Наразі ЗСУ має потребу у молодих людях через втрату особового складу та необхідність формувати нові з´єднання та бригади, тому мобілізацію буде посилено.
"Певна кількість людей раптово вирішила здобути другу вищу освіту і, можливо, якась їх достатньо велика частина зробила це, щоб уникнути мобілізації", - зазначив він.
За словами Рахманіна, мобілізація молодих людей потрібна через певні характеристики бою: наприклад, штурмові дії, коли особовий склад викидається за 8-10 кілометрів від лінії бойового зіткнення і далі йде, зі зброєю, боєкомплектами, харчуванням та бронежилетами на виконання завдання. Для людей старшого віку такі умови будуть складними фізично.
Нагадаємо, що в жовтні в Україні запрацював електронний реєстр військовозобов´язаних.
Ответ дляБізешка
От мені не треба розповідати, чим там валять, знаю краще вас. Боєприпасів не вистачає, хочете, щоб більше людей воювало, вперед в воєнкомат, автомат в руки і в піхоту.
Удалено администрацией...
Lena-Lena12• 26 октября 2023
Цікаві списки опублікували ЗМІ. Все є в сюжеті на ютубі. З відкритих джерел. Відгуляли гучне весілля посадовці. Там понад 500 гостей. Всі посадовці, заможні, певно. Цікаво, купа призовного віку. Чим вони краще, ніж звичайні люди? Ха, ви про «декретні», не смішить. Скільки посадовці виплат мають від держави, скільки на «оздоровлення», на «ремонт» кабінету, на компенсацію житла. Там такі суми, що вистачає і на вілли в Марбельях, і на майбехі в Монако, і на навчання дітей в Швейцарії, і на маєтки приватні, до речі, в місці, де й житло коханки путлера. А винні люди, які хочуть вижити? Цікава в нас в раді «арихметика». Поки вони десятиповерхові торти святкують, та гоцають на весіллях, прості люди на такмед збирають. Тьху:-( може закон поредагувати і зняти врешті ту недоторканність? Тоді може буде лад? І вагони з гуманітаркою знайдуться? Можете забанити, чи рашатом обізвати, мені по барабану. В мене імунітет. Я все чекаю, коли віллу в Марбельях конфіскують на користь бойових медиків й такмеду.
Вероника-2014• 26 октября 2023
Ответ дляледи на велосипеди
А они простите в каком государстве из растили и в каком государстве получали на них декртетные?
Если вернуть декретные, сына не заберут?
Вероника-2014• 26 октября 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Ой сколько декретных они получили??
Я 13 гривен получала
Вероника-2014• 26 октября 2023
Ответ дляsilma
А где все те, которые эти военные вузы уже закончили? Их не то что на передовую, даже и не мобилизируют, как и кадровых военных в отставке.
Да, 50-тилетние отставники сидят спокойно
Lena-Lena12• 26 октября 2023
Ответ дляСветлана777
Вы знаете как происходит штурм на левом берегу?Наших высаживают с лопатой и автоматом и говорят:держитесь,пацаны. А их кроют авиацией! Вы даже не представляете какие у нас потери. Зато в новостях:Наши на левом берегу. Ура!Пэрэмога!
Це дуже страшно. Я в курсі:-((( страшно, слів нема. Ще більше злюся на «новини» і оптимістичні заклики ведучих. Ще більше бісять пишні весілля чиновників:-(((
Волшебная лампа• 26 октября 2023
Ответ дляВероника-2014
Я 13 гривен получала
А я один раз 117 гривен - пособие при рождении
Дальше было 20 гривен в месяц и куча справок - я даже не ходила
Но у меня дочка
sukeviciene• 26 октября 2023
Ответ дляСветлый День
Насильно воевать - толку с этого не будет😒
Большинство идут сейчас по повестке
И нормально ребята воюют
Ответ дляледи на велосипеди
Какие декретные? Тем кому сейчас 18-20 ничего государство не платило, больничный оплачивал работодатель. А вот мы за своих детей везде платили, начиная от роддома и заканчивая учебой.
Ответ дляледи на велосипеди
После мобилизации месяц в учебке, вот и опыт.Или надо в универ на 5 лет на обучение ямы копать и бегать?
Мой муж именно штурмовик, был призван в феврале 2023 года, февраль, март, и апрель они обучались и теории и практике, потом, май, и часть июня, их потихоньку вкидывали в бои, сначала, в мелкие, такие, как захватить пару окопов руснявых, снова-таки, учили на практике, и только в конце июня бросили в серьезный штурм. Из 73 человек вернулось 24, средний возраст их роты - 40 лет.
sukeviciene• 26 октября 2023
Ответ дляСветлана777
А с чем их надо высадить? С танком?
Высадили, дали арт поддержку
Ну?
Высадили, дали арт поддержку
Ну?
Ответ дляNiniaCV
Ужас какой и это у вас ещё э деток 3 вроде, да?
sukeviciene• 26 октября 2023
Ответ дляСветлана777
Нам нужно оружие, а не мобилизация. Закидать телами русьню не выйдет только потому что нас меньше. Даже есть все пойдут на фронт,включая младенцев....
И мобилизации и оружие
ВишніВишні• 26 октября 2023
А чому не обговорюємо способи, як це все зупинити?
Невже нам, звичайним людям, потрібно це жахіття за наш рахунок і наші життя?
sukeviciene• 26 октября 2023
Ответ дляNiniaCV
Подобный опыт и у моего
💔🫂