Пусин Кукин• 24 октября 2023
Витамин Д
Правда если не хватает в организме витамина Д то плохое самочувствие ,сердцем сбой и артериальное давление повышается ?
Бабка-ежика• 24 октября 2023
У мене було все гуд. Ніякого поганого самопочуття при дефіциті не було
Мама Чели• 24 октября 2023
У мене імунітет просів. Тільки вийшла на роботу після 4 місяців сидіння вдома, відразу застуда, нежить на майже 3 тижні. Коли приймала вітамін Д курсами так довго хворіла вкрай рідко.
Ноунэйм• 24 октября 2023
Были скудные месячные. Могла уже на едедневках обойтись. Гинеколог назначила витамин Д анализ. Был 24 показатель. Пила витамин Д и К2 по назначению гинеколога. Через время подняла до 64. Месячные восстановились.
Невгамовна• 25 октября 2023
В мене була слабкість, безсилля, втома, боліли всі кості. Гадаю, і зуби почали псуватись через те, що не засвоювався кальцій. Почала приймати вітамін Д, магній і кальцій, зараз набагато краще.
Але з цим краще не гратись самостійно, а звернутися до лікаря