Маша6• Изменено 29 октября 2023
А ви далі балакайте рос і розказуйте, яка ахматова геніальна поетеса
У Волновасі російський військовий розстріляв родину з 9 людей
Росіяни вбили родину із двома дітьми школярка та 4 річний хлопчик
Nataliiazp• 29 октября 2023
Я говорю и на языке, и на мове. Понять не могу, а какая связь языка с тем, что написано по ссылке. Людей жалко очень, только сейчас оккупировано очень много территорий україномовних, не помогла почему-то мова избежать оккупации. Так может дело в другом всё таки?
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Так они убивают уже более 1,5 лет украинцев по всей стране, новость что-ли ? Ваша тема-это мовный срач
И это достало.., если честно
Проживаю сейчас в Эстонии, которая тоже страдала от россиян, ещё до тех времен как была оккупирована в советские времена, раньше еще тут была война, рашка напала. Но я не вижу тут скандалов из-за языка. 3 языка в ходу, эстонский, английский, русский и нормально как-то живется
И это достало.., если честно
Олимпиада80• 29 октября 2023
Схоже, у руснявої агентури пройшла вказівка качати активно мовну тему.
Бойко🤝Арєстовіч🤝Лобода
У Стерненка.
І ви, свіжий нік, туди ж?
Бойко🤝Арєстовіч🤝Лобода
У Стерненка.
І ви, свіжий нік, туди ж?
ShellyBelly• 29 октября 2023
Ахматова взагалі в Одесі народилась..ну раптом що..
І до чого тут її твори до виблядків? Ну люди наче сказилися..
Margonails• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
глотки перегризуть за москальський язик. Не раджу їх переробляти, а просто ігнорувати.
Не язик а мову....если уж вы так
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Слыхали на днях, как Арестович это все дело с мовой назвал? Мовный талибан🤣🤣
Ответ дляLady Luck 99
И это достало.., если честно
Мова ні до чого
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляVik_tori07
А давайте я сама разберусь как мне правильно ’балакать’?
А до вас хтось особисто звертався?
При чому мова?
Так, в побуті продовжую говорити російською, бо це побутова мова моєї батьківської сім´ї, і сім´ї мого чоловіка. Не мова й не Ахматова вбиває, в конкретні люди. Не мова їх такими зробила і не вірші Ахматової, а сімейне виховання й багатовікова пропаганда.
Ответ дляМаша6
Тітки з форумах та і принципі багато таких,в Києві живу щодня це рос чую
Ви краще б спочатку самі вивчили українську, а потім інших повчали – суцільні помилки. Ви хочете сказати, що Ахматова їх вбила? Досить вже ці вкиди на розбрат українців робити, троляка!