ЖенаАйтишнеГа• 24 октября 2023
Как выяснить на ком имущество
Уехала в марте 22
Вопрос наследства: умерла мама за неделютдо войны. Остались отец, я и сестра. Прошло 2 года сестра перестала общаться понемногу. Какие то надуманные причины. У меня ребенок с тяжелой инвалидностью. Тоже лишний раз просить времени нет. Какие могут быть варианты за моей спиной? Как все узнать - на ком квартира родителей. Кто наследник кому?
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
чего это??? заходите
платите 30 грн и по адресу смотрите!
ну спробуйте.
Фима Собак• 24 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
на підставі того, що він як нотаріум має право робити запити до будь - яких органів, щоб з´ясувати істину, хто і на підставі яких документів є власником. ПРо що і дасть довідку.
Вы не поняли. На основании чего нотариус даст автору такую информацию
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Насправді це може зробити будь-хто, я думаю. Це просто довідка з бази даних, для цього спадкову справу не треба відкривати
Мюллерная• 24 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Отож бо й воно. Не він живе з сестрою, отримуючи хорошу пенсія, а сестра доглядає старого, немічного батька. Годує його, лікує його, пере йому речі, Просто в одній квартирі з такою старою людиною жити - це треба мати неабияку силу волі. Та й у старих людей є свої приколи. Навіть якщо нема деменції -це дуже і дуже важко психологічно. Та й фізично також.
Пожилые люди доживают свою жизнь в своей стране. Убедить их выехать невозможно. И сестра ведь не бросает отца.
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Наприклад, хтось у когось орендує житло. І йому показали якісь документи про право на власність, але він хоче перестрахуватися, і піде до нотаріуса. І нотаріус підтвердить чи спростує. Це така інформація не закрита
ЖенаАйтишнеГа
• 24 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Серйозно? Он ходит на работу. Живет в своей части дома. І в мене дитя точно таке тільки гірше. Отец прожил хорошую жизнь и все мы там будем. А мой ребенок нет. И имея возможность помочь мне не помогают не общаются и выкидывают нафиг.
Мюллерная• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так зачем Вы вычеркнули себя из их жизни ? Вы же приняли это решение.
ЖенаАйтишнеГа
• 24 октября 2023
Ответ дляМюллерная
Если бы хотела - выехала бы с отцом. Я предлагала. Они живут в одном доме на 2 выхода
VitalinkaGL• 24 октября 2023
мне одно не понятно.
на ком была та квартира?
вы семья и не знаете?
как так?
на ком была та квартира?
вы семья и не знаете?
как так?
Мюллерная• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А отец хочет умереть в своей стране и быть похороненным рядом со своею женою. Что не понятного?
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
не треба заздрити. Вам що, хтось винуватий, що у вас дитина - інвалід? У вас є обов´язок глядіти свою дитину, але є обов´язок допомагати батькам. Ви обов´язком цим нехтуєте, батько вам не треба, то які питання? хто вам і на підставі чого винен? Квартиру забирає той, хто глядить батьків. Такий є моральний закон. Яким ви тут боком, не розумію
VitalinkaGL• 24 октября 2023
по факту
у нас тоже есть такое жилье,5 собственников,1 умер,никто ничего делать не хочет.
оформление,переоформление,овчинка выделки не стоит(все живут не в Украине).
так и у Вас.
надо ехать,решать,тратить время,деньги.
так и у Вас.
надо ехать,решать,тратить время,деньги.
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Очень дывно, мы дети и то курсе что была приватизация и каждый из нас имеется 1/4 квартиры.
Автор Вы должны знать квартира куплена родителями или получена от государства?
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Поясните - подробнее. У меня есть тольео фио родственниеов. Нет кода идентификационного.
мне тяжело принять что меня втихаря кинули..
НІхто вас не кинув. Ви свідомо не вступили в спадщину.
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Автор, я давно займаюся адвокатською діяльністю і різне бачила і на консультаціях, і в суді.
Вас не зобовʼязані попереджати і кликати.
Чисто по-людськи - спадщина має перейти тому, хто доглядає старих людей.
Ви хоч брали фінансово участь у похованні, чи може на памʼятник гроші дали?
Вона родичка першої черги і має законне право на свою частку, в незалежності від того, хто витрачався на поховання. Моральна складова до спадщини не немає жодного відношення. Є закон, крапка.
ЖенаАйтишнеГа
• 24 октября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Я в магазин не можу вийти коли дитина хворіє. А коли не хворіє йдемо разом і то для всіх важко. Він кричить і поводить себе навіть агресивно
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляКуда_бежать
А какая разница кто ухаживал? Если есть закон, по закону приложено, если нет завещания или дарственной
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляФима Собак
Можно без ИНН, тогда будут данные всех, у кого такое ФИО, либо по адресу квартиры. Это платно, но за копейки, по-моему 30 грн и нужен КЭП.
Что такое КЭП?
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я вам скажу так. Швидче за все мати залишила все своєму чоловікові, тобто батькові вашому. І не ховайте його раніше часу, бо він може прожити ще і 20, і 30 років. А от кому він залишить все - я думаю, очевидно. Ви кинули їх, поїхали подалі від ракет, налагоджуєте своє життя за кордоном. Залиште їх у спокої. Якщо батько захоче вам щось лишити, то ви знатимете про це, повірте
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ніхто за вами бігати не буде. Не було коли займатися, то і втратили свою долю. Закон чітко визначає строки для вступу у спадщину. Те що вам нема коли в магазин сходити - працює на користь інших спадкоємців і свідчить про ваше небажання, лінь і інфантильність.
Крим мій• 24 октября 2023
Зовсім мало інформації від вас, щоб хоча б висунути якесь припущення.
Ви навіть не знаєте, хто був власник квартири. Що це за квартира? Як вона у власності батьків опинилась? Приватизація, чи придбали? Чи отримали від когось в дар чи у спадок?
Якщо це квартира тільки батька, то до чого тут спадок за мамою?
Якщо квартиру батьки придбали, будучи в шлюбі, значить маминих в ній 50%. І ви всі втрьох мали протягом 6 місяців заявити про своє бажання вступити в спадок.
Ще важливий момент - сестра проживає з батьком. Чи вона з ним разом прописана? А ви? Людина, яка проживала разом (=була прописана) зі спадкодавцем, вважається такою, що прийняла спадщину і без заяви.
Реально, стільки можливих варіантів є, що це все лише гадання на кавовій гущі.
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вы ж уехали сами, едьте в родительский дом и живите, если имеете право
ЖенаАйтишнеГа
• 24 октября 2023
Ответ дляКрим мій
Квартира мамина. Батько живет у сестри в окремій часті. Квартиру сдают.
Мудрецыха мира• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Уже дом? Была ж квартира
Помилуйте мадам• 24 октября 2023
Ответ дляКрим мій
Їй в магазин нема коли сходити, не те що описати суть ситуації і вчасно заяву на прийняття спадщини написати.
Скорая помощь• 24 октября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
батько тепер власник квартири. За законом навіть якщо не було заповіту, батько в будь - якому випадку має право на свою половину, бо пенсіонер.