Дівчата, підкажіть, вже підлогу треба заливати, а ми не знаємо, що врешті решт обрати…
Кухня переходить в коридор, дверей не буде!
Теплі поли не хочемо, спочатку хотіли кафель, але в коридор його не хочу і + він дуже холодний , весь посуд б‘ється, коли падає!
У салоні нам радять брати кварвініл клейовий!
Що обрали б Ви? В кого лежат ці кварцвінілові поли, Ваші відгуки напишіть 🙏
interior_designer• 24 октября 2023
у меня дома виниловые полы, идеальное решение, износостойкость, при наличии детей это важный фактор, плюс они практически бесшумные
Ответ дляЭйфик Х
Первый раз слышу
Загугліть, це вже не таке нове покриття 😉
Ответ дляinterior_designer
У вас клейові чи замкове з‘єднання?
interior_designer• 24 октября 2023
Ответ дляОрхидейка-81
У вас клейові чи замкове з‘єднання?
клеевой
Ответ дляАфри
У меня единый виниловый клеевой пол везде кроме санузлов и прихожей (там теплые полы поэтому плитка).
Никаких проблем нет.
Супер, дякую!
Товщина 2.5 мм? Не відклеюється ніде?
Ответ дляinterior_designer
клеевой
Супер, теж ніде не відклеюється?