Начиталась тем про тих, хто виїхав та не планує вертатися. Ті, хто лишається, за що тримаєтесь? Бо знов нагрібає.
Ряженка• 29 октября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А когда обострение?
Скоро начнут, у них там головняк сейчас, потом рванут опять. Но это последняя их масштабная атака будет.
Ответ дляПускаю бісики
Тут у нас великий дім, комфортна дача. У дітей класні гуртки, муз школа, футбол. У мене є розкіш прокидатись вранці з коханим чоловіком. Виїжджала в період паніки в березні минулого року, але повернулась вже в червні і нікуди більше не хочу. Для мене важлива цінність сімʼї, я кохаю чоловіка, він прекрасний батько, носиться з дітьми, жити роками без нього ми не згодні
Ви у безпечному регіоні?
МаксХмара• 29 октября 2023
Дивне питання.
Радію що маю можливість жити вдома і не микатись по «пособіям».
Що може бути цінніше: просто бути ВДОМА?
Ви ж не думаєте, що ті,хто виїхав не переживають за Україну?
Щедрик ведрик• 29 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Крім Німеччини є ще більше 190 країн
Навіщо всім та Німеччина?
Так мне пришло 190 приглашений, и все на пост президента страны, думаю, выбираю.
Пускаю бісики• 29 октября 2023
Ответ дляКиевская тётка
Ви у безпечному регіоні?
Дніпро безпечний регіон? Тут кожен вирішує сам
Пешеходик• 29 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Житло зняти
Роботи вдосталь
Ті, що не їдуть - або мають доходи вище середнього
Або, батьки, син, чоловік - не кинеш
В більшості так
Роботи вдосталь
Або, батьки, син, чоловік - не кинеш
В більшості так
Я не їду. Але у мене проблеми зі здоров´ям. Уся розвалююсь. Ще до війни були, а коли повномасштабна почалася - зовсім погано. Вік 50+- робити фізично не зможу. Донька школярка. Останній рік у школі. Школу закінчить - видно буде, що далі робитимемо.
Оскорбляю всячески• 29 октября 2023
я не сильно ориентируюсь на тех, кто уехал, это их жизнь.
но меня иногда накрывает, что нет возможности строить планы, нет уверенности, что станет лучше, что русня от нас отвалит и даже нет уверенности, что завтра ты проснешься.
я просто переживаю это моменты и все. и дальше делаю что могу и умею
Ответ дляЖонДуан
Я рік прожила в Польщі з мамою і дочкою 2 клас. Житло було безкоштовне (в селі) і годували. Працюю дистанційно. Друзі там з´явилися і яке не яке життя. Спокійно спали. Але додому хотілося настільки сильно, що я просто плакала вечорами. Мама тут була ФОПом (свій невеличкий бізнес, який закрила після вторгнення). Там мама пішла на яблука....що вам сказати.... уграла здоров´я. Все-таки ми повернулися додому. Через моральний стан абсолютно всіх. Тут у нас своє житло, у мене робота, мама знову потихеньку відкрила магазин, дочка в школу пішла, їздимо на наші улюблені танці, я в спортзал. Я 15 років пропрацювала на нормальній роботі і не змогла змиритися у Польщі з тим, що там я ніхто. Мама так само. Кому є що втрачати в Україні, а кому немає.
Зараз також накриває, шукаю мотивацію. Поки що її не бачу...
Схожа ситуація
Марфа Українівна• 29 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Якому большинству? Большинству ваших фантазій?
Большинству жителей Украины. Сравните зарплаты и цены
Царівна Жабка• 29 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Житло зняти
Роботи вдосталь
Або, батьки, син, чоловік - не кинеш
В більшості так
Роботи вдосталь
Або, батьки, син, чоловік - не кинеш
В більшості так
+1. Ми і до війни жили на дві країни, так склалось. Тут у нас з чоловіком ще, по теперішніх мірках, доволі хороша зарплата, тому наперед нічого не загадуємо. Але старші діти вже давно не тут, з початком війни перевезли туди і менших. Там вже своя нерухомість. з роботоютеж проблем не буде. Найважче - залишити свій дім, котрий збудували власними руками і під себе
Я таке знаю• 29 октября 2023
Ответ дляКиевская тётка
Я була півроку з дітьми,професія дозволяє без проблем забезпечувати. Але емоційно важко. Я особисто ніколи не хотіла емігрувати
Как я вас понимаю… Никогда не хотела жить где-то. Но, возможность выехать у нашей семьи была легальная. Поехали сделать документы и муж не вернулся обратно. А я просто хочу жить дома.
Черговий по кухні• 29 октября 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Саме ці думки обговорюю з чоловіком. Не подобається мені теперішня ситуація. А зробити нічого не можна .
