Маша6• Изменено 29 октября 2023

А ви далі балакайте рос і розказуйте, яка ахматова геніальна поетеса

У Волновасі російський військовий розстріляв родину з 9 людей
https://zaxid.net/u_volnovasi_rosiyskiy_viyskoviy_...

Росіяни вбили родину із двома дітьми школярка та 4 річний хлопчик
Олечка79• 29 октября 2023
Ответ дляMary_MMS
Я про цю кінчену теж читала. Одним словом тварина, хайпанула, але не удачно. Водія шкода що на таку притрушену попав.
Вона думала що цей хайп зробить її відомою . Так, зробив 😂 мене вразило що найбільш коментарів в підтримку водія було написано саме мовою . Це багато про що говорить . Доречі там , в інсті, в панамку напхали і Болту на сторінці. ))

Lena-0282• 29 октября 2023
Бан!!!
Popeye the Sailor• 29 октября 2023
Ответ дляОлечка79
Значит инста заблочила ее страницу
Люди там массово жаловались на ее страницу
Жаль . Так бы посмотрели на «амбасадора української мови в таксі», это так она себя обозвала 😂
Жаль, что не успела посмотреть, но хорошо, что заблочили эту неадекватную
Олечка79• 29 октября 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
Там еще и внешность … ууууу 😂🤦‍♀️
Vittoria66• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Слыхали на днях, как Арестович это все дело с мовой назвал? Мовный талибан🤣🤣
Это не Арестович, а автор данного выражения Романенко.
Belaya@• 29 октября 2023
До чого тут мова? Мій чоловік боронив Україну, тримав Бахмут з першого дня наступу і майже до кінця, при цьому вдома спілкується російською-суржиком. Ненавидить кацапів та ороків. Хороший руський це той якого добре видно в приціл.
Liebelebenn• 29 октября 2023
Ответ дляKira2022
И будете слышать дальше
НІ! Мені не какаяразніца! Я НЕ ЧУЮ РОЗІЙСЬКУ. Ніде, ні при яких обставинах.
Сподіваюся це штучне нарєчіє зникне як і всі паскудні кацапи
Liebelebenn• 29 октября 2023
Ответ дляMargonails
Не язик а мову....если уж вы так
Удалено администрацией...
Liebelebenn• 29 октября 2023
Ответ дляMd.Inna
Просто нас много, русскоговорящих и подстраиваться мы ни под кого не будем)
Можете хоть треснуть от этого
За 300 років утисків, перекручувань, пропаганди кацапи створили новий вид хахлів-малоросів, які за нав´язаний геноцидом язик готові здихати і гризти 6лотки тис, кого вєлікорос не зробили зручними рабами підлабузниками.
Ваша розійська смішна! Ваша відданість ящику вбивць/гвалтівників/катів м´яко кажучи бентежить

Sanechko• 29 октября 2023
А до чого тут Ахматова?
Брєд
Sanechko• 29 октября 2023
Авторе, я Вас зрозуміла..
nasa 1976• 29 октября 2023
Куда,сейчас я переселилась с Донецкой области даже в местных группах нельзя писать на русском языке, хотя в этой местности многие говорят на суржике.
Тут много переселенцев с Донецкой области,для которых русский язык многие годы был родным.
Местные люди,многие,относятся нормально если ты говоришь на русском.Мой ребёнок пошел в местную школу и пока все хорошо,но как будет дальше не знаю.
Многие не понимают,как это с русского сразу перейти на украинский.
Вот думаю,в Германии и Польше и т.п. там тоже наверное все сразу стали разговаривать на немецком и польском?
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Так они убивают уже более 1,5 лет украинцев по всей стране, новость что-ли ? Ваша тема-это мовный срач
И это достало.., если честно
Проживаю сейчас в Эстонии, которая тоже страдала от россиян, ещё до тех времен как была оккупирована в советские времена, раньше еще тут была война, рашка напала. Но я не вижу тут скандалов из-за языка. 3 языка в ходу, эстонский, английский, русский и нормально как-то живется
Тим часом з Латвії уже виселяють тих, хто мову досі не вивчив
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Думка імперця - ватніка нам дуже важлива
автор Маша6 • 29 октября 2023
Ответ дляBelosnezka1980
І взагалі, уважаемая автор, і ті, кто тебе лайкают. А чи не хочете ви висунути протест, проти російськомовних хлопців, которые сейчас в окопах, вас захищають, поки ви з піною у рота маєте час тут сидіти? Не хотите ли ви, украиноязычные , їх там змінити?
Не прикривайтесь тим хто воює,ви там ні до чого,уж точно
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляЭфигения
Ппц
Як жити людям в тих країнах, де 2-3 мови?😭
А де такі країни, де представники однієї мови влаштовували лінгвоцид щодо іншої, взагалі заперечували її існування? Є приклади?
автор Маша6 • 29 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Бо в них не такі соплі при владі,як в нас весь час були
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляBelosnezka1980
А ви замінити там україномовних готові?
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляMd.Inna
Можете хоть треснуть от этого
А може ви уже підстроїлись і пуйло вами задоволене? )

