Метровий сантиметр• 28 октября 2023
Чудо крем..может кто пробовал?
Наткнулась на ФБ на ролик, где женщина 56ти лет мажет под глаза этот крем, и у нее исчезают мешки под глазами...на фильтр не похоже. Может кто видел или пробовал это?
дама_из_декрета• 28 октября 2023
Працює, але ефект тимчасовий, годин на 8 після нанесення
Воно натягує шкіру
Я супер-пупер• 28 октября 2023
Отличная марка, обожаю, но этот крем не убирает заломы, не восполняет объем, впрочем как и любой другой из ныне существующих, увы.
Томатико• 28 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Воно натягує шкіру
Куди, вибачте, натягує?
У цієї жіночки натягнути тільки гвинтиком можна (як в анекдоті )
Спасу мир• 28 октября 2023
Ответ дляТоматико
Куди, вибачте, натягує?
На глобус,як сову
Мишка-шалунишка• 28 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Воно натягує шкіру
Куда натягивает? За уши или на лоб?) А потом все это опадает обратно? Боже, что только на Советчице не прочитаешь
дама_из_декрета• 28 октября 2023
Ответ дляТоматико
Куди, вибачте, натягує?
Ця жіночка після цього відео не погано піднялась, стала одним із обличь бренду і дуже популярною в Тік-ток, бренд їй подарували машину і ще багато чого, тому ваші хіхоньки взагалі не в тему
Після нанесення на обличчі цей крем відчувається як плівка, ззовні не помітно
Я супер-пупер• 28 октября 2023
Ответ дляmeryshely
Будь ласка, напишіть назву, у відео не роздивилася. І ціну, якщо можна
Instant FirmX™Eye. Він не прибере зморшки і взагалі не має ніякого прям чудодійного ефекту. А от засоби для тіла і волосся просто супер!
дама_из_декрета• 28 октября 2023
Ответ дляМизимец
Ну якщо вона обличчя цієї фірми, напевно не буду пробувати
Ну і правильно, вам він не по кишені
Мизимец• 28 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Ну і правильно, вам він не по кишені
Це ви як визначили? По моєму порш каєну?
Я супер-пупер• 28 октября 2023
Ответ дляМизимец
Ахахах 🤣 Він коштує від 30€, на знижках ще дешевше, а написують ніби прям люкс еліт премум віп догляд. Склад би почитали, там нічого надвичайного, це навіть не проф.
Метровий сантиметр
• 29 октября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Я до війни продавала косметику на шафі, ці креми розбирали в перший же день
А Вы не пробовали?
дама_из_декрета• 29 октября 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А Вы не пробовали?
Пробувала, вище писала, ефект тимчасовий, на декілька годин і потім все повертається як було. Воно знаєте як, наче коли огірки чи кабачки чистиш і руки такою плівкою покриваються і натягується шкіра. Я мамі залишала, але ефект тільки зовнішній тому потім перепродали