Бабуся мороз• 27 октября 2023
Хто самостійно замовляє товари з різних країн через Юкрейн Експрес - допоможіть
Підкажіть, будь ласка, хто користується цією доставкою. В мене 2 посилки - одна з Польщі (1,3 кг), друга - з Англії(2,1 кг). Обидві написано "Посилка надійшла на склад Україна, Київ". Чи потрібно мені тепер щось десь натискати, щоб вони відправились мені, чи це проходить автоматично?
Бабуся мороз
• 27 октября 2023
Ответ дляЗарина.
Добрый день,
Если больше 3 кг (у вас больше) автоматически отправят. Они отправляют не каждый день, и с задержкой меняется статус. Пару-тройку дней нужно подождать для изменения статуса.
тобто не важливо що посилки з різних країн і ніде їх ніяк об´єднувати не потрібно?
Дуже Вам дякую за відповідь.
Попразендовна• 27 октября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дуже Вам дякую за відповідь.
Якщо Вам терміново, то замовляйте позачергову доставку. Але я не знаю як з обʼєднаними посилками. З України новою поштою відправляють або в день замовлення доставки, або на наступний.
ПушАпница• 27 октября 2023
Ответ дляБабуся мороз
Дуже Вам дякую за відповідь.
Не важливо, вони самі відправляють.