пьЯНА• 25 октября 2023

Чи видають перекази манігрем/вестерн в євро?

В Україні. Минулого разу донька отримала в гривні, сказали що валюту не видають.
Та прям багіня• 25 октября 2023
Валюту видають.То ваша донька не зрозуміла, мабудь сказали, що зараз такої суми у євро на касі немає. Хоча це дивно, бо завжди заказують валюту на переводи.

автор пьЯНА • 25 октября 2023
Дякую.
Играю у края• 25 октября 2023
Чому всі (майже) відштовхують нормальні платіжні системи?
Зациклення? Чи не хочуть зареєструватись?
Та прям багіня• 25 октября 2023
Автор, якщо донька оформить дебітну єврову карту приват, вона зможе перевод отримати у приват 24, прямо переведе на цю карту. А потім в касі з карти зможе знати ці гроші.
Та прям багіня• 25 октября 2023
Ответ дляИграю у края
Порадьте автору.
Играю у края• 25 октября 2023
Ответ дляТа прям багіня
Порадьте автору.
Не хочу. Є інтернет)
Впораюсь зі всим• 25 октября 2023
Я всю жизнь получала ( в кассе ) только в или в долл или евро. Зачем мне гривны?
Они выдают в той валюте в которой отослали, если отослали 500 $ , то в Долл.
Если хочешь забрать в евро, снимаешь в долл, а потом тут же меняешь

Та прям багіня• 25 октября 2023
Ответ дляИграю у края
Не хочу. Є інтернет)
До чого ваш пост тоді?
Играю у края• 25 октября 2023
Ответ дляТа прям багіня
До чого ваш пост тоді?
Треба вчитись працювати з інетом)