Засомневаю• 29 октября 2023

Навчіть брати машину на прокат в Італії

Це вперше хочемо спробувати таку опіцію. Прилітаємо в Болонья, ввечері хочусвщчти авто на прокат, вранці поїсти на сан Марино а звідти до Риму. Матимемо всього 3-4дні.
Ось найшла оренду авто. Це тільки бронь така ціна? Чи це вартість авто?
Не розумію скільки все буде коштувати
Дякую
Наверняка• 29 октября 2023
Ответ дляНевгамовна
Може бути обмежений пробіг, один чи два водія... дітям автокрісла треба чи ні?

Коли візьмете машинку, обфоткайте на всяк випадок всі подряпини хоча і так описують, але для себе зробіть.
Там пише ннобмежений
Невгамовна• 29 октября 2023
Ответ дляНаверняка
Там пише ннобмежений
Та вже побачила. Не вчиталася одразу
Наверняка• 29 октября 2023
Ответ дляБаба_Воля
Страховку ще , завдаток??
Страховка завжди включена
Брюнетка в Мармеладе• 29 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Розказать будь ласка 🙏 я ще нічого не розумію. Тобто я зараз бронюю авто за оці кошти на два дні і все? Я додаткові витрати?
Автор, ще водійське посвідчення має бути нового зразка (пластикове).
Також саме в Італії ми стикнулися з тим, що коли орендували авто в аеропорту Венеції, то виявилося, що депозит в 1500 € мав бути заброньований на карті банківській. Людина, яка орендувала онлайн авто не мала таких грошей на карті і ми в договір включали як водія мого чоловіка , оскільки у нього на карті були такі гроші.
Ну і по подряпинам уважно дивіться, бо в Італії якщо ти запаркувався без стуку (тобто ні до кого не притиснувся вплотну), то ти погано запаркувався.
Намакушка• 29 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
На бензин
Мудробаба• 29 октября 2023
Ответ дляНаверняка
За 3600 грн. Де? Я виїзждаю
За тысячу Сеат 20 летней давности купила с хорошими мотором и маленьким пробегом. Так что можно найти.
Наверняка• 29 октября 2023
Ответ дляМудробаба
У вас проблеми з цифрами чи як?
Партизанка• 29 октября 2023
Прочитайте внимательно условия. Лучше брать с полной страховкой, ну и на сумму франшизы смотрите. Обязательно нужна будет карта кредитная с фотографией водителя с суммой для депозита . Фото фиксация всех царапинок если страховка не полная. И да обратите внимание на условия по забору машины. Знакомые опаздали на час им машину не дали и деньги не вернули. Мы приехали за машиной, но кредитку с фото не взяли, машину нам не дали и мы с трудом деньги вернули.
Голубая фишка• 29 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
читайте внимательно описание по выбранному авто, никто вам не нредоставит информацию, только то что в описании
Свята• 29 октября 2023
Ответ дляМудробаба
Вы молодец! Я за 1000 и самокат купить не могу
Заюшка_хозяюшка• 29 октября 2023
Ответ дляМудробаба
Ага, У вас лучший вариант как туристом,купить развалюху, на 2 дня, потом не знать куда ее деть ,и нетзвестно будет ли она ездить🤣
ЕлькиПальки• 29 октября 2023
Я вижу цену за два днЯ аренды,пробег неограничен,возврат с полным баком.
автор Засомневаю • 29 октября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Спасибо. А депозит и страховка?
ЕлькиПальки• 29 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Спасибо. А депозит и страховка?
На скрине ничего об этом нет
Щебетуха• 29 октября 2023
Ответ дляМудробаба
3600 то в гривнах
а сиат ваш в Польше стоит 300 евро
П´яна вишня• 29 октября 2023
Полтора года назад для аренды требовали кредитную карточку ( не дебетовую) и обязательно что бы на ней было имя и фамилия такая же как на документах.