krapiva• 30 октября 2023

Які аналізи для підлітків

Всім добрий день!
Маю двох дівчаток 15 та 18 років.
Хотіла замовити вітаміни (у меньшої волосся випадати стало, старша втомлюється дуже), але ж розумію, що перед цим потрібно здати аналізи, щоб визначитись, яких вітамінів не вистачає в організмі. Отже, хочу запитати, можливо є який пакетний перелік аналізів для підлітків, може хтось проходив та знає про таке? Як ви визначились, які вітаміни давати своїм дітям ? Буду вдячна за будь-які відгуки, поради.
Анастасия К.• 30 октября 2023
Послушаю
мамаЮля82• 30 октября 2023
Я такие сдавала , дочке почти 14 .
Сніжана Сімоненко• 30 октября 2023
Подивіться в сінево там є комплексні пакети - якщо вам для чекапу то те що треба)
автор krapiva • 30 октября 2023
Ответ длямамаЮля82
Я такие сдавала , дочке почти 14 .
Дякую
автор krapiva • 30 октября 2023
Ответ дляСніжана Сімоненко
Дякую
Alinka45• 31 октября 2023
Ферритин, витамин д, глюкоза, ттг.