Люблю Украину• 18 апреля в 20:05
Як організувати харчування...
...щоб повністю змінити харчову поведінку і зменшити поступово вагу? Що не робила, нічого не виходить. Багато їсти не можу. І деякі продукти не вживаю, як то: бобові, кислі овочі та фрукти. Зі спортом поки не складається, треба прибрати хоча б десять кг для початку.
Госпожа_тамагочи• 18 апреля в 20:07
Перестаньте їсти смажене на сковорідці . Це як мінімум . Цим кроком Ви заберете зайвий мега калорійний жир /олію
Вакцениро Вона• 18 апреля в 20:09
Ответ дляГоспожа_тамагочи
А я обожнюю на сковорідці. Правда ні жиру ні олії не додаю)
БезПаспортаНеПродаю• 18 апреля в 20:09
Зробити легкий дефіцит на улюблених продуктах поступово замінені на корисні альтернативи
Госпожа_тамагочи• 18 апреля в 20:09
Ответ дляВакцениро Вона
Ну тоді супер
KROX@• 18 апреля в 20:11
Поведите дневник питания неделю и посмотрите где у вас профицит. Дальше данные загоните в GPT и он вам все индивидуально объяснит.
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:13
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мені смажене не можна взагалі.
кнопкодав• 18 апреля в 20:13
Я раджу інтервальне харчування! Почніть з 3-разового харчування без перекусів! З часом можете ппрейти на 1-2разове харчування без почуття голоду і зі зниженням ваги.
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:13
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та немає у мене улюблених
KROX@• 18 апреля в 20:14
Ответ дляЛюблю Украину
Та немає у мене улюблених
В смысле? Вы вообще есть не любите? Тогда в чем проблема с весом?
БезПаспортаНеПродаю• 18 апреля в 20:15
Ответ дляЛюблю Украину
Та немає у мене улюблених
В джіпіті напишіть що вам можна їсти вашу вагу і зріст і нехвй вам складе меню на тиждень 3 разове з дефіцитом 200-300 кал
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:15
Ответ длякнопкодав
А 3-разове це як правильно? Коли саме їсти? Бо я й так їм тричі чи двічі на день - о десятій кава, в обід - обід, і увечері вечеря
кнопкодав• 18 апреля в 20:16
Ответ дляЛюблю Украину
Для початку підберіть свій варіант- головне прибрати перекуси
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:16
Ответ дляKROX@
На стресі набрала плюс обмін речовин уповільнений- мені 50.
БезПаспортаНеПродаю• 18 апреля в 20:16
Ответ дляЛюблю Украину
І ви переїдайте обідом вечерею? Не вірю. Можна на 700-800 кал скласти прийом їжі і ви будете худнути
кнопкодав• 18 апреля в 20:17
Ответ дляЛюблю Украину
При стресі ви ж їсте? Чи як вага наберається від стресу?
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:17
Ответ длякнопкодав
Немає перекусів, на роботі їм тільки в обід і зранку каву п´ю.
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:18
Ответ длякнопкодав
Не знаю, як. Вживаю звичайні продукти. Але з початку війни пішов набір ваги((
Ванна Тазиковна• 18 апреля в 20:19
Ответ дляЛюблю Украину
Здоров’я перевіряйте
Може у вас гіпотеріоз
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:19
Ответ дляВанна Тазиковна
Здоров’я перевіряйте
Може у вас гіпотеріоз
Чому ’може’? Він і був, і є.
KROX@• 18 апреля в 20:19
Ответ дляЛюблю Украину
Вы заедали стресс?
А вы сможете держать рацион на свой базовый обмен, скажем примерно 1300ккал + ходить пешком условные 10К шагов?
Ванна Тазиковна• 18 апреля в 20:19
Ответ дляЛюблю Украину
Чому ’може’? Він і був, і є.
А, ну тоді до ендокринолога вам
кнопкодав• 18 апреля в 20:20
Ответ дляЛюблю Украину
Менв 46 і я розкажу як я харчуюсь.
Зранку п´ю чай з ромашки і пізніше каву але без молока і цукру- це важливо! Об 11.00 снідінок і вечеря о 17.00. Повноцінне здорове харчування без обмежень!
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:20
Ответ дляKROX@
Вы заедали стресс?
Щоденно ходжу пішки 8-12 км.
кнопкодав• 18 апреля в 20:21
Ответ дляЛюблю Украину
Тоді вам потрібно завести щоденник як вище писали.. навіть якщо ви щось куштуєте - потрібно враховувати!
KROX@• 18 апреля в 20:21
Ответ дляЛюблю Украину
Дневник питания поможет вам понять, это перебор по калориям или действительно гормоны. В 90% случаев перебор по калориям. Мы сильно недооцениваем питательность своего рациона, нужен контроль.
Люблю Украину
• 18 апреля в 20:22
Ответ дляВанна Тазиковна
А, ну тоді до ендокринолога вам
Так ендокринолог мені вагу не зменшить. Показники гормонів в нормі. А АТ до ТТГ були дуже завищені, третій місяць приймаю віт Д та селен.
Ванна Тазиковна• 18 апреля в 20:22
Ответ дляЛюблю Украину
А скільки зараз ТТГ?
Госпожа_тамагочи• 18 апреля в 20:22
Нічого нового ще не придумали окрім витрачаєш більше ніж споживаєш . І нема різниці коли їсти : та хоч серед ночі . Головне добовий калораж . Мінус 18 з листопада ,якщо що . І це лише початок , бо потрібно ще мінуснути 10
кнопкодав• 18 апреля в 20:22
Ответ дляЛюблю Украину
Чому ’може’? Він і був, і є.
Ви ж про діагноз нічогов старпості не писали...може зовсім інше потрібно.