Тирамісу на терасі• 25 октября 2023

Аліменти на батьків-пенсіонерів. Скільки?

От на дитину можна платити аліментів 25% від зарплати, на батьків також по 25%? Тобто двоє батьків можуть отримувати 50% зарплати чоловіка?
Кто крайний?• 25 октября 2023
Не знаю, але як на дітей на двох то 33%
автор Тирамісу на терасі • 25 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
Не знаю, але як на дітей на двох то 33%
Чого не 50%? Є інші діти?
Блондинка в Законе• 25 октября 2023
Це уже як суд призначить ,в мене чоловік платить 5 відсотків від доходів. Так присудила суддя.
Ответ дляБлондинка в Законе
Це залежить від розміру пенсії батьків?
Блондинка в Законе• 25 октября 2023
Все залежить від ситуації , чи є ще діти у батьків , чи у Вашого чоловіка є неповнолітні діти .
Блондинка в Законе• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Це залежить від розміру пенсії батьків?
Звичайно підраховують усі доходи , але Вам теж потрібно добре підготуватися ,я як згадаю ті суди ,вже платить років 15 .
Пліткарка• 25 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Интересно, что надо сделать, чтоб суд присудил выплачивать алименты на родителей? Вам не стыдно иметь такого мужа?
Ответ дляПліткарка
Треба просто народитися у таких батьків, що тільки про себе думають
Нічого вдягти• 25 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Смотря что там за родители. Может уже маразм или просто плохие отношения что все мало. А может думают что он помогает на условные 5 тыс а подадут в суд и будет 10.
Пліткарка• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
И что? Вас в детдом сдали?
Тундиринда• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Якби вони тільки про себе думали, то навряд чи Ваш чоловік би доріс до 18, і їх би не позбавили батьківських прав.
До того ж, це не просто забаганка батьків, що вони грошей хочуть. Там ціла купа умов, щоб присудили виплачувати офіційно.
Бриджит_Фрикандо• 25 октября 2023
там не процент от зп, там доплата до прожиточного минимума, прож мин - доход родителя = размер доплаты. Сама стала интересоваться, т.к. планировала перестать дотировать родителей.
Блондинка в Законе• 25 октября 2023
Ответ дляПліткарка
Вы же не были в моей ситуации,и судите со своей колокольни .Когда мы поженились ,то его мама хотела чтобы он отдавал ей половину зарплаты и полностью руководить нашей семьёй , там очень длинная история , потом она хотела всеми способами разрушить нашу семью, муж ей не дал этого сделать и они его лишили жилья , а потом она подала на алименты. Не судите ,да не судимы будите ☺️
Тундиринда• 25 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Як батьки могли його позбавити житла? Чи то фактично не його житло і було?
Ответ дляПліткарка
И что? Вас в детдом сдали?
Ні. Не мене. Чоловіка відправляли в село на літо, і так кожен рік. Прийшов час поступати до вишу - сказали грошей нема. А тепер чекають кожен місяць переказ на карту))
Тундиринда• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Яке тяжке і страшне дитинство, я зараз плакати буду.
Галя-краля• 25 октября 2023
Ответ дляТундиринда
Обычно жилье от гос-ва, скорее всего лишили наследства.
Ответ дляБриджит_Фрикандо
2589 грн всього прожитковий мінімум
Мало якось
Колупалочка• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Ви це серйозно? Чи це черговий тролінг на популярну тему? Клініка якась.
Блондинка в Законе• 25 октября 2023
Ответ дляТундиринда
Ві народився в тій квартирі і прожив там 26 років ,а як ми одружилися, то жили у його бабусі десь місяців 7-8 ,а потім свекруха закатала скандал і вигнала нас з маленькою дитиною (2місяці ). Ми переїхали до моїх батьків . А вона подала до суду ,що він пів року не проживав в тій квартирі та не платив за комунальні послуги. Хоча ми жили в квартирі бабусі і там платили комунальні послуги.
Уравнобешенная• 25 октября 2023
Ответ дляПліткарка
И что? Вас в детдом сдали?
Представляете, если мужик ушел когда ребенку был год, и мог даже не отчислать алименты, если не подавали. То по достижении пенсии (и она маленькая), или при потере трудоспособности, он может подать в суд и ребенок, который в жизни отца не видел и ни копейки от него не получил, будет платить ему алименты.
осень харашо• 25 октября 2023
Мого чоловіка наприклад позбавили житла батьки шантажом психологічним тиском і обіцянками, які не були виконані. Змусили подарувати сестрі півквартири. Казали, що якщо не подарує, то перестануть фінансувати навчання у Виші. Фактично обманом, так що може бути по-різному. Але Слава Богу на аліменти не подають, вже і за це спасибі.
Блондинка в Законе• 25 октября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Да ,такие законы.
Жертва интернета• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А на бесплатное ВО ваш муж поступить не мог? Не все учились/учатся на контракте.
Пліткарка• 25 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Но все равно, до 26 лет родители кормили, поили, одевали.
Тундиринда• 25 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Отже, це не його квартира була.
На своє житло чоловік заробити не зумів, тож ви присіли на шию вже Вашим батькам, у яких не вистачило духу зробити аналогічно як свекруха.
Але всім розказуєте, що погана свекруха позбавила його житла?
Рогнеда Карповна• 25 октября 2023
Ответ дляПліткарка
А может родители ку-ку и наглые?
Тундиринда• 25 октября 2023
Ответ дляПліткарка
А треба було до пенсії! Ти ба які нахаби!
ФрекенБок• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Взагалі то вуз безкоштовний , літо діти часто проводять в селі , це не ознака поганих батьків
Рогнеда Карповна• 25 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
На алименты заживут ни в чем себе не отказывая

Уж лучше на социал к немцам бы поехали )