Маша6• Изменено 29 октября 2023

А ви далі балакайте рос і розказуйте, яка ахматова геніальна поетеса

У Волновасі російський військовий розстріляв родину з 9 людей
https://zaxid.net/u_volnovasi_rosiyskiy_viyskoviy_...

Росіяни вбили родину із двома дітьми школярка та 4 річний хлопчик
мимозка• 29 октября 2023
Так не можна. Потрібен короткий опис про що йдеться.

катерина12009• 29 октября 2023
Хто вони?
Побачила... жах просто
автор Маша6 • 29 октября 2023
Ответ длякатерина12009
Хто вони?
Побачила... жах просто
Тітки з форумах та і принципі багато таких,в Києві живу щодня це рос чую
debor_a• 29 октября 2023
Сказала Маша? Чому не Марійка, до речі?
GORCHITZZA• 29 октября 2023
Узький мір такий
5cmhybyna• 29 октября 2023
а я взагалі москальську не чую.
Vik_tori07• 29 октября 2023
А давайте я сама разберусь как мне правильно ’балакать’?
Peres Lal• 29 октября 2023
Т.е. убили русским языком? А если б их убил немой, на какой бы язык тогда пиняли?
5cmhybyna• 29 октября 2023
глотки перегризуть за москальський язик. Не раджу їх переробляти, а просто ігнорувати.

uul• 29 октября 2023
О,опять мовные тролли вышли на работу ).
jannjann77• 29 октября 2023
Так вроде ж кадыровцы..
Nataliiazp• 29 октября 2023
Я говорю и на языке, и на мове. Понять не могу, а какая связь языка с тем, что написано по ссылке. Людей жалко очень, только сейчас оккупировано очень много территорий україномовних, не помогла почему-то мова избежать оккупации. Так может дело в другом всё таки?
Kira2022• 29 октября 2023
Ответ дляМаша6
И будете слышать дальше
Seehund• 29 октября 2023
Кто там жалел бедных мусульман. Кадыровцы вообще отмороженные на всю голову.
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Так они убивают уже более 1,5 лет украинцев по всей стране, новость что-ли ? Ваша тема-это мовный срач
И это достало.., если честно
Проживаю сейчас в Эстонии, которая тоже страдала от россиян, ещё до тех времен как была оккупирована в советские времена, раньше еще тут была война, рашка напала. Но я не вижу тут скандалов из-за языка. 3 языка в ходу, эстонский, английский, русский и нормально как-то живется
Олимпиада80• 29 октября 2023
Схоже, у руснявої агентури пройшла вказівка качати активно мовну тему.
Бойко🤝Арєстовіч🤝Лобода
У Стерненка.

І ви, свіжий нік, туди ж?
ShellyBelly• 29 октября 2023
Ахматова взагалі в Одесі народилась..ну раптом що..
І до чого тут її твори до виблядків? Ну люди наче сказилися..
Margonails• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Не язик а мову....если уж вы так
Lilipa• 29 октября 2023
А при чем тут ахматова? Она расстреляла или кадыровцы?

5cmhybyna• 29 октября 2023
Ответ дляMargonails
Не язик а мову....если уж вы так
Удалено администрацией...
Lilipa• 29 октября 2023
Ответ дляuul
Никогда такого не было и вот снова...
Lady Luck 99• 29 октября 2023
Слыхали на днях, как Арестович это все дело с мовой назвал? Мовный талибан🤣🤣
Md.Inna• 29 октября 2023
Дальше будем говорить, не переживайте)
Inno4ka-ya• 29 октября 2023
До чого тут мова?
СhanelKa• 29 октября 2023
Чому сімʼї з дітьми залишаються там?
Танки на вулицях ще з березня 22 року
Величезна трагедія
Md.Inna• 29 октября 2023
Просто нас много, русскоговорящих и подстраиваться мы ни под кого не будем)
Можете хоть треснуть от этого
СhanelKa• 29 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
И это достало.., если честно
Мова ні до чого
Mira29-c3c3• 29 октября 2023
Ответ дляVik_tori07
А до вас хтось особисто звертався?
Эфигения• 29 октября 2023
При чому мова?
Так, в побуті продовжую говорити російською, бо це побутова мова моєї батьківської сім´ї, і сім´ї мого чоловіка. Не мова й не Ахматова вбиває, в конкретні люди. Не мова їх такими зробила і не вірші Ахматової, а сімейне виховання й багатовікова пропаганда.
sergla• 29 октября 2023
Ответ дляМаша6
Ви краще б спочатку самі вивчили українську, а потім інших повчали – суцільні помилки. Ви хочете сказати, що Ахматова їх вбила? Досить вже ці вкиди на розбрат українців робити, троляка!