Пліснявілий сир• 29 октября 2023
А реально зараз жити на 6000тис?
Розговорилась з мамою на майданчику, у неї донька 2 роки, знімають квартиру, живуть на 6000тис, працює лише чоловік. Може я щось не розумію, але це ж на скільки важко, особливо коли є дитина. Я ніколи не рахувала скільки ми витрачаємо в місяць, але я думаю набагато більше і це ми далеко не "хорошо" живемо
Пасхальний тролік• 29 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Тоді все рівно, нереальна сума, порахуйте, це ж 2000 грн на людину в місяць, 500 грн в тиждень. І це ж не тільки на їжу потрібно, є одяг, взуття, дитині іграшки, книги, пральні, миючі засоби. Точно або з села допомагають або ще якийсь дохід.
Коли я влітку жила сама, я харчувалась в тиждень на 500-600 грн.
Пасхальний тролік• 29 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Так але ж автор пише, що на цю суму живуть 3 людей. Ви б прожили на 500 грн в тиждень?
Так
люблю_тортики• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я - так.
Ви ніколи не хворієте, не ходите до стоматолога?
Я тут с краю постою• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Ні, це вже чисто остаток. Я так зрозуміла в них і кредит на машину
остаток от чего?
если чисто на развлекухи, после оплаты кредита, коммуналки, питания, одежды, медикаментов, кружков и прочего - то вполне себе можно жить ))))
а вообще, что за манера и любовь к подсчету чужих денег
люблю_тортики• 29 октября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Добре, а одяг, шампунь, порошок, ліки? Це ж також додаткові витрати.
Я тут с краю постою• 29 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Ну как, завтрак- омары и икра белуги. Сыр из буйвалиного молока, кофе ( то шо зверек высрал). Обед- стейки из мраморной говядины. На ужин- суши из Японии прямая доставка.
Копи Лювак )))
но при таком питании, боюсь, через полгода вашими миллионами будут наслаждаться наследники )))
люблю_тортики• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я витрати не на їжу ніколи не рахую. Бо я багата.
Так в тому й різниця, що автор пише, що тут 6000 на 3 людей і це на все, не тільки на їжу.
Оябунчик• 29 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Копи Лювак )))
Плевать. Адин раз живем.
Пліснявілий сир
• 29 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
о, а недавно мне в одной теме рассказали, что не знают никого, кто бы жил на 10 тыс ))
там о зарплатах говорили, как всегда. спрашивали, сколько ’нормально’
а про автора - мне не понятно, как можно не знать, сколько тратишь?
и при этом задавать такие странные вопросы про 6000
автор. у вас либо вообще денег куры не клюют, что вы в таком неведении, либо вы совершенно безответственны.
может у вас уже долгов на миллион, а вы и ’не знаете’
А ви збираєте чеки в магазинах і потім підраховуєте? Да, не знаю! Не сижу і не рахую кожну копійку
Я тут с краю постою• 29 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
вы это покупаете каждую неделю?
люблю_тортики• 29 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
вы это покупаете каждую неделю?
Ні, але ж якщо це треба купити навіть раз в місяць, то з якого тижня брати , якщо всюди на їжу впритик?
Я тут с краю постою• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
я не считаю каждую копейку, но я прекрасно ориентируюсь в своих финансовых потоках.
знаю, что, сколько и как
люблю все знать и понимать
не сложилось мне с пустой головой родиться, увы.
знаю, что, сколько и как
люблю все знать и понимать
Я тут с краю постою• 29 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
я выше написала.
остаток от чего вам озвучили?
в общем, глупая тема
обсасывайте дальше
остаток от чего вам озвучили?
в общем, глупая тема
обсасывайте дальше
Пліснявілий сир
• 29 октября 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
знаю, что, сколько и как
люблю все знать и понимать
знаю, что, сколько и как
люблю все знать и понимать
Ні, ви родились трішки високомірною! Якщо думаєте що всі повинні бути як ви!
Я тут с краю постою• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
я не думаю, что все должны быть как я, или я должна быть, как кто-то
но да, к глупым я отношусь немного свысока
извините
Морская свинка• 29 октября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Если у этой семьи есть село, благодаря которому им не приходится покупать еду, то они и выживают. Жить втроём на 6 тыс без помощи из вне,просто невозможно
Очень даже возможно, если аренда и ком услуги уже оплачены
СкиниУскачи!• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Тю блін. У нас дохід біля 4-5К в місяць і часто залишку немає. Ви ж так не лякайте своєю темою
дамаБезСобачки• 29 октября 2023
А я вообще не понимаю, зачем каким-то левым людям на детской площадке рассказывать о своем финансовом положении. Если же по теме - может, они ВПО и получают на всех троих надбавки к тем 6 тыс, которые остаются после аренды и коммуналки.
Кому там слова не давали• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я так живу без проблем. Не бачу сенсу купувати шось крім їжі, бо у мене є усе, навіть айфон 15 про
Щось не скаладається. Ви так живете, враховуючи, що заробляєте 450 000 грн.? А як же доглядате за собою, щоб працювати простітуткою на пенсії, ще й 5-ма чоловіками?
СкиниУскачи!• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Що ви мелете …
дамаБезСобачки• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
А кем вы работаете?
Нашли в капусте• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Ні, це у них уже остаток. Скільки там ЗП не знаю, квартиру знімають за 7000
Як це? Тобто за квартиру, кредит, їжу, основні витрати - заплатили і лишилося 6 тис на роздибенди?
Ответ для5cmhybyna
я гарна, миюсь шодня
В Вашому віці зуби дорожче зробити. І митися, щоб бути елітною простітуткою недостатньо, тим паче старій людині.