Фісташкова кава• 24 октября 2023
Понравилась куртка,отговорите)
Результат:
вже голосів:
121 (59.31%)
+
83 (40.69%)
Грамотний хвіст• 24 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
200 фунтов
Эм, мне она уже не нравится...
Наизнанку• 24 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
200 фунтов
Омг, до 30дол ещё бы взяла может. Но вообще сейчас таких курток полно в массмаркете, в том же Мангоаутлете. Я похожую в прошлом году брала на распродаже за 10 дол. Потом продала, когда увидела что в них все ходят.
woman Warrior• 24 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
200 фунтов
забудьте о ней за эту цену.
если вам просто некуда деть деньги, перечислите приюту животных
дамаАмстердама• 24 октября 2023
Автор, я очень похожую от esprit купила в начале войны. Выглядит она лучше этой, а стоила в 2 раза дешевле. В вашей мне не нравится отстрочка и дурацкие разрезы по бокам. Я свою этой осенью и надевала, нашла более интересную модель. Так что отговариваю, за такие деньги можно найти и более интересную модель.
Фісташкова кава
• 24 октября 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я люблю разрезы по бокам)
Ответ дляАБВГДейка
Цікаво, що саме двом порадницям не сподобалось у вашому коментарі 🤔
Вже трьом, гублюся у здогадах) я тут недавно задала питання про дитячі зуби, так навіть там було кілька смайлів рука-ліцо. Абсолютно практичне питання. О лівнмй мір під назвою совєтчіца)
дамаАмстердама• 24 октября 2023
Ответ дляФісташкова кава
Я люблю разрезы по бокам)
Я теж люблю і в моїй вони є, і нову купила з розрізами, але ж вони оброблені зовсім інакше.
дамаАмстердама• 24 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Я аж пішла перечитати, що ж ви там написали))
дамаАмстердама• 24 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Але дитячий стоматолог яка відписалася в темі погодилася мене проконсультуватм по темі. Чудовий лікар, який знайшовся завдяки цьому контраверсійному форуму)
Та всі ми тут тому, що іноді дійсно щось толкове дізнаєшся))
дамаАмстердама• 24 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Признаюся чесно, не тому) або не тільки тому. Слава богу що у мене довічний анонімний бан, то це стримує від того щоб пуститися ’во все тяжкіє’)
Глянула ваші теми, ви з Сум? Бо я теж звідти))
дамаАмстердама• 24 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Я там народилася і прожила до 17 років. А потім поїхала в Київ вчитися і залишилася жити
А мені Київ чомусь не дуже подобається, хоча і хотіли купити там квартиру. Думали, що може діти будуть вчитися в Києві і залишаться, то і ми переїдемо. Добре, що не встигли купити, тепер діти за кордоном і що воно далі буде взагалі не ясно.
Ответ длядамаАмстердама
Ой, зараз взагалі нічого не ясно( ви в Сумах зараз?
дамаАмстердама• 24 октября 2023
Ответ дляAnnaOst
Ні, я біля дітей, але вдома буваю дуже часто. Коли прилетіло по сбу, була вдома якраз, а це від нас одна зупинка. Ось після того з поїздками трохи попустило))