Киевская тётка• 29 октября 2023

Хто залишається в Україні? Чим себе мотивуєте, як підтримуєте?

Начиталась тем про тих, хто виїхав та не планує вертатися. Ті, хто лишається, за що тримаєтесь? Бо знов нагрібає.
автор Киевская тётка • 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Читаю й здається,що коли відкриють кордони,то виїде ще більше людей(
Чоловік та батько не розглядають такий варіант взагалі

5cmhybyna• 29 октября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ні, ти писала, що живеш в Америці. От брехло. То ти така багата, як в Амкриці живеш! Тіки помріяти залишається на форумі?
я ніколи в Америці не була і не жила. Ти собі шось понапридумувала
черная мамба• 29 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Житло зняти
Роботи вдосталь
Ті, що не їдуть - або мають доходи вище середнього
Або, батьки, син, чоловік - не кинеш
В більшості так
Якої роботи там вдосталь? На мінімалку, якщо ти не висококваліфікований спеціаліст?
І багато можна на мінімалку на зйомному житлі собі дозволити?
Leonka Boo• 29 октября 2023
Та як... Майже як і раніше жила - праця, прогулянки, хоббі, інтернет з мемасіками))

Ну і пройдена ДО війни терапія і продовження її зараз.
Помилуйте мадам• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Всі ж читали.
5cmhybyna• 29 октября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Всі ж читали.
Удалено администрацией...
Марфа Українівна• 29 октября 2023
Ответ длячерная мамба
Обычный строитель там получает достаточно, что бы обеспечить базовые потребности семьи.
ЯкаКраля• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я - багата. Я тут хазяйка і всі двері з ноги відчиняю.
Во сне разве что
автор Киевская тётка • 29 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А куди їхати будете, вас десь чекають, є житло за кордоном?
Я була півроку з дітьми,професія дозволяє без проблем забезпечувати. Але емоційно важко. Я особисто ніколи не хотіла емігрувати

черная мамба• 29 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну а якщо в сімʼї немає будівельників?
Або виїхала тільки жінка з дітьми? (Не важливо, наприклад розлучена чи вдова)
Госпожа Белладонна• 29 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Хліб і воду?) От ці фантазєрки-дєкретчиці.
Туфли в чешуе• 29 октября 2023
Ответ длячерная мамба
Судячи по моїх друзях - дозволяють все
Про рівень з/п не питала
Не соціал Німеччини
Інші країни
Як є таланти - вони всюди є
Ряженка• 29 октября 2023
Ответ дляКиевская тётка
ЗСУ-то мастхев. Якось за два дні багато негативу було щодо прогнозів, розтривожило мене.
Автор, меньше года терпеть осталось. Может это вас поддержит.
Помилуйте мадам• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Скарга!!!!
В кого тако було• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
О..давно в бані не була
Ряженка• 29 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А что за прогнозы? Можно в 2 словах?
Все будет хорошо, но обострение ещё пережить придётся.
А вот недавно• 29 октября 2023
Мне заграницей в 1000 раз хуже было, как в тюрьме пожила год. Я уж лучше тут дома под ракетами как-нибудь
Щедрик ведрик• 29 октября 2023
Странный вопрос,мотивация нужна,чтоб бросить дом и родину,а не наоборот.
автор Киевская тётка • 29 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А что за прогнозы? Можно в 2 словах?
Та все у відкритому доступі. Хроніфікація війни, нагла жахлива корупція та беззаконня

Неправдиша• 29 октября 2023
Ответ длячерная мамба
А в Украине все и все могут себе позволить. У всех отличная работа, свое жилье, машины дают и путевки в санаторий. Не смешите.
В кого тако було• 29 октября 2023
Я в молодості нажилась і наробилась по Європам.
Хватить.в мене все є для комфортного життя.
А війна не буде вічно
Щедрик ведрик• 29 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Житло зняти
Роботи вдосталь
Або, батьки, син, чоловік - не кинеш
В більшості так
какой работы, сиделками,маникюршами?
Госпожа Белладонна• 29 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
В Україні ми у себе вдома.
АгатаХристя• 29 октября 2023
Тут мій ДІМ, тут моє серце і моя душа, я люблю свою Батьківщину, я люблю свій Миколаїв, так як ніколи раніше. Все у нас буде добре.
Фіфачка• 29 октября 2023
Залишається більшість. Що за паніка.
автор Киевская тётка • 29 октября 2023
Ответ дляLeonka Boo

Хобі радості додають?
genteestupida• 29 октября 2023
Не за что .. просто одним днем существуем .. ждём перемен в лучшую сторону
Неправдиша• 29 октября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
какой работы, сиделками,маникюршами?
Ну больше маникюрш, чем у нас, все равно в Европе нет
Неправдиша• 29 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
В Україні ми у себе вдома.
Это да, согласна. Дом есть дом
Leonka Boo• 29 октября 2023
Ответ дляКиевская тётка
Хобі радості додають?
Звісно, бо нащо займатися тим, що не радує. Зараз по максимуму роблю те, що приносить задоволення. Життя одне) Війна допомогла з періоцінкою цінностей.

Ну і щаслива, що не на окупованій території. Тільки за родичей переживаю там ((