Сегодня сержусь• 25 октября 2023
Баланопостит?
У кого у детей был баланопостит?
У ребёнка вчера ближе к ночи увидела покраснение,но не головки ,хотя она не открывается полностью,а именно сам пенис,как вроде кожа покраснела и отёк...его не тревожит,жжения и рези нет при мочеиспускании
К врачу записаны на сегодня,но переживаю,может ванночку какую то сделать?
Хлопаю ресницами• 25 октября 2023
був баланопостит у сина. лікар призначав ванночки з фурамагу здається (корочє якісь пігулки які для сечовивідної системи зазвичай приймають) і мазь.
не хвилюйтесь, таке буває. тим паче ви записані до лікаря і вам призначать лікування
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
А у вас как проявлялось?
Меня смущает,что пенис вроде как опух что ли и покраснел,а именно рези и болей при мочеиспускании нет
Я так понимаю,что должно же быть
Жалуется только что болит,только когда нажать немного
Я так понимаю,что должно же быть
Спасу мир• 25 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А у вас как проявлялось?
Я так понимаю,что должно же быть
Нам сказали в ванночке открывать чтобы смегма выходила.Ванночки с фурадонином.10 таблеток на 5 литров.
Хлопаю ресницами• 25 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А у вас как проявлялось?
Я так понимаю,что должно же быть
так само було, була припухлість і почервоніння.
Хлопаю ресницами• 25 октября 2023
Ответ дляСпасу мир
а голівка вже відкрита? якщо не відкрита то не можна чіпати. відкривати силою не можна бо буде рана а потім спайки і тоді точно буде фімоз.
натягнути крайню плоть треба легенько на скільки вона сама відкривається. смегма має захисну функцію і сама виходить
Спасу мир• 25 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Не открыта была.Просто приоткрывали как получается.
Хлопаю ресницами• 25 октября 2023
Ответ дляСпасу мир
так і робіть. не відкривайте силою
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляСпасу мир
Справа в тому,що нічого не виходить,я пробувала трошки привідкрити
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
В нас не відкривається
Але я спробувала трошки,нічого не відходить
Хлопаю ресницами• 25 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
В нас не відкривається
та не чіпайте нічого і лікарю доречі не дозволяйте
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні ні,я не відкриваю насильно,просто подивилася,чи є щось там, наскільки це можливо...але наче нічого білого нема
Короче,хз,що це
Панікую
Короче,хз,що це
Панікую
Шотуткоїться?• 25 октября 2023
Так, було таке у сина. Проблема саме в запаленні через не відкривання голівки. Ідіть до толкового ДИТЯЧОГО уролога. Ті що ведуть і дорослих, і дітей, ні про що. Я ходила до 3-х.
Коли голівка почала відкриватися, зійшов той баланопостіт. Був якийсь період часто, майже кожен місяць. На той час дитині було 6 років.
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Ну от в нього теж не відкривається...але ж рекомендується не чіпати там нічого,от я і не чіпаю...зараз дитині 4,6 роки
Можете порекомувати уролога?
І підкажіть, будь ласка, обов´язково повинен бути гній ?Что може просто бути почервоніння і припухлість?
Бо наразі дитина скаче як кінь,але ж там точно щось не так
Можете порекомувати уролога?
Шотуткоїться?• 25 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Можете порекомувати уролога?
Рекомендації дійсно різні. У мого сина став червоним і набряк. Про гній не скажу, не було у нього так. Він плакав весь час і теж стрибав.
Дуже рекомендую Головкевича (Медіком і богатирська поліклініка). Були у різних, але він єдиний допоміг. В Медіком начеб-то по вівторках приймав, всі інші дні в дитячій на Богатирській.
Зараз зробіть дитині ванночку з травами - череда, ромашка, кора дуба або фурациліну розведіть і теплій водичці. Посадіть його на 10 хвилин в неї. Не памʼятаю як саме розводити, трави швидше допомагали. І потім промити хлоргексидином (той що зі спеціальною піпеткою для урології), під шкірочку направляєте і туди цього розчину, щоб вимив те запалення. Обов’язково сфотографуйте, якщо будете щось робити зараз, щоб у лікаря була інформація як було до.
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Ванночку вже зробила одну з травами(календула,ромашка),і ще одну-фурацилін
Дякую
Шотуткоїться?• 25 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Дякую
Нема за що, поправляється нехай хлопчик!
Ванночки знімуть трохи ту біль. Але промийте ще розчином. Він вимиє ту гидоту зсередини і набряк зникне. Якщо вдома нема, то на вечір купіть, щоб дитина хоча б спала спокійніше.
Мені здається оці процедури назначали на 5-7 діб, але на 3-й уже не скаче так.
Ще, пантестіном, мастили. Ооо, згадала.
Хлопаю ресницами• 25 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Можете порекомувати уролога?
якщо Ви в києві то рекомендую Максим Пономаренко (в добробуті точно приймає), найкращий уролог. в нього як раз і були з запаленням
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Ще, пантестіном, мастили. Ооо, згадала.
Дякую!
Сегодня сержусь
• 25 октября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Дякую!