ЖенаАйтишнеГа• 24 октября 2023

Как выяснить на ком имущество

Уехала в марте 22
Вопрос наследства: умерла мама за неделютдо войны. Остались отец, я и сестра. Прошло 2 года сестра перестала общаться понемногу. Какие то надуманные причины. У меня ребенок с тяжелой инвалидностью. Тоже лишний раз просить времени нет. Какие могут быть варианты за моей спиной? Как все узнать - на ком квартира родителей. Кто наследник кому?
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
чего это??? заходите
https://online.minjust.gov.ua/managers/services/ex...
платите 30 грн и по адресу смотрите!
ну спробуйте.
Фима Собак• 24 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
на підставі того, що він як нотаріум має право робити запити до будь - яких органів, щоб з´ясувати істину, хто і на підставі яких документів є власником. ПРо що і дасть довідку.
Вы не поняли. На основании чего нотариус даст автору такую информацию
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Насправді це може зробити будь-хто, я думаю. Це просто довідка з бази даних, для цього спадкову справу не треба відкривати
Мюллерная• 24 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Отож бо й воно. Не він живе з сестрою, отримуючи хорошу пенсія, а сестра доглядає старого, немічного батька. Годує його, лікує його, пере йому речі, Просто в одній квартирі з такою старою людиною жити - це треба мати неабияку силу волі. Та й у старих людей є свої приколи. Навіть якщо нема деменції -це дуже і дуже важко психологічно. Та й фізично також.
Пожилые люди доживают свою жизнь в своей стране. Убедить их выехать невозможно. И сестра ведь не бросает отца.
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Наприклад, хтось у когось орендує житло. І йому показали якісь документи про право на власність, але він хоче перестрахуватися, і піде до нотаріуса. І нотаріус підтвердить чи спростує. Це така інформація не закрита
автор ЖенаАйтишнеГа • 24 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Серйозно? Он ходит на работу. Живет в своей части дома. І в мене дитя точно таке тільки гірше. Отец прожил хорошую жизнь и все мы там будем. А мой ребенок нет. И имея возможность помочь мне не помогают не общаются и выкидывают нафиг.
Мюллерная• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так зачем Вы вычеркнули себя из их жизни ? Вы же приняли это решение.
автор ЖенаАйтишнеГа • 24 октября 2023
Ответ дляМюллерная
Если бы хотела - выехала бы с отцом. Я предлагала. Они живут в одном доме на 2 выхода
VitalinkaGL• 24 октября 2023
мне одно не понятно.
на ком была та квартира?
вы семья и не знаете?
как так?
Мюллерная• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А отец хочет умереть в своей стране и быть похороненным рядом со своею женою. Что не понятного?
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
не треба заздрити. Вам що, хтось винуватий, що у вас дитина - інвалід? У вас є обов´язок глядіти свою дитину, але є обов´язок допомагати батькам. Ви обов´язком цим нехтуєте, батько вам не треба, то які питання? хто вам і на підставі чого винен? Квартиру забирає той, хто глядить батьків. Такий є моральний закон. Яким ви тут боком, не розумію
VitalinkaGL• 24 октября 2023
по факту
у нас тоже есть такое жилье,5 собственников,1 умер,никто ничего делать не хочет.
оформление,переоформление,овчинка выделки не стоит(все живут не в Украине).
так и у Вас.
надо ехать,решать,тратить время,деньги.
Николай-b526• 24 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
ну спробуйте.
ну спробував.
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Очень дывно, мы дети и то курсе что была приватизация и каждый из нас имеется 1/4 квартиры.
Автор Вы должны знать квартира куплена родителями или получена от государства?
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Поясните - подробнее. У меня есть тольео фио родственниеов. Нет кода идентификационного.
мне тяжело принять что меня втихаря кинули..
НІхто вас не кинув. Ви свідомо не вступили в спадщину.
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Автор, я давно займаюся адвокатською діяльністю і різне бачила і на консультаціях, і в суді.
Вас не зобовʼязані попереджати і кликати.
Чисто по-людськи - спадщина має перейти тому, хто доглядає старих людей.
Ви хоч брали фінансово участь у похованні, чи може на памʼятник гроші дали?
Вона родичка першої черги і має законне право на свою частку, в незалежності від того, хто витрачався на поховання. Моральна складова до спадщини не немає жодного відношення. Є закон, крапка.
автор ЖенаАйтишнеГа • 24 октября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Я в магазин не можу вийти коли дитина хворіє. А коли не хворіє йдемо разом і то для всіх важко. Він кричить і поводить себе навіть агресивно
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
А какая разница кто ухаживал? Если есть закон, по закону приложено, если нет завещания или дарственной
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Можно без ИНН, тогда будут данные всех, у кого такое ФИО, либо по адресу квартиры. Это платно, но за копейки, по-моему 30 грн и нужен КЭП.
Что такое КЭП?
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я вам скажу так. Швидче за все мати залишила все своєму чоловікові, тобто батькові вашому. І не ховайте його раніше часу, бо він може прожити ще і 20, і 30 років. А от кому він залишить все - я думаю, очевидно. Ви кинули їх, поїхали подалі від ракет, налагоджуєте своє життя за кордоном. Залиште їх у спокої. Якщо батько захоче вам щось лишити, то ви знатимете про це, повірте
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ніхто за вами бігати не буде. Не було коли займатися, то і втратили свою долю. Закон чітко визначає строки для вступу у спадщину. Те що вам нема коли в магазин сходити - працює на користь інших спадкоємців і свідчить про ваше небажання, лінь і інфантильність.
Крим мій• 24 октября 2023
Зовсім мало інформації від вас, щоб хоча б висунути якесь припущення.
Ви навіть не знаєте, хто був власник квартири. Що це за квартира? Як вона у власності батьків опинилась? Приватизація, чи придбали? Чи отримали від когось в дар чи у спадок?
Якщо це квартира тільки батька, то до чого тут спадок за мамою?
Якщо квартиру батьки придбали, будучи в шлюбі, значить маминих в ній 50%. І ви всі втрьох мали протягом 6 місяців заявити про своє бажання вступити в спадок.

Ще важливий момент - сестра проживає з батьком. Чи вона з ним разом прописана? А ви? Людина, яка проживала разом (=була прописана) зі спадкодавцем, вважається такою, що прийняла спадщину і без заяви.

Реально, стільки можливих варіантів є, що це все лише гадання на кавовій гущі.
Николай-b526• 24 октября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Что такое КЭП?
Ключ Єлектронной Подписи
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Что такое КЭП?
ключ електронний підпис
Фима Собак• 24 октября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Что такое КЭП?
Пост 25
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вы ж уехали сами, едьте в родительский дом и живите, если имеете право
автор ЖенаАйтишнеГа • 24 октября 2023
Ответ дляКрим мій

Квартира мамина. Батько живет у сестри в окремій часті. Квартиру сдают.
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Уже дом? Была ж квартира
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляКрим мій

Їй в магазин нема коли сходити, не те що описати суть ситуації і вчасно заяву на прийняття спадщини написати.
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
батько тепер власник квартири. За законом навіть якщо не було заповіту, батько в будь - якому випадку має право на свою половину, бо пенсіонер.