Дайте подуться• 28 октября 2023

Хто купував фен-щітку?

Порадьте, чи варто купувати? Якщо є досвід користування, також порадьте альтернативні моделі за цю ціну будь ласка.
Отжигающая• 28 октября 2023
на розетке 110 отзывов- читайте
Не против• 28 октября 2023
Думаю стоит. У меня филлипс, мне нравится.
ТаПрямТам• 28 октября 2023
Не раджу. Була схожа модель (там ще купа насадок типу плойка чи гофре) не сподобалося. Ні спочатку начебто і цікаво і різні зачіски але в результаті все одно награвся і вже не цікаво.
Просто або фен або щітка більше зручно чим гібрид.
Хоча знаю жінку що тільки таким гібридом робить укладки.
Зайка11• 28 октября 2023
Це реклама чи що? Чи не можна фото в Гуглі знайти , потрібно в телеграм канал переходити))
вре_Динка• 28 октября 2023
У мене дайсон стайлер - зручно, звичайний фен витіснив повністю
Аноним с кешбеком• 28 октября 2023
У меня Дайсон, щетка-фен была филипс, продала. Небо и земля по удобству.
Щось не спиться• 28 октября 2023
Ответ дляНе против
Яка саме модель?
Mede• 28 октября 2023
Ответ дляНе против
У мене теж, вже другий
Не против• 28 октября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Яка саме модель?
Так долго выбирала, что забыла модель в итоге)))
У меня ровента Карл Лагерфельд или как то так)))
автор Дайте подуться • 28 октября 2023
Ответ дляЗайка11
Для вас!)
автор Дайте подуться • 28 октября 2023
Ответ длявре_Динка
Дорого, треба щось дешевше)
автор Дайте подуться • 28 октября 2023
Ответ дляЩось не спиться
Яка саме модель?
І мені цікаво яка модель
все по ГОСТу!• 28 октября 2023
В мене бейбілісс, подарували ,агонь агніще
Ніколи не збрешу• 29 октября 2023
В мене була бейбилис. Волосся по плечі. Хотіла об´єм біля голови, не було об´єму все одно. Волосся як перепалене стало. А взагалі я користуюся професійним феном і для мене такий ефект після щітки не сподобався