Язвочка• 27 октября 2023
Малозабезпечені
Проконсультуйте будь ласка, у вересні отримала останній раз м/з, не переоформляла, але сьогодні кошти знову прийшли. Зараз переоформляють автоматично, треба повернути? Дякую.Харківська область (зона бойових дій). Згідно постанови то автоматично продовжується, може хто стикався з такою ситуацією?
Точу ляси• 19 июня 2024
Ответ дляЯзвочка
А вам не приходило смс від юнісефт?
Ні, це ніби Харківська та Сумська області він працює.А ще десь читала що оці організації що на початку війни видавали виплати по спискам собесу, де мз, виплатять ще раз, то оце може воно і є.Тоді нам Червоний хрест виплачував з розрахунку на 6 місяців по 2500 на члена сім´ї, гарна була допомога.Було б добре ще раз)
А ви на початку війни отримували? Чи в вас тоді не було мз? Десь влітку вони почали виплачувати тоді, теж самі брали списки в собесу, нічого не треба було подавати самій
Зараз по 3600 ніби на місяць на особу повинно бути в тих фондах
Язвочка
• 19 июня 2024
Ответ дляТочу ляси
Так,я отримувала в літку 2022,і не один місяць.може навіть 7 чи вісім.Я взагалі давно за такі фонди не чула,а тут смс думала який развод,зателефонувала і дійсно
Язвочка
• 19 июня 2024
Ответ дляТочу ляси
Я оце думаю,як ви вважаєте чи не буде в мене проблем що я тій жіночці в срвбезу сказала свої дані, хоть би з перевіркою не приїхали. хоча я ж постану не порушувала,як на гарячій лінії сказали так і роблю....капец,нащо я їм дзвонила 🫢🫢🫢🫢
Язвочка
• 20 июня 2024
Ответ дляТочу ляси
Ось ця постанова на підставі якої виплати продовжено
Язвочка
• 03 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Добрий вечір,нічого новенького не чули?
Точу ляси• 03 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
Добрий вечір,нічого новенького не чули?
Добрий)В принципі нічого нового, але ходила 1.07 за довідкою для гуманітарки, то видали на липень, отже гроші прийдуть.Якогось нового зразка вже довідка, не така як ті два роки, номер в єдиній соціальній системі там вказано і дизайн новий і графи нові, видно перейшли ото на щось нове, як обіцяли
Язвочка
• 03 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Добре, дякую....як отримаю напишу.Я там раніше скидувала скрін постанови,якщо цікаво...
Язвочка
• 05 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Добрий вечір, вибачте а в тій довідці що ви брали так і ссилаються на постанову 214 КМУ?
Точу ляси• 05 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
Так.Де графи допомогу нараховано з такого то по таке то написано ’з 01.03.2022 допомогу призначено подовженням виплати згідно постанови КМУ N 214 від 07.03.2024р.’
Язвочка
• 05 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну, добре..в самій довідці прописано продовження виплат відповідно до постанови.
Мені гроші прийшли сьогодні.
Доречі,я так зрозуміла що ще багато людей отримують ці виплати які проживають закордоном і вони дані не поновлювали.
Мені гроші прийшли сьогодні.
Язвочка
• 11 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Тобто 07.03.22, переплутала
Вітаю,як у вас з виплатами?
Язвочка
• 26 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Тобто 07.03.22, переплутала
Добрий вечір,давно не списувались!У Вас все добре? можливо є якісь новини?
Точу ляси• 29 июля 2024
Ответ дляЯзвочка
На жаль, нічого не знаю, але сподіваюся що виплати продовжать) А вам вже перерахували ото грошову допомогу від ЮНІСЕФ?
Язвочка
• 30 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Добрий вечір,так вже пройшла давно може тижнів 3 тому.
Ну добре,як що відомо буде пишіть 🤗🤗🤗🤗. Тихої ночі.Якщо отримую то напишу
Язвочка
• 07 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
Вітаю,мені виплати прийшли .Як у я вас?Ще хотіла у вас запитати,чи багато ви знаете людей ,що отримують автоматом допомогу?
Точу ляси• 07 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Також ще прийшли цього місяця. Одну дівчину з автоматичними виплатами знаю добре і ще одну візуально, разом колись довідки брали і бачу її на видачі гуманітарної допомоги. А в вас там щось видають продуктове, чи ви таким не цікавитеся? В нас за літо видавали на день захисту дітей по коробці на кожну людину з м/ з сім´ї, потім благодійний фонд Тарілка теж реєстрував мз сім´ї і на кожного члена сім´ї коробку видавав.
Язвочка
• 07 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
У нас видають гум.допомогу,але як на загальних обставинах просто мешканцям,чи ВПО і дуже рідко.
