Королева спама• 25 октября 2023
По Библии уже скоро конец света. Вы готовы?
Уже Израиль окружён войсками, значит скоро Второе Пришествие Иисуса Христа. Вы готовы? Я - да. Точнее нет но уже не могу смотреть на этот отвратительный мир. Хочу конца. А вы готовы?
Жена брата Админа• 25 октября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Коли я була маленька, моя бабуся і іі дуже віруючі подружки весь час казали
’все! Это уже последнее время! Скоро конец света, в Израиле война’
Я їх слухала, і так страшно мені було.
Бо мало померкнути сонце і зірки кудись попадати
З тих пір пройшло більше сорока років
Я їх слухала, і так страшно мені було.
З тих пір пройшло більше сорока років
В Голливуде все тоже никак не дождутся) Все сколько снимают про армагедец)
Анонім Перший• 25 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
А как Христа узнать? Я просто не читала библию.
у нього ж шрами від гвоздів на ладошках
НеКонец-Света• 25 октября 2023
Ответ дляАнонім Перший
у нього ж шрами від гвоздів на ладошках
Так он же в новом теле будет. Или не?
Лукава Кішка• 25 октября 2023
Ответ дляВідповів всім
Мне верующая давно говорила что будут войны, голод, потом к власти придет дьявол в облике человека в перчатках, тогда наступит конец света
Це відбуваеться в історіі постійно. І війни і голод
Жена брата Админа• 25 октября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я підтримую теорію того, що у Всесвіті ми не одні. І якщо це колись таки виявиться, що це так і є - це страшно, бо не впевнена, що інша цивілізація, яка, скоріш за все, буде набагато розвиненою чим ми, прийде на планету із джружнім візитом
Вы бы лучше людей боялись. Откуда знаете как мы тут оказались, моет тоже с дружественным визитом)?
Анонім Перший• 25 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Так он же в новом теле будет. Или не?
а у нього що багато тіл? щось я не читала біблію)
НеКонец-Света• 25 октября 2023
Ответ дляАнонім Перший
Ну одно точно было, в котором он родился и его распяли
Лукава Кішка• 25 октября 2023
Ответ дляКукарачка
Почему не Гитлер?
Бо не вкладається в концепцію таких як автор. Бо за цією концепцією вже має бути то кінець. А його все немає....
Кукарачка• 25 октября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
И это отличные фильмы.
Я обожаю фильмы про Армагеддон и зомби апокалипсис
Анонім Перший• 25 октября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
ну тому я і кажу що шрами на місці мають бути)
але якщо нове тіло то не впевнена що вони там будуть
НеКонец-Света• 25 октября 2023
Ответ дляАнонім Перший
По логике новое же тело должно быть. Он же родиться должен второй раз
Кукарачка• 25 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Так и Израиль окружённый войсками был.
Только автор историю не учила и на знала этого.
Весела пiсенька• 25 октября 2023
Ответ дляok1904
Якщо по калі юзі, то ми ще перед світанком, ще років 15, ще дуже довго, і ніяк не кінець світу
Кукарачка• 25 октября 2023
Ответ дляВесела пiсенька
фото
Блин, ну зачем вы все автора расстраиваете....
Не рахую, а вважаю• 25 октября 2023
Памʼятаю 1999 рік. Затемнення якесь ще було. Приходить товариш і каже: баба з дідом і поросям в погрібі сидять, кінець світу чекають.
А ми через скельця те затемнення дивилися.
Скільки років пройшло)
Лукава Кішка• 25 октября 2023
На планеті Земля безліч релігій. Чому має бути як написано в саме в Біблії?
Кукарачка• 25 октября 2023
Ответ дляparele
Не могу, это на Новый год))
Сезон - ’не трожь - это на Новый год! ’ объявляется открытым!
Большой секретик• 25 октября 2023
Ответ дляКукарачка
Он же без перчаток
Може вони переплутали, і він без перчаток, але з валізою гівна?)
Кукарачка• 25 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Автор пропала. Она не знает как отвечать на неудобные вопросы.
Весела пiсенька• 25 октября 2023
Ответ дляКукарачка
Я не хотела)
Весела пiсенька• 25 октября 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Скільки років пройшло)
А как 12,12,12?)