Все зависло, наче крапля в тумані...
Електрохарчування• 29 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Виїдуть, посидять без грошей і вернуться. Можна подумати десь сидять і ждуть поки біженці понаїдуть.
То вони вже не біженцями будуть. І виїжджати сім´єю,сплановано,продумано то не те саме,що люди в чому були бігли на початку війни.
Царівна Жабка• 29 октября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вдосталь за копійки з закордонним рівнем витрат і низькокваліфікованої.
може досить цієї самовтішаючої/самозігріваючої мантри?
Туфли в чешуе• 29 октября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Прикольно
Оскорбляю всячески• 29 октября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Все зависло, наче крапля в тумані...
А кому она нравится…
Царівна Жабка• 29 октября 2023
Ответ длячерная мамба
Якої роботи там вдосталь? На мінімалку, якщо ти не висококваліфікований спеціаліст?
І багато можна на мінімалку на зйомному житлі собі дозволити?
а у нас зо можна собі дозволити на мінімалку або навіть будучи висококласним спеціалістом? Чи може на мінімалку на зйомному житлі можна жити?
Туфли в чешуе• 29 октября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Выехавших тоже накрывает, все сначало нужно начинать... Ещё язык учить... Но и в Украине той жизни нет уже,что была ...
Всем в общем трудно...
емігранти.
Починали з кухні, клінінгу і доставки- всі з вищою освітою
Такі реалії були ще років 5 тому
Їм було надзвичайно важко
Зараз нашим легше в рази
Не такі жорсткі умови на все
Рік потинялись, і хто хотів - влаштувались на роботи
Такі реалії були ще років 5 тому
Їм було надзвичайно важко
Зараз нашим легше в рази
Не такі жорсткі умови на все
Ответ дляМаксХмара
Дивне питання.
Я думаю за себе та гойдалки. Та про можливі помилки.Бо повернулася переважно через емоційні, а не прагматичні мотиви.
Черговий по кухні• 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Нуууу, це лиш теорія. Складно все
Скіфська пектораль• 29 октября 2023
не уеду, есть второе гражданство, мои муж и сын на войне. Много работаю, доначу Ваньку и покупаю для роты сына ценные запчасти, в сентябре создала 18 новых рабочих мест, живу.
Спілий баклажан• 29 октября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Витрати майже однакові вже
Нерви бережуть , є сили і настрій працювати
У кожного по різному
В кого склалось - в того склалось
Не кожен на то здатен
Не всі директори і в Україні були
У кожного по різному
В кого склалось - в того склалось
Не кожен на то здатен
Не всі директори і в Україні були
ну так недиректори і їдуть.
Тому що якщо тут зводити кінці з кінцями, арендувати і жити від з/п до з/п, то вже є сенс так само жити в безпечній країні.
А у кого тут своє гарне житло, гарна робота, то вже і не так цікаво за кордоном працювати в магазині.
Госпожа Белладонна• 29 октября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
А чим це мантра? Ну їдьте, хто вас там жде? Більшість буде шарахатися по закуткам і працювати за копійки.
Хто знав мову і мав кваліфікацію ті вже до війни працювали за кордоном або на закордонні фірми.
Ви думаєте люди закордоном вчаться і отримують дипломи щоб з широкими обіймами приймати переселенців з інших країн і віддавати їм свої робочі місця і зарплати чи що?
Жена аллигатора• 29 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
я ніколи в Америці не була і не жила. Ти собі шось понапридумувала
а кто предлагал привезти Корса и другую лабутень по скидках?
МастерЮля• 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Читаю й здається,що коли відкриють кордони,то виїде ще більше людей(
Ждуть там цих людей!
Царівна Жабка• 29 октября 2023
Ответ длячерная мамба
Ну а якщо в сімʼї немає будівельників?
Або виїхала тільки жінка з дітьми? (Не важливо, наприклад розлучена чи вдова)
Моя знайома виїхала з двома дітьми (Польща). Як працювала терапевтом, так і там працює. І не одна вона працює за фахом.
Туфли в чешуе• 29 октября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
ну так недиректори і їдуть.
В мене було два директори
Чоловіки
Один в Польщі з сімʼєю
Другий в Румунії
Компанії перевозять (зі станками і машинами ) весь минулий рік
Підлеглих в них 2000 чоловік
І директори їдуть
Чоловіки
Один в Польщі з сімʼєю
Другий в Румунії
Підлеглих в них 2000 чоловік
І директори їдуть
Госпожа Белладонна• 29 октября 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
ну і шо? куди продумано виїдуть продавщиця і менеджер срєднєго звєна?
як виїдуть так і приїдуть, закордоном своїх продавщиць вистачає.