Язвочка• 27 октября 2023

Малозабезпечені

Проконсультуйте будь ласка, у вересні отримала останній раз м/з, не переоформляла, але сьогодні кошти знову прийшли. Зараз переоформляють автоматично, треба повернути? Дякую.Харківська область (зона бойових дій). Згідно постанови то автоматично продовжується, може хто стикався з такою ситуацією?
автор Язвочка • 08 сентября 2024
Ответ дляТочу ляси
Так, на диво рано в цьому місяці перерахували 6 числа. В місцевому чаті дівчата теж питали чому немає, то відповідали що автомат залишився лише тим хто до січня включно 2022 року подавав, до початку війни.А іншим типу по новій документи подавати. А ви будете переподавати документи на мз, якщо не прийдуть? Ще ніби смс повинна прийти що потрібно заново подати доки чи зателефонувати представники собесу.Хоч би до нового року автомат цей останнім дотянули, кожного місяця змінюють все на гірше та гірше(
Та ні в мене вже не вийде,отож і не передавалп,а смс ніякого не було....і не телефонували,ну то не дивно🤣.Ну як так то і так ,давали і то добре.Але логіка максимально мені не зрозуміла 😬😬😬

автор Язвочка • 08 сентября 2024
Я думаю,що по логіці ...як була змога переоформити документи з початку війни, то повинні і надалі переоформлювати.якщо що пишіть,а взагалі то мабуть смс повинно автоматично приходити ,?!а як в чатах ви читали то всім зняли хто з початку війни переормлював?