Крем для арбуза• 25 октября 2023

Яких цікавих блогерів знаєте в ютубі?На кого підписатися.Не політика,не історія

из желе я• 25 октября 2023
Дмитро Гордон кращий

Задираю носа• 25 октября 2023
я люблю Ванзая
Задираю носа• 25 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Дмитро Гордон кращий
ага, одни понты, хотя гости есть интересные
З бісиками• 25 октября 2023
Себова, узол и манько. Эт путешествия. У себовой правда последнее время не так интересно
Великий сатирик• 25 октября 2023
Алексей Крылов.
курасаны• 25 октября 2023
Ответ дляиз желе я
Дмитро Гордон кращий
Тьфу тьфу тьфу три раза через левое плечо
Изыди, Сатана!
Міряно-переміряно• 25 октября 2023
Раньше смотрела Зе братья это рашка, они так жирно живут и им пофиг что война, ещё жирнее, где справедливость, где проблемы в бизнесе?
Мне не понятно
Міряно-переміряно• 25 октября 2023
Смотрю всмысле, она веселая и по секондам ходит
Дуняша• 25 октября 2023
Загін кіноманів
Ванзай
Чуш
Слава+

Отжигающая• 25 октября 2023
Ксения Вебер (про кожу)
Черный кабинет (разбор кино)
Саша Щербакова (стиль)
Ольга Крайзман (интересное про моду)
Берсик (обзор кукол)
Ксения кали (лайфстайл)
It Kamasutra
ИтБоода
Тихон Смирнов (маркетинг)
Міряно-переміряно• 25 октября 2023
Ещё смотрю Петя Кипиш тоже он секонд
МамОмужа• 25 октября 2023
Инну Фисун смотрю
Бабо-лебідка• 25 октября 2023
Себова, Узол і Манько, Одною правою, Міша Кацурін, Бедняков, Птушкін - це все про подорожі і їжу
західний_діалект• 25 октября 2023
Badcomedian
Полюю на дрони• 25 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Трьох перших теж дивлюся іноді
Пузата Хата• 25 октября 2023
Андрій Шараєвський - маркетолог, цікаво розказує про пропаганду в різних країнах, про те, як стали популярними ті чи інші звичні для нас речі (ну, скажімо, як так вийшло, що весь світ п´є каву), робить огляди закордонних медіа і блогерів і того, що вони говорять про Україну.
Смішно не буде - простими словами проговорюються різні речі про стереотипи в суспільстві.
Культурний дідько, Копійка, Фінчек Кубриком - огляди на кіно. Сюди ж Влад Сторітеллер, у нього трохи інша спеціалізація, але цікаві і змістовні огляди на фільми теж є.
Безодня м´юзік - музика і все що до неї дотичне.
Останній капіталіст, Хмаринка science, 4 сторони - пізнавальні. У першому не без політики, але про економіку неможливо розповідати зовсім у відриві від політики.
Максим Дівертіто - блогер-пікапер. Цікаво іноді подивитися на чоловічий погляд на стосунки.
Євгенія Стрелецька - психологія.
наталья 71• 25 октября 2023
Хащі