Забагаловка• 25 октября 2023

Я, чоловік і машина

Чоловік подарував машину 2 роки тому, написали на мене ( в нього є своя)
Проблема ось в чому:
Кожен раз як звідкись приїзжаю він може обійти її декілька разів , дивиться чи не поцарапала, завжди чую зауваження що не так їзджу і взагалі багато їзджу без серйозної потреби...
Так вже це набридло, хочеться виставити на Авторіа а йому гроші повернути за неї...
Ні грама• 25 октября 2023
Порву билет, пойду пешком)) Ездите и не обращайте внимания.

Злива інформації• 25 октября 2023
Тю, купите себе сами. Моя машина за мои деньги куплена, я в ней свинарник развожу периодически, битые бампера и царапины от веток - исключительно мои проблемы
Йосип_молодий• 25 октября 2023
А дать йому моральну відсіч не хочеться?
Походіть до психотерпевта, ви жертва, навіть зараз ви ниєте і поведінка тєрпіли-ню ню ню, продам на авторіа, верну йому гроші, зроблю собі гірше, хай бачить яка я страдаліца, тьху карочє.
100%• 25 октября 2023
Ой автор, это ж мужчины
У моего прав нет, ездить не умеет, машину я сама купила, а рассказывает мне как надо ездить и на ютубе ищет ролики обучающие и мне показывает
Идеальная оптимистка• 25 октября 2023
А чого мовчати?
Гуляю босоніж• 25 октября 2023
Поцарапайте уже и у него пройдёт эта трясучка. Машина это просто вещь. Нечего над ней трястись
Анютины ласки• 26 октября 2023
А потом будет «много ешь, не так ешь»🙈 сочувствую
Усатая полосатая• 26 октября 2023
Пфф. А хотите вот так. Муж купил мне машину, оформил на меня. Я езжу с 2016 года. А потом взял прокатиться и въехал жопой в дерево. В итоге весь багаж всмятку. И что думаете он его чинит? Да хрен там! Моя машина- ты и чини, а я занят у меня работа.
Бла бла бла• 26 октября 2023
Ну нехай ходить, нехай бурчить. Важливіше, що Ви самі думаєте.

Бла бла бла• 26 октября 2023
Ответ дляУсатая полосатая
У мене б хрін ще раз сів за кермо. І так, загнала би авто на ремонт і оплатила його картою.
ИзЮмрудная• 26 октября 2023
Ответ для100%
Ой автор, это ж мужчины
Ні, це не ’мужчины’. Це саме ваш і автора поводять себе як мудаки.
Chaterbox• 26 октября 2023
Ответ дляНі грама
От я так і роблю , хоча мій не обходить , а просто каже що їзджу ,без особливої і нагальної потреби
Блакитна устриця• 26 октября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Сама в шоці, де жінки таких знаходять, я навіть не уявляю, що мені б оце чоловік заявив, що я без потреби кудись їду, або бампер оглядав. Мій навпаки питає чи все добре, сідає проїхатись, щоб послухати чи ніде нічого не стукає, бо я ж дівчинка і це не мої проблеми, як він каже.
ТаЕщеОптимистка• 26 октября 2023
Так, нехай забирає собі цю автівку, а ви купите собі якогось Ланоса за 2500 у.о. і добивайте його зі смаком.

На б.у. автівках подряпини- це норма. А ось коли нову автівку дряпаєш- беда.
Проработник• 26 октября 2023
У нас с мужем у каждого машина, но я только езжу, по машинам все делает он. Было раз что он мне замечание сделал что машину надо было уже помыть и омыватель надо самой заливать и не ждать его, так я ответила - В таком случае с завтрашнего дня ты подстраиваешься под меня, возишь меня на работу и с работы, по магазинам и везде где нужно, я перестаю на ней ездить. С тех пор по первому клику от меня все по машине делает сам и ни разу за последние 10 лет слова ни одного упрека не было в мою сторону
Проработник• 26 октября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Аналогично