В рот не ложи• 30 октября 2023

Соплі, кашель

Покашляй син вологим вранці 1-2 рази, протягом дня дуже мало. До 5 разів вдень в сумі той вологий кашель. Чути що мокрота високо, десь в горлі, тому спираюсь на те що то ніс.
Але ніс дихає повністю.
Була в лора , каже що трохи стікають соплі по стінці, при тому що коли закрити пальцем носовий між, інший дихає вільно.
Виписав лор фармазолін чи щось судиннозвужуюче на 5 днів і після цього через 15 хв ципрофарм.
Вчора так капала, сьогодні встав і після такої ж маніпуляції видув соплі, і далі ніс дихає, але ті після сну видув багатенько так.
Це означає що це добре, що вони почали витікати, правильно?
Хто мав таку схему, вам допомогло в лікуванні?
Мания-Величия• 30 октября 2023
Вушні краплі в ніс? Змініть лора. Нормальний лор ніколи такого дурного призначення не зробить.
автор В рот не ложи • 30 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
В нас ніби й хороший лор, але вушні краплі чи очні в ніс це поширена практика.
Мания-Величия• 30 октября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Це поширена практика у поганих лікарів. Тому і рекомендую знайти нормального. І більше ніколи не заливати дитині в ніс ці краплі. Спробуйте сольовий розчин і судинозвужуючі краплі ( якщо ніс закладений) якщо ж ні, то просто сольовий розчин.
Шмоточницаца• 30 октября 2023
У вас не хороший лор. Якщо ніс не закладений, у судиннозвужуючих потреби нема. Це - останній вибір, коли ніс взагалі вночі не дихає. Ви знаєте, що вони викликають залежність і самі можуть стати причиною риніту?
автор В рот не ложи • 30 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Ні не знаю, я ж не лікар. Були питання пішли до лікаря , він виписав. Блін тепер виходить що та мама ще й лікарем трохи повинна бути.
Шмоточницаца• 30 октября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Так, це вірно. Зламаних лікарів дуже багато. Вони призначають судиннозвужуючі, складні краплі, на основі срібла, муколітики дітям, протефлазід всім підряд...
автор В рот не ложи • 30 октября 2023
Ответ дляШмоточницаца
Капець, але я з малого міста і цей лор рахується одним з найкращих .
Шмоточницаца• 30 октября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Я живу в обласному центрі з, майбуть, найбільшою концентрацією доказових педіатрів. В малих містах хороший - до кого всі ходять, який призначає стільки, скільки потребує пацієнт (на жаль, люди в масі своїй дуже люблять лікуватися). А насправді 90% випадків нежиті та кашлю проходять самі собою хоч лікуй, хоч не лікуй... Ну, звісно, сольовий розчин, багато пиття та прохолодне повітря допомагає
кнопкодав• 30 октября 2023
Чому в багатьох мам така манія все підряд лікувати? Такі соплі проходять самі без всякого втручання, більше пити, гуляти. Якщо дитина добре почувається, ніс не закладений , то для чого стільки небезпечних крапаель?
Ну шо не так?• 30 октября 2023
Таке неочікуване призначення антибіотика від звичайного нежитю. Ми його додаємо тільки при тривалому нежиті, більше тижня, з зеленими шмарклями, що погано відходять... Судинозвуживальні зранку та на ніч, якщо дійно затруднене дихання через ніс. Решта дня - промивання.
Лор ваш якийсь перестраховщик... або дійно некомпетенний.. Наші приватні лори призначили б повторний візит за тиждень, тоді вже, можливо, ципрофарм та ще один візит за тиждень. НЕе вміє ваш лор заробляти)))
автор В рот не ложи • 30 октября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Та певно не вміє ні лікувати ні заробляти