Пліснявілий сир• 29 октября 2023

А реально зараз жити на 6000тис?

Розговорилась з мамою на майданчику, у неї донька 2 роки, знімають квартиру, живуть на 6000тис, працює лише чоловік. Може я щось не розумію, але це ж на скільки важко, особливо коли є дитина. Я ніколи не рахувала скільки ми витрачаємо в місяць, але я думаю набагато більше і це ми далеко не "хорошо" живемо
Престидижитатор• 29 октября 2023
Если у этой семьи есть село, благодаря которому им не приходится покупать еду, то они и выживают. Жить втроём на 6 тыс без помощи из вне,просто невозможно

ОбережнаЯ• 29 октября 2023
На 6 000 000 вполне можно хорошо жить
Губи з філером• 29 октября 2023
Мамі з дитиною на іжу?Реально.Чи на зйом в тому числі?
Злюка бобер• 29 октября 2023
Якщо не рахуєте скільки витрачаєте, то набагато більше 6 тис, у рази більше
люблю_тортики• 29 октября 2023
Щось вона не договорила. Як можна утрьох жити на цю суму і з неї ще платити за квартиру і комунальні? Може в них батьки за кордоном гроші висилають чи чоловік має підробіток?
Khmelnichanka• 29 октября 2023
Звичайно, це дуже мало.
Але немало родин живуть приблизно на такі кошти.
З різних причин.
Bejza• 29 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
На 6 000 000 вполне можно хорошо жить
Расскажите как. Очень интересно
Оябунчик• 29 октября 2023
Не жить, а выживать. Возможно.
Bejza• 29 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Звичайно, це дуже мало.
З різних причин.
Виживають, бо то не життя.

Злюка бобер• 29 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Окрім їжі ще як мінімум треба дитину вдягнути та взути, комуналку заплатити.
ОбережнаЯ• 29 октября 2023
Ответ дляBejza
Расскажите как. Очень интересно
Вы одноклассница Автора? Разряды чисел вместе прогуливали?
Khmelnichanka• 29 октября 2023
Ответ дляBejza
Виживають, бо то не життя.
Так.
автор Пліснявілий сир • 29 октября 2023
Ответ дляГуби з філером
Ні, це вже чисто остаток. Я так зрозуміла в них і кредит на машину
Злюка бобер• 29 октября 2023
Автор, я б вам ще рекомендувала не вірити всьому, що вам розказують. Люди люблять прибіднятися.
Пасхальний тролік• 29 октября 2023
Можна і на менше.
В залежності від потреб сімʼї.
Губи з філером• 29 октября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Ну яки нема більше,є тільки 6,з того і виходять.Мало це дуже,але виживають якось.Одяг може віддають,комуналка 1.5 тис,іжа необхідне хоч 3.
Оябунчик• 29 октября 2023
Ответ дляBejza
Расскажите как. Очень интересно
Ну как, завтрак- омары и икра белуги. Сыр из буйвалиного молока, кофе ( то шо зверек высрал). Обед- стейки из мраморной говядины. На ужин- суши из Японии прямая доставка.
автор Пліснявілий сир • 29 октября 2023
Ответ длялюблю_тортики
Ні, це у них уже остаток. Скільки там ЗП не знаю, квартиру знімають за 7000
Khmelnichanka• 29 октября 2023
Ответ дляBejza
Расскажите как. Очень интересно
В старпості написано не 6 тисяч гривен , а інша сума з додатковими нулями. Хоча зрозуміло, що мова саме про 6000...

ЕлькиПальки• 29 октября 2023
Можно прожить на эту сумму, но это будет очень грустная жизнь.
У нас многие живут на грани с бедностью
5cmhybyna• 29 октября 2023
я так живу без проблем. Не бачу сенсу купувати шось крім їжі, бо у мене є усе, навіть айфон 15 про
Свята• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Может она имела ввиду питание 6000. Вы ж не знаете какая зарплата. Питаться на 6000 можно, если есть село
автор Пліснявілий сир • 29 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну поставте мені 2
Оябунчик• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Ну поставте мені 2
Это сильно много.
Bejza• 29 октября 2023
Ответ дляОябунчик
В голодных снах лишь
Оябунчик• 29 октября 2023
Ответ дляBejza
В голодных снах лишь
Ну за 6 лямов возможно. Вполне
Bejza• 29 октября 2023
Ответ дляОябунчик
Ну за 6 лямов возможно. Вполне
О так
Я тут с краю постою• 29 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Звичайно, це дуже мало.
З різних причин.
о, а недавно мне в одной теме рассказали, что не знают никого, кто бы жил на 10 тыс ))

там о зарплатах говорили, как всегда. спрашивали, сколько ’нормально’

а про автора - мне не понятно, как можно не знать, сколько тратишь?
и при этом задавать такие странные вопросы про 6000

автор. у вас либо вообще денег куры не клюют, что вы в таком неведении, либо вы совершенно безответственны.
может у вас уже долгов на миллион, а вы и ’не знаете’
люблю_тортики• 29 октября 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Тоді все рівно, нереальна сума, порахуйте, це ж 2000 грн на людину в місяць, 500 грн в тиждень. І це ж не тільки на їжу потрібно, є одяг, взуття, дитині іграшки, книги, пральні, миючі засоби. Точно або з села допомагають або ще якийсь дохід.
люблю_тортики• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Так але ж автор пише, що на цю суму живуть 3 людей. Ви б прожили на 500 грн в тиждень?