Почемучка• 28 октября 2023
Кому потрібна тканина на сітки
Дівчата, маю постільну білизну білу і оливкову. Хто знає, куди і кому її можна відправити для сіток? Може, хто збирає. Зараз буде потреба у малюнку "брудний сніг", якраз підійде.
Пишущаяся• 28 октября 2023
Попробуйте в группы своего города написать. , я в прошлом году два больших пакета отвезла. Пересылка думаю обошлась бы не дёшево. Я в Запорожье, отвозила в волонтёрский центр’ Паляниця’
Почемучка
• 28 октября 2023
Ответ дляobuvka
Якщо ще нікому не віддали, то я би забрала . Чи зможете надіслати новою поштою?
Так, звісно. Я вам напишу зараз.