LudaSHS• 29 октября 2023

Погромы на Кавказе перекинутся на Москву? Или это шоу?

Там много мусульман.

Вдумайтесь: толпа захватила крупный аэропорт, обыскивает самолеты и ищет евреев, чтобы их убить.

Полиция бездействует.

Сильно? Это путинская Россия.
29 окт 2023 года.

’Ви жє убьйотє людєй’. Як натовп антифашистів штурмував аеропорт в Росії, щоб знайти та лінчувати євреїв. Люди в паніці ховаються в літаках. Варварство і божевілля. Так виглядає сучасна Росія, де за кілька хвилин можна захопити аеропорт.

https://t.me/Katimsya/6427
PinkyPink• 29 октября 2023
Ответ дляМанула
А ось і відповідь сина дон-дона вечірньому мудозвону ))
Було би гарно, але в інсті в нього такого нема
rybka21• 29 октября 2023
не знаю, чиє авторство, але хтось з болот
цікава думка...
July38• 29 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
если думать без эмоций, то это дичь что происходит, Откат человечества на 100 лет назад. Все таки люди должны развиваться, а не деградировать, поэтому ничего нового звучит странно, почему бы тогда не вешать людей на улицах, это тоже ничего нового
Так, ще недавно думала, як людство розвинулось за останні 100 років, який шалений темп прогресу і що далі ще може бути. А он воно що буває, дикість і кровожерливісь, як в середньовіччі
Heksa• 29 октября 2023
А тим часом бомбанули американську базу з території Ірану. Є постраждалі.
І амери атакували об´єкти шиїтських попочленців на сході Сирії.
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляHeksa
ого
Cvet_ОК• 29 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
а вообще если подумать, то наша война и вот эта сейчас разгонка с поддержкой палестины, которая до этого никому нафиг не всралась, созданы искусственно. То есть меня еще до 24 февраля удивляло, какая мотивация у русни идти сюда умирать. Оказалась что она есть - тупо созданная пропагандой без вообще какой-то либо подоплеки
На жаль, рівень інтелекту середньостатистичної сучасної людини в світі нижчий, ніж у людей 20 сторіччя, не плутати з освітою
І як не дивно, це пов´язане з рівнем життя, типу немає сенсу розвиватися, все і так є в доступі
kuskus• 29 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А ви не бачите різницю між теорією про «що має бути» і реальністю? Почекайте, такими темпами, як зараз людство скочується у первинний світ не за горами застосування усього арсеналу середньовічних здобутків
Wendy Rhoades• 29 октября 2023
Ответ дляCvet_ОК
і сучасними технологіями.
Все що зараз можна загуглити, раніше доводилось тримати в голові.
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляkuskus
вижу, так я об этом и пишу. Мы же вот стали толерантные, геи, лгбт, все можно, инклюзия, спасаем больных детей и так далее, нооо оказалось что огромное количество населения планеты не имеют критического мышления. Пропаганда работает, хомяки которые вчера ели кебаб и им было пофигу что палестинцев убивают 75 лет (тут я просто цитирую тех кто защищает их), сегодня встали и готовы убивать евреев. откуда такое вдруг неравнодушие
Filomena• 29 октября 2023
Ой!
А що відбувається?
Heksa• 29 октября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
і сучасними технологіями.
Та нє. Довідники і словники.
Filomena• 29 октября 2023
Ердоган! Введи войска!
seami• 29 октября 2023
Ответ дляrybka21
цікава думка...
Какие же они жалкие..думали «2-3 дня», а постучались в двери ада, вскрыв все, на что закрывали глаза, что годами жрали из-под своего фюрера.
Inna_ya_krasivaya• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ой!
А що відбувається?
иншаллах
rybka21• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ой!
А що відбувається?
те ж саме в них було проти мобілізації рік тому
закінчилось нічим
Heksa• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ой!
А що відбувається?
Хтось не розгубився і діє. Як одна з версій.

Друга версія - все було готове і чекало свого часу.
rybka21• 29 октября 2023
голову вже каменем комусь пробили
поліцейському
AnnaOst• 29 октября 2023
’при Путін такої хуйні не було’ (сарказм єслі що)
А взагалі почитала, подивилася відео, офігела на стільки що просто піду спати
kuskus• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ой!
А що відбувається?
Сподіваюсь буде махач😄
Filomena• 29 октября 2023
Ответ дляkuskus
Сподіваюсь буде махач😄
Дай то Бог!
У нас в Авдіївці пекло😭
rybka21• 29 октября 2023
Ответ дляkuskus
Сподіваюсь буде махач😄
все обмежиться вибаченнями
kuskus• 29 октября 2023
Ответ дляseami
Дід-пердід відкрив ящик Пандори, не жилось йому спокійно…
Heksa• 29 октября 2023
Ответ дляrybka21
голову вже каменем комусь пробили
поліцейському
Мммм
Багатообіцяючий початок. В Хабаровськ на мирні мітинги проти призначеного князька висилали огого спецуру. А тут що буде? Проковтнуть?
rybka21• 29 октября 2023
Ответ дляHeksa
Мммм
проковтнуть
Filomena• 29 октября 2023
Ответ дляrybka21
все обмежиться вибаченнями
Ні)
Мінімум ще забашляють кадирці.
Ніхто не буде вибачатися)
rybka21• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ні)
Мінімум ще забашляють кадирці.
Ніхто не буде вибачатися)
ну я маю на увазі, продовження не буде
seami• 29 октября 2023
Ответ дляrybka21
проковтнуть
Однозначно. Вони і б дідів чемодан з лайном проковтнули, з криком «славарасії». Нікчемні раби.
Heksa• 29 октября 2023
Ответ дляFilomena
Ні)
Мінімум ще забашляють кадирці.
Ніхто не буде вибачатися)
Татарстан нагнули і мало того, що вибачитися змусили, ще й орден наказали дати.
Cvet_ОК• 29 октября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
і сучасними технологіями.
Просто якраз на днях статтю читала, дуже цікава, бо воно ж здається, що рівень технологій і інтелект розвиває, аж ні, скоріше навпаки, що батьки сучасних дітей даремно радіють, що дитинка в рочок вже вправляється зі смартфоном, набагато важливіше для розвитку те, що вона складе пірамідку, або правильно викладе фікурки в сортер чи впорається з пазлами
DianaDee• 29 октября 2023
махач кала ...