На циголках• 25 октября 2023

Ахатини в сплячці. Є маленька корочка. Треба будити чи самі вилізуть?

Обігрів тільки дали, до цього було холодно. Чи треба будити чи самі відчують зміну температури?
Кручу хвости• 25 октября 2023
Самі не вилізуть.
Королева спама• 25 октября 2023
Робіть штучне дихання
Прикуси Язика• 25 октября 2023
Помийте під тепленькою проточною водою.
Нафаня Маня• 25 октября 2023
Или под воду или повысить влажность в террариуме
ПироженкА• 25 октября 2023
Можуть загинути. Їх потрібно під теплу водичку, помити.
Вельми шановна• 25 октября 2023
Водой полила и проснулась. Но у меня раз заснула на полгода, когда в эвакуации были....
Вельми шановна• 25 октября 2023
Ответ дляПироженкА
Я даже не знаю, что надо, чтоб она умерла. Моя полгода без еды и тепла была. Запаковалась и спала. Потом я смогла приехать. Разбудила, покормила, снова пришлось уехать. Ещё пару мес спала. Живее всех живых.
ДваДваВісім• 25 октября 2023
Не трогайте, они могут всю зиму спать. То они запечатались. По весне разбудите.
Сонечко• 25 октября 2023
Вони на зиму впадають в сплячку. Краще не будіть, все одно потім знов заснуть. Коли потеплішає, помиєте їх теплою водою, щоб прокинулись.
Отчебучкина• 25 октября 2023
Моя, якось, втекла. Залізла під диван. Знайшли через місяця два. Ожила під водою.