Значит надо• 29 октября 2023

Хелп!! Ручна поклажа тепер платна? Допоможіть

Це як? Ручна поклажа коштує як і ще один білет ((( це як?(((((
Дверной_Проем• 29 октября 2023
Так и раньше было у бюджетных операторов. Бесплатно только небольшая сумка
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ви дивна?
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Я завжди подорожую і це за останній рік такого не памʼятаю. Тобто звичайний рюкзак можу брати з собою? Дякую
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Подорожувати можна різними авіалініями, в лоукостах все життя безкоштовний лише рюкзак що вміщається під сидіння
Дверной_Проем• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Маленький рюкзак можно, меньше размера ручной клади
Ну що ви, мамо!• 29 октября 2023
автор Вы реально странная
да за всё нужно платить
АнтиТроль• 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну не все, я кебінсайз купувала свого часу спеціально для лоукостерів) Але гайки вони почали закручувати з багажем давненько
Кинг-Конгша• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Так, рюкзак можете. Валізи завжди платні були
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
автор Вы реально странная
да за всё нужно платить
Ви часто подорожуєте? Тільки чесно)
Ніколи не була ручна поклажа платною
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Дякую
Мамзелькіна• 29 октября 2023
В лоукостах завжди так
Кинг-Конгша• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви часто подорожуєте? Тільки чесно)
Ніколи не була ручна поклажа платною
Я часто подорожую. У лоукостерів або пріоріті купуєте, або платите за валізу
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви часто подорожуєте? Тільки чесно)
Ніколи не була ручна поклажа платною
Що ви пишете?
Я дуже часто подорожую
Все життя в лоукостах вона платна
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Я не кажу за валізу, я питаю за ручну поклажу
Кинг-Конгша• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ручна поклажа - це рюкзак, який поміщається під сидіння. Вона безплатна
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що ви пишете?
Я дуже часто подорожую
Все життя в лоукостах вона платна
😂😂😂😂😂
Малявка ще та• 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
На регулярних рейсах в більшості також вже давно ручна поклажа за додаткову оплату
Малявка ще та• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ви часто подорожуєте? Тільки чесно)
Ніколи не була ручна поклажа платною
В вашій реальності так 😄
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я не пам‘ятаю про всі регулярні, бо останнім часом лише америк літала, там безкоштовна
Мамзелькіна• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
В лоукостах є три види багажу і лише невелика сумка, яка кладеться під сидіння безкоштовна. Там зазначені розміри. Все що більше цих розмірів і менше зареєстрованого багажу вважається ручною поклажею, береться в салон і сплачується окремо.

Зайдіть на сайт авіаліній і почитайте
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна

Зайдіть на сайт авіаліній і почитайте
Завжди подорожувала з великим рюкзаком який поміщається у рамку. І завжди це було у вартості білету
Акуна_Матата• 29 октября 2023
Там же написано, что включена небольшая сумка, которая должна помещаться под сиденье. А размещение на багажной полке платное.
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Ще раз запитаю. Це давно так? Бо я останній раз діда пів року назад за кордоном і ручна поклажа була безкоштовною як і завжди
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
😂😂😂😂😂
З чого вам смішно, просто цікаво?
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Це жесть
Мамзелькіна• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Я не знаю чим ви подорожували завжди і в яку рамку міряли, я кажу про правила перевезення багажу в лоукостах, які були завжди.

До речі, в ручну поклажу може підійти і маленька валіза, і великий рюкзак, все залежить від розмірів.
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
З чого вам смішно, просто цікаво?
Бо ручна поклажа входила завжди ц вартість білету лоукостом.
Невгамовна шахиня• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
У лоукостерів 30х40х20 можна взяти. Це навіть не рюкзак, але з ним завжди пропускали, хоч і більший.
автор Значит надо • 29 октября 2023
Ответ дляМамзелькіна

Да! І я про те! І валіза, але повз це стало платною послугою. Тобто я можу взяти тільки дамську сумочку безкоштовно
Love_Love_Love_• 29 октября 2023
Ответ дляЗначит надо
Ніколи вона туди не входила, валізка була платна, а сумка що не кладеться у багажний відділ салону літака безкоштовна