Деяким давали планшети для занять,але я таким не цікавилась.Як ,я зрозуміла то ваші знайомі теж отримують автоматично виплати і не відмовляться.? Бачила я знайому з сіль ради,вона там працює,так вона знає,що я автоматом отримую то цікавилась вона в мене чи не буду я відмовлятися🙀🙀🙀🙀🙀
Точу ляси• 08 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Не відмовляються, з ким балакала, бо після переоформлення втратять право на виплати( в кого діти вже виросли з виплатного для мз віку, хто в ЦЗ вже не стоїть чи інше.) А в липні ходила по довідку в виплатний, то поряд з тією що їх виписує сиділа інша і типу а навіщо вам довідка, в вас же повинен бути папірець про призначення виплат, а та що виписує їй у відповідь каже- та який там папірець, вони всі автоматично отримують і не хочуть переоформлювати, така не дуже довільним тоном, але тему не розвивала, то я так зрозуміла що не так і мало таких, хто отримує. Але, думаю, скоро і за нас візьмуться, ось з серпня відмінили автомат тим хто виїхав з областей бойових і можливих бойових в інше місто, де типу безпечна територія.Раніше вони були там впо і одночасно отримували автоматом мз по минулому місцю проживання. Тепер таким потрібно переоформляти, в гум чаті тг таких немало, які в серпні не отримали, почали дзвонити в собеси і виясняти що і як. То наступним кроком, можливо, і нам відмінять, хоч би до кінця року дотягли, і то було б непогано.
Язвочка
• 08 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
Так,я зрозуміла.Ну якщо інші не відмовляються то і я не буду.Але у нас в сов.безі грубі люди,я їм як дзвонила так наслухалась ну їх.Пишіть як що буде що новеньке.Тихого дня 😉
Язвочка
• 08 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
Ну тим людям яким виїхали і їм відмінили виплати,просто треба заново переоформити?а за повернення нічого не казала?
Точу ляси• 08 августа 2024
Ответ дляЯзвочка
Ні.Завтра знову піду за довідкою, , бо на тому тижні в місто приїжджають від впп ООН реєструвати на грошові виплати замість продуктів, ніби 1500 на особу з мз сім´ї буде(3 місяці по 500), то якщо нове щось буде для інформації, напишу
А тим хто виїхав так, в собесі сказали переоформляти, але вже не у всіх же вийде
Язвочка
• 08 августа 2024
Ответ дляТочу ляси
Дякую за інформацію,я бачу у Вас в місті все більше зрозуміло,у нас такого немає🙀🙀🙀🙀🙀.Пишіть,якщо що,
Точу ляси• 02 сентября 2024
Доброго дня! Напевно, погані новини про цю мз. Ще ото писала що піду за довідкою, і ходила тоді, то тітка що виписувала довідку каже-давайте гляну чи продовжили вам, бо частину автомату зняли з 1.07, а ще частину з 1.09, гляну, чи стоїте ви на вересень ще по виплатам. Глянула, питає, ви ще в 21 році оформляли, кажу так. Вона подивилася - на вересень ще є. Я вже потім собі думаю, ну з 1.07 відмінили тим хто виїхав і отримує впо в іншому місті, а яку ж категорію могли з 1.09. Раз вона питала чи в 21 році оформляли то може відмінили тим хто вже після початку війни оформляв. Але не хотіла вам писати,бо це лише версія була, навіщо передчасно засмучувати, раптом не по цій причині знімають з 1.09. А сьогодні ось в гум чаті теж автомат обговорювали і ось таке як на скріні прочитала, всередині сторінки. То якщо вам не прийдуть, будете знати, в чому причина. Напевно і всім скоро відмінять, місяць за місяцем все жостче, мабуть, до кінця року це самий максимальний варіант буде. Подивимося. Пишіть,якщо отримаєте або не отримаєте коли всі строки пройдуть, буде ясно тоді,в цьому причина чи ні.
В гум чатах також буває недостовірне пишуть, але вже два дзвіночки, чат і розмова з тіткою що довідки видає, недобрий знак. Якщо не прийде можете переподавати, якщо є вірогідність що вийдуть виплати
Точу ляси• 02 сентября 2024
Язвочка
• 02 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Ось далі читаю, ще один скрін,там написано що смс прийшло що треба переоформляти
Доброго дня, дякую за інформацію... Мені ніяких смс не приходило поки що.
А так у переоформлювала вже за час війни,а потім коли чоловік на біржі вже не стояв то і не пішла.
Ну подивимось що далі буде,як др кінця року то і то добре
Язвочка
• 02 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Як мені не прийдуть чи прийдуть то напишу і ви теж пишіть.А так я теж оформлювала ще в2021 і потім як положено переоформлювала кожні пів року,ну а з минулого літа йде просто автомат
Язвочка
• 03 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
А так конечно логіки не бачу що знімають тим хто перерформлювавза час війни,ну а ті що виїхали в безпечне місце то в принципі це зрозуміло що їх зняли,подивимося як буде
Язвочка
• 08 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Вітаю,аль дивлюсь постанову КМУ то дійсно з 01.09 були зміни,що якщо людина звертається в період военного часу на оформлення та виплати призначаються на період що передбачено законом то б то 6 місяців,як я розумію,тому вас і спросили коли оформлювали допомогу,і в загалі про автоматичне продовження в постанові все не йдеця.
Ви отримали вже,бо в мене не має😬
Точу ляси• 08 сентября 2024
Ответ дляЯзвочка
Ви отримали вже,бо в мене не має😬
Так, на диво рано в цьому місяці перерахували 6 числа. В місцевому чаті дівчата теж питали чому немає, то відповідали що автомат залишився лише тим хто до січня включно 2022 року подавав, до початку війни.А іншим типу по новій документи подавати. А ви будете переподавати документи на мз, якщо не прийдуть? Ще ніби смс повинна прийти що потрібно заново подати доки чи зателефонувати представники собесу.Хоч би до нового року автомат цей останнім дотянули, кожного місяця змінюють все на гірше та гірше(