язззззь!!!• 29 октября 2023
Який режим дня у Вас?
Скільки спите, во скільки ложитесь та встаєте?
Скільки разів їжте?
Робите зарядку? Спорт - скільки разів на тиждень?
На свіжому повітрі багато буваєте?
Скільки разів їжте?
На свіжому повітрі багато буваєте?
Танго утрьох• 29 октября 2023
Встаю в 4.00, работа с 6 до 14, потом дома что-то готовлю, ем, уроки с ребенком. Потом тренировка, спать ложусь в 21-22. На выходных отсыпаюсь.
Замороженная селедка• 29 октября 2023
Автор ви працюєте ?
Я наразі ні
Діти школа завезти-забрати
Їсти приготувати на спорт стараюсь виділяти 3 рази на тиждень їм як мінімум 3-4 рази на день
Я наразі ні
Діти школа завезти-забрати
Домовенок Кузя• 29 октября 2023
Работаю с 10 до 21, спать ложусь в 12 ночи
Просыпаюсь в 7-30 выходных нет
Пиши-пропало• 29 октября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Автор ви працюєте ?
Я наразі ні
Діти школа завезти-забрати
Я наразі ні
Діти школа завезти-забрати
Хочеться задати питання і скільки ви важите після: ’їм ЯК МІНІМУМ 3-4 рази на день’?
Не любовница• 29 октября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Просыпаюсь в 7-30 выходных нет
Хай Бог милує
Черговий по кухні• 29 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Вы в Польше?
язззззь!!!
• 29 октября 2023
Ответ дляФиктивная
Робота в розпорядок дня не входить, я так розумію?
Входить, але не кожного.
язззззь!!!
• 29 октября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Просыпаюсь в 7-30 выходных нет
Важко, зарплата хоч хороша?
язззззь!!!
• 29 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Це нормально, дрібне харчування)
Голубец• 29 октября 2023
Встаю около 7. Несколько раз в неделю маски для лица. Т к ребенок новорожденный, много временем принадлежит ему, но это не мешает нам вести активный образ жизни. Часто бываем на море, но т к живем прямо возле него, то окна-двери отрыты и дышим полезным воздухом. Из спорта пока мало что делаю, только 100 приседаний в день. Телефон выпадает из рук в 11 вечера)
Не любовница• 29 октября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Работа не тяжелая, сидячая
Та все одно. Працювати щодня
Соня-сонятко• 29 октября 2023
Мій режим залежить від форми навчання дітей. Від пори року також. Коли жарко то прокидаюсь о 5.00 і йду на ранкову пробіжку. Потім дітей до школи, працюю переважно з дому. Їм раз на день дуже ситно. Можу ще +2-3 рази каву з куточком сиру чи хамону.
Коли холодно тотпрокидаюсь о 7 - дітей до школи, пробіжка вже вечором тоді.
Пробіжки щоденні і 20 тисяч кроків мінімум щоденний.
Поддакиваю иногДА• 29 октября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Скільки разів їсте? а не то шо вы написали
Людина вчить мову і намагається писати українською. Далі буде краще.