lenka_zelenka• 29 октября 2023
Виродки.
Це кадирівці були, кажуть, хотіли віджати будинок.
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляSofia Tatra
Если открыть паспорт Украины там написано на двух языках паспорт гражданина Украины . Это было на законодавчем уровне. До войны люди не стремились переходить на украинских , было два государственных . Теперь один и поверьте вюследующее поколение будет уже украинско говорящее. Но давить здесь и сейчас на всех особенно на не молодое поколение людей такое себе … это как попытки самоутвердиться за счет других. Поверьте все кто говорит на русском не коем образом не поддерживают эту войны или русских в целом . Их ненавидят так же сильно. Нельзя судить о человеке из-за этого. Уже с этой войной честно не знаем как друг другу глотки перегрызть причем свои же своих . Вот это обидно .
Коли це у нас було дві державні мови? Конституція у нас з якого року?
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляLilipa
Думаете, если бы украинцы не говорили на русском, войны бы не было?
Якби українці не говорили російською, не перебували під впливом русского міра, знали історію свою хоч би за останніх 100 років, а краще 300, не голосували за проросійські партії - то так, були б в НАТО і ЄС як країни Балтії. Війна могла б бути все одно, але вона була б іншою - без випрошувань зброї по краплинах.
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
+1000000
Mrs.Ochmonek• 29 октября 2023
Ответ дляdjianni
Спорный вопрос конечно 🤔
Но почему тогда расеяне зашли в 2014 году не через западную Украину посредством блядоруси, не через Чернигов, Харьков, Сумы
А именно через изначально парашей созданные территории Донбасса, т.е бывшие Юзовка и прочие? Там, где 95 % населения русскоярусскоязычные были всегда, а украинский фиг можно было вообще услышать, просто суржик исковерканный
Просто... почему так?
Совпадение ли это
Думаю, никак не совпадение
Русский - это язык тех, кто на нем больше всего говорит
А это кто? россия
Кто сейчас говорит на русском? Только те, кто был под влиянием россии и куда она пустила корни
Разве не так?
Эта росийщина выросла везде
Да я тоже говорю на русском и думаю с детства
Но это бл... вышло потому, что изначально Украина была под влиянием параши
Потому что насаживали, что язык что культуру, ну и конечно куда деваться людям?
Испокон веков это оккупант
Так или иначе, больше или меньше
Раньше - через язык, культуру, мышление
Сейчас - в самом прямом смысле
С оружием и ракетами
Ви праві - спершу раша йде туди, де може спертися на підготовлений русскім міром грунт. А потім - куди є сили.
Annetka_100• 29 октября 2023
Ответ дляLiebelebenn
Дурниці пишете. Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одеса та інші російськомовні міста стали головним розчаруванням путіна. Вони зовсім не зручні підлобузники, не зустріли окупанта хлібом-сіллю, як сподівалися на росії. Я з Запоріжжя. В перші дні війни був ризик окупації. Люди в черзі стояли за зброєю, готувалися до вуличних боїв. Навіть російськомовні бабці робили коктейлі молотова і розставляли на балконах. Так, місто русифіковане, але воно залишилось українським славним козацьким містом. І про інші міста можна сказати те саме. Ваша зневага недоречна.
Иошши• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
глотки перегризуть за москальський язик. Не раджу їх переробляти, а просто ігнорувати.
Русский язык появился еще до московии, и мы говорим не на российском, а на русском Ураинцы двуязычные
Annetka_100• 29 октября 2023
Ответ дляНожка
Ми говоримо зараз не по країни із декількома мовами. Ми говоримо про те, що росіяни під приводом захисту російськомовних напали на Україну.
Де немає російської- немає російського. Нічого. Просто немає.
Де є толерантність до російського - там рано чи пізно є росіяни. Вони поглинають на своєму шляху. Пусти свиню під стіл- вона залізе на стіл.
Білорусь тому приклад.
Вони б все одно знайшли привід. Не мова, так що-небудь інше.
Коли ви булите російськомовних, Ви збільшуєте відсоток ждунів. Ви збільшуєте відсоток тих, які поїхали в Європу і не повернуться. Люди дуже вразливі до приниження, особливо коли мова про дітей. Більшість російськомовних українців мають чітку патріотичну позицію. Це я вам кажу як людина, яка була народжена у Львові, але останні роки жила в Запоріжжі.
Взагалі то, порушуючи мовне питання, ви роз´єднуєте українців. Можливо вам здається, що ви робите щось корисне. Але насправді навпаки. Ви граєте на боці ворога.
Shaan• 29 октября 2023
Ответ дляМаша6
Тітки з форумах та і принципі багато таких,в Києві живу щодня це рос чую
Удалено администрацией...
Tasya-Natusya• 30 октября 2023
Я сама топлю за укрмову, але не Ахматова, не Пушкін з Толстим вбивають і грабують.
Апель-синка• 30 октября 2023
Ответ дляNataliiazp
Я говорю и на языке, и на мове. Понять не могу, а какая связь языка с тем, что написано по ссылке. Людей жалко очень, только сейчас оккупировано очень много территорий україномовних, не помогла почему-то мова избежать оккупации. Так может дело в другом всё таки?
Тоже не поняла, при чём здесь Ахматова? Она что ли их расстреляла? Или Пушкин с Достоевским? Тот ублюдок скорее всего их не читал вообще.