Леопардові панчохи• 29 октября 2023
Наше контрнаступление может быть похоже на наземную операцию в Газе?
Или все же только точечное уничтожение
Ответ дляcactus_
А к чему это? Разве все русскоязычные зовут путина сюда? Или вы считаете, что каждый, кто говорит у нас на русском, это враг Украины? Вы всю ветку прочитали или только выборочно?
А вы только перекручивать умеете? Кто писал про то, что выгнать русскоязычных? Сколько трагедии...Только про дать возможность уехать тем, кто хочет жить в россии. Пусть тащат свой диван с своей мечте, а не россию к своему дивану.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Але ж не утилізовувати його? Бо це вже трохи ніби нацизм.
Послухайте ,у вас ’пластинку заїло’?
Нічого йому не буде
Це ж Україна,тут усе можна.Он вже й Бойко став на його ’захист’
.
Нічого йому не буде
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
У нього якісь свої причини, день невдалий. Психанув. Людина не в настрої була. Вирішив що краще розійтись полюбовно
За це його утилізувати?
От и фарион типа психанула
Ну йошкин же вы кот.за 30 лет минимум можно выучить 100 слов и не строить из себя принципиального борца за язык в воюющей Украине?)))
Или что с мужчиной?)))
Предоставление услуг мовою! Украинец в Украине НЕ ОБЯЗАН знать русский язык!
Или что с мужчиной?)))
Ответ дляSnake_dreams
Це не трохи, це і є нацизм. Боюсь, что мифы русских о нацистских зверях и последователях СС Украины оправдались
Я прожила на Івано Франківщині і досить наслухалась про вивезених до Сибіру місцевих жителів, майже в кожній хаті когось вивезли совєти. Можна зрозуміти таку ненависть до всього російського, крім утилізації безневинних людей звичайно. Але вибачте, на ненависті до росіян далеко не заїдеш з голою жопою і повністю залежною економікою.
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Давайте дам номер мого російськомовного знайомого в штурмовій бригаді
Розкажете йому як ви його ненавидите, поки він на базі відпочиває після чергового штурму і утримання позицій
Очередная 56788755 манипуляция военными ))))
Еще раз росиськомовни не равно ватноголовое скрепночелюстное
Двадцать раз пишу.но вы продолжаете манипуляции
Ответ дляИрина-bbd0
От и фарион типа психанула
Или что с мужчиной?)))
Таксист просто висадив пасажирок, Фаріон кинула нацистський наратив у маси. Є різниця?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляVinland
Да.причем явные манипуляции . И делают вид.что не понимают о чем речь))))
Nataliya7719• 29 октября 2023
Висловлю свою думку, хоча не впевнена, що потрібно. Я україномовна, мене до трьох років виховувала бабуся з Вінниччини і виховательки в садочку, в Києві, були в захваті від моєї мови. Потім звичайна російськомовна школа. Я українську мову люблю , розумію і розмовляю без суржику. Але я вважаю , що на відміну від більш менш, україномовного Києва, російськомовний Харків, це місто, яке довело настільки безперечну силу , це російськомовне місто тримало всю Україну, своєю непохитністю.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Але самі розмови про утилізацію... Невже ви не розумієте, що такі розмови небезпечні для нас.
Чим вони небезпечні? Ви вже й справді переграєте.вм можете уявити таку ситуацію на росії?
Colombina.• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
За таку зневагу до державної мови у нас мало б бути суворе покарання .Але ....найближчим часом цього не буде .На жаль.
Суворе покарання? Утилизация? Так мыслят настоящие нацисты...
Ответ дляlilu1990
Дайте номер таксиста.
Звикли прикриватися окопами.
Таксист був не в окопі, а на роботі в сфері обслуговування.
І якби сказав: дівчат , я не вмію, не маю таланту вивчити 3 слова, але ж …
Не переживайте, Бойко повернувся з відпочинку і не кине таксиста.
Звикли прикриватися окопами.
_Alekssandra_• 29 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
У Вас в профілі стоїть Київ, ми з Вами з одного міста. До 24.02 я розмовляла російською і ні разу мене ніхто не утискав, після 24.02 перейшла на українську за власним бажанням через відразу до агресора, не зважаючи на те, що «радной язик» був російський, в школу я ходила з російською мовою навчання і тд.
І всю цю лабуду типу важко, вони не знають української і тд вважаю маніпуляцією і провокаторством, бо прекрасно знаю, що у російських школах було більш ніж достатньо годин української мови і літератури, що не втрачати свідомість і не ущємлятися від того, що в Україні тобі в магазині скажуть «доброго дня» і меню в самокасах МакДональдс буде українською
Ну Вас не ’утыскав’, а у меня было много случаев и в ’семье’, и на работе. Хотя я лично никогда не выступала против украинского языка и всегда на него переходила с собеседником. Единственное, что я против суржика, меня от него аж трясет.
Ответ дляИрина-bbd0
Если той таксист прожив в,Украине типа всю свою жизнь не может произнести державною или принципиально воротит от ’бажаю доброого дня!’ .то да.вата.
Ему сколько лет? В школе.училище .институте не учили мову ? Или он не в Украине жил? Или что случилось с мужчиной?
Уже ж элемеентарные фразы все давно выучили .
Даже мимикрия)))
Ну… з таксистом як на мене висмоктано з пальця. Початку конфлікту на відео не було, запис почався коли все вже було у розпалі. Може, я щось пропустила, але для мене все спілкування з таксистами зводиться до «доброго дня/до побачення» і впадати в стрес і роздувати скандал через те, що з тобою привіталися російською то вже перебір
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляColombina.
Так думають тільки прихильники рос .
Colombina.• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так думають тільки прихильники рос .
Нет, так мыслят в демократических странах. Не только я, кстати, также выразилась на ваш пост
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляColombina.
Байдуже хто і як
Colombina.• 29 октября 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Байдуже хто і як
Если вам все равно на мнения окружающих, что вы делаете на этом форуме, ведете беседы сама с собой?
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляlilu1990
Тим що ми з голою ж*пою перед сильнішим від нас суперником. П*сяємо йому межи очі. Альо. Прокиньтеся нарешті.
Ми й не падали в сплячку.Допис оцей розтлумачте детальніше,будь ласка
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Star не напрягайтесь. По Вам давно все понятно. Секта хороших оккупантов
Ви теж у ’блок’потрапили?
Ирина-bbd0• 29 октября 2023
Ответ дляColombina.
А так мыслят ватноголовые под видом украинцев
Colombina.• 29 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляColombina.
Чому сама з собою? Ви ж пишете що з вами погоджуються .я за вас рада .