Teonaa• 25 октября 2023

У мене така підозра, що в Славуті примінили тактичну ЯЗ

Хто не згодний, можете розвіять нав‘язливу думку?
Щось там не то.
Манула• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет , они используют это для ’ внимание на безопасность внутри’- не надо помогать Украине , Израилю,,быть мировым полицейским, своих забот полно.
Типа им надо больше внимания на национальную безпеку.
Я можу помилятись, але про Ізраїль начебто мова не йшла
LudaSHS• 26 октября 2023
Ответ дляМанула
Да
В спиче потом уже было - Израиль друг надо помощь’
Потом позже - по Украине мы консультируемся и ждем кое каких уступок/ сделок?? с демократами, как вчера вечером тут в теме писала - торги торги это их Конгресс. Больше гемора с помощью нам, возможно скорочення и конечно аудит больший.
Аудиту я рада.
noree• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
После пиписьки ядерной от пуйло
⚡️Иран объявил о крупномасштабных военных учениях «Эктадар» на следующей неделе, в которых будут задействованы все вооруженные силы по всей стране: воздушные, сухопутные и военно-морские силы.

👀ндааас
Людо, останнє повідомлення від Ігаля читали?
Пентагон разворачивает на Ближнем Востоке две авианосные ударные группы, эсминцы класса Arleigh Burke, несколько ракетных крейсеров класса Ticonderoga, десантные корабли, системы ПВО THAAD и Patriot, многочисленные эскадрильи истребителей, стратегические бомбардировщики, силы спецназа и другие военные средства.

Помимо этого Франция направляет в Восточное Средиземноморье вертолетоносец Tonnerre способный нести десятки вертолетов и сотни солдат морской пехоты. Великобритания, Германия и Австралия тоже направляют свои военные группы в регион, боевые корабли, спецназ, военные самолеты и другое.

Это беспрецедентная по своей мощи военная группировка. Речь не только про ударный потенциал, это в том числе и противоракетные, разведывательные и логистические возможности. Такая группировка не нужна в войне против ХАМАС. Этот кулак формируется с другими целями, и видимо мы совсем скоро увидим, с какими именно.

Цікаво для чого? Що ми побачимо?
LudaSHS• 26 октября 2023
Ответ дляnoree

Цікаво для чого? Що ми побачимо?
Это пока этап ’ игра мускулов’ но фаза ожидания и тайных переговоров.
Задача, что не имеет решения, и с множеством переменных.
noree• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Я так розумію, ці мускули направлені саме проти Ірану. Щоб не рипнувся
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Боевая часть сбитого или , скорее, почти сбитого шахеда могла упасть на кое что и оно дало такой эффект.
Кое что было мощное.
Дуже все скрито. Але ж очевидне не замалювати, люди не дрімають як до 24.02... вже б тоді не малювали такі пошкодження плюс/мінус100 одиниць цивільних об´єктів тут ніхто б не врахував... Якось лиш 11 шахедів, в результаті всі збиті, але знеструмлено 1800+ абонентів, і далі і далі, і далі
LudaSHS• 26 октября 2023
Ответ дляnoree
Да.
Но чтоб не рипнувся, если что? В Газу таки зайдет Израиль?
LudaSHS• 26 октября 2023
Ответ дляok1904
Лучше б признались
В Хмельницком то видео гриба взрыва и детонации были и уже петлять некуда было. Если не говорят - значит причины. Почему? Там шторм шадоу? Ракеты? И по договоренности с зарядом нельзя? Эти разведки и так все знают.
А людям вот это все - лишние минусы балы власти, люди это сложат в корзинку недоверия властям.
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да
Аудиту я рада.
Скажімо так, що з літа Україна недоотримувада допомогу, тому гучні заявив і мінімальний прогрес в реалі, тому зараз всі в безпеці, там в секторі Газа атомна чи що, чи якісь рідкі природні ресурси
? А на теритовії України не одна атомна, ще очевидно, що погано захищені ппо ... Ізраїлю допомагати, то ж престиж, а тут і так сойдьот. М´яко стелили, та твердо спати в результаті .
noree• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да.
Думаю, зайде. Такий шанс придушити хамас і знищити всі його тунелі не часто випадає.
А Іран став сильно агресивним, не залежно від дій Ізраїлю. Я би сказала «оборзевшим». Він неконтрольований. Значить, хочуть його поставити на місце, показати хто сильніший.
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляnoree

