МЧСница• 29 октября 2023
Покупка ноутбука
Чи можна 50 відсотків відразу сплатити а інші 50-покупка частинами від банку?
На всю суму грошей немає, а покупка частинами ліміт тільки 20 тис є
МЧСница
• 29 октября 2023
Ноут потрібний не мені, в мене запитали.
З того що я прочитала, так не можна.
Можливо хтось так робив
З того що я прочитала, так не можна.
Можливо хтось так робив
Белоснежко• 29 октября 2023
Можливо в магазині, при оформленні покупки, консультанти банку (які там завжди є) вам дадуть більше інформації)
Кондуктор автобуса• 29 октября 2023
Ответ дляМЧСница
З того що я прочитала, так не можна.
Можливо хтось так робив
З того що я прочитала, так не можна.
Можливо хтось так робив
Я телефон так купувала.
У самсунгстор: пів суми було грошима, а інші пів розстрочкою приватбанку.
Значит надо• 29 октября 2023
Интересовалась данным вопросом в Комфи, можно так сделать при покупке в магазине. Позвоните на горячую линию, проконсультируйтесь на всякий случай.