Обнимашкина• 26 октября 2023
Новамін для здоров´я зубів
Створювала колись тему, але не було багато відгуків про цей продукт.
Можу поділитися своїм
Я придбала зубну пасту з новаміном, сподіваючись менше відвідувати стоматолога. Маю складні стосунки з стоматологами.
Чищу зуби цією пастою ось уже рік, можливо два.
Сьогодні, вирішила піти на огляд. Не ходила два роки. На останньому огляді у мене знайшли дірочку, яку я не захотіла лікувати. Натомість, через деякий час придбала пасту.
Сьогодні на огляді - дірочки не знайдено! Узагалі нових дірочок не знайдено! Той самий лікар, та сама апаратура, все те саме.
Я не знаю чи це паста працює чи не паста. Але я буду продовжувати нею користуватися.
Можу поділитися своїм
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Ответ дляМальдивирую
Фантастика просто. Растішка для зубів?
Щось типу
Мальдивирую• 26 октября 2023
Та ну нє, то просто того разу вам хотіли полікувати те, чого нема і заробити
Новамин - це формула, що зменшує чутливість зубів, він вступає в реакцію з слиною і утворює якусь захисну плівку, якщо є оголений дентин. І все. Зуби воно не відрощує.
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Ответ дляМальдивирую
Писало, що маленькі дірочки затягує. Я сьогодні знову гуглила, пишуть спірно.
Але мені й плацебо підійде, якщо працює
На мені нормально заробили того разу, я поставила дві коронк.) Цього разу зароблять: виявили тріщини в 4-х пломбах, 2 з них мінятимуть, на 2 зуби сказав,що уже тільки коронки.
Але та дірка минулого разу була на ренгені, лікар мені показував, потім підтвердив на огляді. Сьогодні ні ренген, ні огляд дірки не виявив
Але мені й плацебо підійде, якщо працює
Мальдивирую• 26 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Але мені й плацебо підійде, якщо працює
Ех, було б круто, якби винайшли реально препарат, що відновлює зуби.
Я користуюся сенсодин, з тим новаміном, але зуби як були погані з дитинства...
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Ответ дляМальдивирую
І я сенсодином. Канадським
Дуже мрію про такий препарат. Сильно боюся стоматологів.
Може коронки не піду робити. Чистку першою поставили. Вони протупили, хоча я казала, що перелякана і останній раз стрес був через чистку. Пропустили поміж вух. Ще й лікар такий медсестрі ’немає значення в якому порядку назначати’.
Тому, думаю, після чистки мене знову на пару років відверне і я відміню наступні візити.
Конотопська відьма• 26 октября 2023
Пару дней назад, рекомендовали японскую зубную пасту - да, дорогая, но отзывы впечатляют)
Купила себе. Отзыва нет - только начала.
Конотопська відьма• 26 октября 2023
Ответ дляМальдивирую
Давно вже є)
Ну не відновлює в прямому значенні, як імпланти, але за офіційною інформацією, при щоденному 2 разовому застосуванні відновлює зуби (тільки не полоскати рот після пасти - вона має зробити свою функцію)
Не буде більше карієсу і порушення емалі)
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Скажіть, будь ласка, назву.
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Ответ дляAlex_Kri
Если есть кариозная полость, то никакая паста ее не зарастит
Ви спеціаліст, вам видніше.
Я не надто орієнтуюся що там було, знаю лиш, що маленьке, на зубі, де нема пломб і, що мене не боліло. Але лікар призначив тоді пломбу. Я відмовилася.
Сьогодні сказав, що нового нічого немає, є проблеми лише з уже існуючими пломбами.
Новорічна пальма• 26 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Можно фото или ссылочку пожалуйста
Новорічна пальма• 26 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Ви спеціаліст, вам видніше.
А яка ваша паста з новаміном?
Руда ліса• 26 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Давно вже є)
Скажіть, будь ласка, назву цього препарату
Конотопська відьма• 26 октября 2023
Ответ дляРуда ліса
Основний компонент: почитати можна в цьому блозі, і щє десь)
Конотопська відьма• 26 октября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Можно фото или ссылочку пожалуйста
Ответила постом ниже
Джавеліна• 26 октября 2023
То есть у вас нашли дырочку, и вы при этом два года после этого не посещали стоматолога
а была ли дырочка?
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую, буду читати.
Я намагалася вранці прочитати з телефону, але телефон не завантажив усю сторінку, лише про першу пасту змогла проитати. Скажіть, яку з цих паст ви обрали?
Зараз читатиму з комп´ютера.
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
А яка ваша паста з новаміном?
Я користуюся Канадським Сенсодином. Це важливо, бо не в усіх країнах ця паста випускається з Новаміном. Зараз сфотографую.
Обнимашкина
• 26 октября 2023
Теж не можна полоскати рот після чищення, як писали вище про іншу пасту і спльовувати рекомендують без ініціативи, поменше.
Новорічна пальма• 26 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Дякую, я в Німеччині, подивлюся чи є у продажу