Цікаво для чого? Що ми побачимо?
Піськами міряюцццуя та
пізно ,життя людей, безпека сввтова- розмінна монета
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляnoree
Скільки себе пам´ятаю за Іран завжди казали, древні, темні, тупі, під санкціями 50 років,а вони нічого так розвивали і розвиваються як показує реальність , таке враження що Америка їх боїться і дуже. А чому?
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Лучше б признались
Дуже схожа ситуація як про шашлички перед вторгненням. А люди зроблять висновки...
LudaSHS• 26 октября 2023
Ответ дляok1904
И оружие продают
Манула• 26 октября 2023
Навіщо була ота інфа про все збили? Ніхто не каже, що треба подробиці, але така інформаційна політика теж до добра не привиде ...
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
И оружие продают
Вони його до того виробляють немєряно, а в Палестині...вона живе на торгівлі зброєю, роблять копії.
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляМанула
От ми і обурюємося. На карті маршрутах атаки наче не зовсім все збито. Зараз пошукаю.
LudaSHS• 26 октября 2023
Ответ дляМанула
Могли сбивать, но не досбивать
Так же были дни , когда половину не сбили, в очете написали 6-10 влучань, и такого ущерба не было.
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляМанула
Ось...
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Могли сбивать, но не досбивать
Під Староконстянтиновом позбивали видно, а якесь прорвалося...не факт що прямо під Нетишином є чим...бо ж безпека радіаційна має бути ...
4мама• 26 октября 2023
Ну яка ЯЗ, авторе.
Нажаль, влучили у склад того, що нам найнеобхідніше на фронті :(
Якимось сраним копійчаним дроном :(
Мразота яка то все злила проклята навічно і всі її виродки.
А от питання до керівництва - чому не прикриті надійним ппо такі місця. Це більшу половину України той сраний дрон пролетів :(((
4мама• 26 октября 2023
Ответ дляМанула
Я вже давно в то не вірю :(
ok1904• 26 октября 2023
Ответ для4мама
Ну яка ЯЗ, авторе.
Якимось сраним копійчаним дроном :(
Удалено администрацией...
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Могли сбивать, но не досбивать
Ну як це недозбили? Ціль вражена або не вражена. Це ж не смішно зовсім. Радіаційна безпека під питанням!
4мама• 26 октября 2023
Ответ дляok1904
Удалено администрацией...
Так, а там атомна станція. Нам потрібно як мінімум по петріоту на кожну область.
Filomena• 26 октября 2023
Ответ дляok1904
Відкрийте онлайн карту й подивіться.
Або сідайте в машину і їдьте. Воно там біля дороги. Не заблукаєте.
Ви тут вже добу заспокоїтеся не можете.
Наче вперше прилетіло.
ok1904• 26 октября 2023
Ответ для4мама
А вони за ту Газу печуться, піськами міряються... Коли атомна енергетика під загрозою. Цікаво яка ситуація з ЗАЕС, мені здається потушили, що вже її запустити в роботу не зможуть в майбутньому чи як? Бо перестали за неї нагнітати
ok1904• 26 октября 2023
Ответ дляFilomena
Відкрийте онлайн карту й подивіться.
Ви тут вже добу заспокоїтеся не можете.
Наче вперше прилетіло.
так мене болить, що діряве небо на Хмельниччині. Вас не болить це?
Pole• 26 октября 2023
Ответ дляLudaSHS
Как ’ вовремя’ очень даже- трамписты кричат - про внутренние проблемы, что Сша не надо никому помогать, обратить внимание на безопасность внутри страны.
И тут это массовое.
Шерше ля фам.
Filomena• 26 октября 2023
Ответ дляok1904
А ви наче не розумієте чому?
І повірте не завжди ппо збиває, навіть якщо воно є.
І статистику вони недарма збирають. Це як морський бій: попав-не попав-поранив.
І на картах все замальовують щоб потім знайти і обійти наше ппо.
А тут звикли кричати «що за секрет?!».
Ще й карти маршрутів готові тепер викладають. В чому прикол не зрозуміло.