючним баранячим жиром, наскільки мені відомо) І п´ють його і чоловіки, і жінки, тому навряд чи ’задумувався’ він суто для лактації, хоча напевно ефективний і в такому плані)
Чарівне зіллячко
• 23 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ооо...🔥🔥🔥 Просто огнищще!!
Меня на запах цитруса просто... Как наркомана тащит. Может осень давит, но понюхаю и легче и настроение есть
Чарівне зіллячко
• 23 октября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Смачного!)
Может мужики кумыс пьют? Я этот рецепт знаю оттуда именно для лактации
ЧорноброваЯ• 23 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
І кумис, і чай теж.
Мядуза аля моргонер• 23 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ооо...🔥🔥🔥 Просто огнищще!!
Я в кофе очень люблю. И молоко тоже добавляю.Когда то купила зерна в кофейни и так понравилось, а потом догадалась что можно ж и самой лить. И действительно, инет говорит что можно. Есть специальные масла пищевые, но я не нашла их у нас в продаже. А вот аптечные есть. На них пишут что внутрь нельзя, но я думаю это для порядка. Ведь чтобы написать что можно, нужно исследование, а это ж расходы для производителей.
Чарівне зіллячко
• 23 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А мое не аптечное
мое с эпицентра )))
Мядуза аля моргонер• 23 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
А мое не аптечное
мое с эпицентра )))
Та их и в Еве продают. Я имела ввиду что не пищевое. Косметическое ещё можно назвать
Чарівне зіллячко
• 23 октября 2023
Ответ дляТайТаке
Они же в основном химка
Наверное можно домашнее сделать, корки свежие залить масло и пусть стоит
По темі не знаю, але наврядчи ви прийняли якусь критичну дозу, хай би що воно не було... Ми колись з мамою (мама - лікар) робили собі супер-жижу від кашлю та болю в горлі: пару лимонів порізати в баночку, пізирьок глицерину змішати з медом і цим залити ті шматочки. Через пару днів лимоні дають багато соку і воно стає рідке, от як сам гліцерин.. Можна в чай, можна просто ложкою. Нам подобалося на смак і класно помогало, але коли мій тато (теж лікар) побачив, що п´ємо гліцерин, у нього був шок)) Це ж каже, зовнішне. Я глянула - і правда, написано, тільки для зовнішнього... бла-бла-бла...
Але ми їли це і нам було норм)
Чарівне зіллячко
• 24 октября 2023
Ответ дляElengo83
Але ми їли це і нам було норм)
😁😁😁
То просто ж режут лимоны в банку и сахара туда и оно полбанки сока )
С глицерином я не слышала 🤭 а куда наружно это сладкое мазать?
Ответ дляЧарівне зіллячко
😁😁😁
Нє, про наружно мова йшла тільки про гліцерин, лимона можна і треба, це всі знають) Але ми десь вишукали саме цей рецепт й багато зим так рятувалися. А з медом замість цукру типу як здоровіше...
А я підсіла на лимонний сік в таких пластикових лимончиках. І ще взяла лаймовий і апельсиновий, теж в таких же пластикових цитрусах - і під настрій додаю до чаю. Тепер не можу пити непідкислений чай, вже звикла, майже рік п´ю тіки бергамотовий с одним з цих цитрусів)
Чарівне зіллячко
• 24 октября 2023
Ответ дляElengo83
А шо за фирма? Бо я пила тот концентрат и воно мені хімією віддавало
Ответ дляЧарівне зіллячко
А хтозна... Пишуть, що Італія. Там такий лимончик шеф-кухар намальован. А апельсиновий вже іншої фірми, і логотип інший. Так, воно не таке, як справжні лимони та лайми, але мені дуже зручно і смачно)
А хімії я і з ковбасою стільки наїдаюся, що вже неважливо... І з курами нинішніми, і з паштетами, і з пельменями, а ми все це любимо дуже...
Тепличная• 24 октября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Я жила в Узбекістані ( дитиною), таке як ви пишите не пила, але всі пили зварений чай на молоці (в молоко кидають чай і варять) з сіллю і кусочок масла клали , а не жиру. Сусідка навчила мою маму таке робити, то я виліковувалась дуже швидко, в чому секрет не розумію))) я своїм дітям давала таке, але з маслом какао, теж швидко кашель проходив.
Чарівне зіллячко
• 24 октября 2023
Ответ дляТепличная
Любой жир, хоть масло хоть смалец, то уже по вкусу и наверное что дома есть
Я и смалец ложила и масло