Яжемать Мне можно• 27 октября 2023
А ви готуєте за рецептами Клопотенка?
Я от вчора спробувала.
Ніби гарний рецепт, простий, але в рецепті написано одне, у відео говориться інше. Я робила за рецептом. Епічна невдача
Новопоштинская• 27 октября 2023
Сирники його агонь, завжди виходять. А от ліниві вареники поплили.
НичеНипанимаю• 27 октября 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Один раз зробила . Кабачки . Ну таке…
Я маринувала кабачки за його рецептом. Мені сподобалось
Попихтю та й годі• 27 октября 2023
Робила багато чого. Читаю рецепт, не навиджу відео рецепти. Все виходило.
Самоучка• 27 октября 2023
Я лише іноді надихаюсь ним,а готую по іншим рецептам. Попадеться на очі відео де щось готує,то беру свої рецепти і готую.
Пацелуйнитуда• 27 октября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Я заготовку на зиму робила. Не сподобалось . Закатала 6 банок, але мені не смачно,хоча там сіль/цукор-ок. Але ж у всіх смаки різні)
Яжемать Мне можно
• 27 октября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Нет, задолбал его сайт который на первых страницах
Так, напевне, і я потрапила
Краще б скористалася пошуком тут. Але геть не мала часу.
Дякую дівчата, що написали вдалі його рецепти.
Дякую всім, хто зрозумів мій розпач і підтвердив, що дійсно є невдалі рецепти.
Лінива, не каюсь• 27 октября 2023
Прості страви , дуже гарно виходять : сирники, млинці, оладії , мариновані овочі
Біле пальто• 27 октября 2023
Я не знаю чому, але він мене бісить. Чогось останній час усі бісять: Монатік, Барскіх, Дантес тощо
Яжемать Мне можно
• 27 октября 2023
Сказав, що варення треба варити до стану, поки капля не буде розтікатися, якщо нахиляти тарілку. Я й варила...
Для перевірки варення на готовність я капаю варення на холодну поверхню тарілки і нахиляю тарілку з боку в бік. Якщо крапля тримає свою форму і не розтікається при цих маніпуляціях, то варення готове і його можна знімати з вогню. Якщо ще розтікається, то потрібно проварити ще якийсь час.
А ось вам відеодемонстрація краплі, що не розстеклася
Червона калина• 27 октября 2023
Як казав один телегерой ’Шота я ачкую’.Ніби і продукти звичайні але комбінації дивні.Але може щось спробую.