Сорока-ворона• 24 октября 2023
Алимени. Потрібна порада.
Розлучена сестра є двоє діток 11 і 15 років. Вони виїхали з 2014 року в Україну. Чоловік колишній лишився там живе аліменти платив там їй на рахунок який відкривала раніше, і знімала їздила раз на рік! Як ви зробили б? Зараз їхати немає, як бо вже наврят туда заїдеш...або🤧 самій тягнути дітей аліменти були в сумі 4500 грн на двох
Результат:
вже голосів:
5 (100%)
Забути про ті аліменти
0 (0%)
Їзати і робити нові документи
Сорока-ворона
• 24 октября 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Де там? Куди їхати? Через лінію фронту?
Територія окупована з 2014 року дон.обл
Сорока-ворона
• 24 октября 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а на нормальный приват нельзя было оформить ?
Какой приват? Там нет банановая республика читайте уважно
Черпак_для_фантазий• 24 октября 2023
Ответ дляСорока-ворона
да я поняла. Ну тогда можно было еще выехать и открыть счет в нормальном банке