На_оба_рот• 25 октября 2023

Холодно стало, чим шию обмотуєте під пальто))

Не завжди ж светри з горловиною носити. Що під пальто вдягати зараз? На картинках всі розхристані. Покажіть на прикладі
Дюагональ• 25 октября 2023
У мене завжди гольф під пальто і шарф
барабанщица• 25 октября 2023
Купите шарфик, выбор огромный
Да Щас же• 25 октября 2023
Ношу водолазку. А вместо пальто ношу куртку с воротом, закрывающим шею
автор На_оба_рот • 25 октября 2023
Правильніше спитати не чим , а як ,щоб бути в тренді))
автор На_оба_рот • 25 октября 2023
Ответ длябарабанщица
Купите шарфик, выбор огромный
Та є шарфи. А як його мотати?
Шукаю стакан• 25 октября 2023
Мене шарфів 8 різних
Відкушу все що стирчить• 25 октября 2023
К мене купа тонесеньких шовкових шарфів, хусток. І пальто не мажеться і тепло.
Ответ дляНа_оба_рот
Та є шарфи. А як його мотати?
В інтернеті гляньте, багато відео.
автор На_оба_рот • 25 октября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Як його мотаєте? Кругом шиї?
Шукаю стакан• 25 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Та є шарфи. А як його мотати?
Загугліть. Так стільки фото
Розумна Губка• 25 октября 2023
Нічого. Не ношу. Ненавиджу ні шарф, ні гольфи. Отак і ходжу.
Анютины ласки• 25 октября 2023
Лексусом...або бінтом
Все і одразу• 25 октября 2023
Манишку флисовую купите. Они на липучке сзади.
автор На_оба_рот • 25 октября 2023
Ответ дляВсе і одразу
О. Де? В ТЦ є?
Директриссимо• 25 октября 2023
Я связываю два противоположных кончика шарфа и обматываю вокруг шеи восьмеркой, потом красиво распределяю.
Губной рояль• 25 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
О. Де? В ТЦ є?
Ви серйозно? Манішку флісову? Під такі пальта? 😆
А що таке?• 25 октября 2023
Отака у мене штукенція під пальто)
неДодекаэдр• 25 октября 2023
Девушки такого вида и сегмента по улицам не ходят, подолгу не гуляют в подобной одежде )
Точнее ходят, но так - выйти из машины, сфотографироваться для подобных снимков, зайти в заведение, выйти, сесть в машину, замерзнуть не успеешь 😏
В сырость, холод, дождь конечно же так никто не ходит по улицам долго
Надевается иная одежда и естественно она не такая гламурная
Губной рояль• 25 октября 2023
Ответ дляДиректриссимо
У Вас такого плану пальто як на фото?
Kuzik9• 25 октября 2023
що перше під руку попаде зранку тим і замотую, хустка. носки, махровий халат, все гріє
Зараз на дієті• 25 октября 2023
Палантин купила
Все і одразу• 25 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
О. Де? В ТЦ є?
Здесь на кидстафе и на олх полно. Они грн 200 где то.
автор На_оба_рот • 25 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
У Вас такого плану пальто як на фото?
Так
автор На_оба_рот • 25 октября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Палантин купила
Є палантини. Як їх завязуєте? Я тільки по чоловічому , хрест на хрест вмію. Виходить як тьотя з ісполкому
Зараз на дієті• 25 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Просто наматываю вокруг шеи и немного растягиваю чтоб был слегка свободным, а не как шарф) И еще есть варианты.
Тетя из исполкома улыбнуло 😁
Погуглите на ютубе, там много видео с разными способами как завязать палантин.
(Я бы ссылку кинула еще забанят)
автор На_оба_рот • 25 октября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Тетя из исполкома улыбнуло 😁
(Я бы ссылку кинула еще забанят)
Піду шукати
Щедрик• 25 октября 2023
Мені здається, під пальто має підійти шарф квадратної форми, складений в трикутник (як хустка). Сама шукаю собі щось подібне
Stepa_nida• 26 октября 2023
1. Зйомна манішка (може бути з капюшоном чи без)
2.Довгий шарф нельтральний або акцентний, накинути одним нахльостом
автор На_оба_рот • 26 октября 2023
Ответ дляStepa_nida
Друге фото гарно на картинці, а чи зручно? До того ж, наприклад сьогодні, не так і холодно, щоб таким шарфом обмотуватися, а в блузці холодно в шию все рівно
Stepa_nida• 26 октября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Шарфи бувають різної теплоти і щільності, різні за складом. Якщо він зроблений з натуральних матеріалів, терморегуляція буде кращою і душно не буде навіть в теплу погоду.