w1ll0w• 28 октября 2023

Порадьте посередника щоб купити і доставити дрібну техніку з Польщі

Порадьте, будь ласка, перевіреного посередника з Польщі, щоб викупити і доставити в Україну дрібні товари для ремонту
Ирина_Конор• 28 октября 2023
Покупайте здесь, и не занимайтесь ерундой
Альдебаран• 28 октября 2023
НП шопинг не вариант? Или знакомых в Польше попросить переслать?
Я не чарівниця вам• 28 октября 2023
Ответ дляИрина_Конор
И переплатить в 2-3 раза( Если нужно много, например...
Я не чарівниця вам• 28 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
НП - это хрень с её расценками и требованиями(
В Украине пусть работают - раз есть спрос, но загранка - разве что, других вариантов нет...
naxodki_youtube• 28 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
та тот НП ’золотой’ с его тарифами .. особенно Польшу сравните с ЮЕ
Намакушка• 28 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В какие 2-3 раза? Пруф.
Я не чарівниця вам• 28 октября 2023
Ответ дляНамакушка
В какие 2-3 раза? Пруф.
Если не права?
Расскажите свой бизнес)
Как вы торгуете импортными товарами? Дешевле рыночными и при импорте?
Я не чарівниця вам• 28 октября 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
Сравниваю с Мист
Намакушка• 28 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Если не права?
Расскажите свой бизнес)
Пример польского магазин и нашего с разницей в цене в 3 раза.
Я не чарівниця вам• 28 октября 2023
Ответ дляНамакушка
Автор не надала посилання на замовлення(
Не буду з вами сперечатись - безпідставно)
Думка - з власного погляду, може бути помилковою...
(але знаю ціни, тому що працюю)
Намакушка• 28 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
(але знаю ціни, тому що працюю)
Так пусть покажет этот заветный товар в 2-3 раза дешевле.
автор w1ll0w • 28 октября 2023
Ответ дляАльдебаран
НП шопінг виходить дорогувато через розмитнення і страхування, бо товар коштує дорожче 150 євро, а знайомих в Польщі немає, хоча це може бути гарний варіант
автор w1ll0w • 28 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
В Польщі коштує на 30 відсотків дешевше, і для мене це справді значна різниця так як треба замовити кілька позицій для ремонту. Тому загалом виходить велика сума. Я бачила об´яви перевізників без розмитнення, але не знаю хто з них надійний
Проработник• 28 октября 2023
Ответ дляw1ll0w
Напишіть, що саме Ви хотіли.
Так хоть можна буде прикинути, чи вигідно з Польщі з доставкою ( включаючи оплату посередника і за вагу), чи вигідно в Україні купити.