nell• 24 октября 2023

спортивний одяг для дитини DeFacto

Добрий день, цікавить якість і наскільки відповідають розміру.
Luka_dp• 24 октября 2023
Турецкий трикотаж типа Вайкики
Помеха справа• 24 октября 2023
Брала флисовые костюмы (худи + штаны) уже год как прошел, качество нормальное, стирали много раз - ничего не село и не растянулось, не закашлатилось. Сейчас новое худи там же купили - такое тепленькое и красивое))))
Разгуляшка• 24 октября 2023
По якості і лекалах гірше за вайкікі, але й дешевше. Рік-два дитина точно відносить, поки не переросте.
Всех в сад• 24 октября 2023
Є кілька худі і коттонові штани. Якість дуже гарна.
По розміру як на мене більшомірить.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 октября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Да? В Турции Де факто дороже, чем вайкики и отличное качество.
Гарні диньки• 24 октября 2023
https://www.defacto.com.tr/kiz-cocuk-genc-kiz-swea...
можете почитати відгуки про ту чи іншу модель