Платье Длинное бальное• 30 октября 2023
Взяти кошеня віком 7 тижнів
Відлучають малят від мами і роздають. Одне лишилося. Якщо візьму, що мене чекає?
Начиталася про його можливі психологічні проблеми у майбутньому....
Поділіться досвідом
Алина-1240• 30 октября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
а чего так рано? советуют не раньше 3х месяцев раздавать
Чтоб котенком в семью попало,а не полувзрослым котом
Летчица• 30 октября 2023
Я брала в таком возрасте котенка. Не заметила особых психологических проблем. В лоток пошел сразу, но периодические пописы в неположенном месте случались месяцев до 8-9.
Пластилин_Колец• 30 октября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Я в 2 месяца взяла котейку.
Платье Длинное бальное
• 30 октября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Я знаю. Так вирішили власники. Кішка двічі вже народила (у квітні і у вересні), виснажена, бігом хочуть стерилізувати. На кошенят байдуже (
Чумацький Шлях• 30 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
понятно(
Кокосиха• 30 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Головне, щоб вони були якісно проглистовані. Потім каратнин та вакцинація
Платье Длинное бальное
• 30 октября 2023
Ответ дляКокосиха
Наскільки я розумію, це вже буде клопіт нових власників
Алина-1240• 30 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Нормально все у вас с ним будет.к лотку коты легко приучаються,тем более маленький
Мальчун-задирун• 30 октября 2023
Я брала котенка 1 мес,беспородный был . Вырос,был очень умным котом.
Алина-1240• 30 октября 2023
Ответ дляКокосиха
Куда.он сдохнет в месяц от пилюль от глистов.в своем уме?
Платье Длинное бальное
• 30 октября 2023
Ветеринар мені сказав, що буде сумувати і плакати, доведеться повозитися. Бажано брати двох, але там лишилося одне, і двох я не планувала.
Що таке ’повозитися’? Як саме замінити йому маму? Купити замінник котячого молока? Воно вже їсть корм якийсь. Як психологічно його підтримати?
Брюлик в стразах• 30 октября 2023
Взяла в 1,5 месяца кошечку. Она сама ела, была приучена к лотку. Проблем не было.
Брюлик в стразах• 30 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Покупайте корм где указано, что для котят, еще указывают возраст котят. Тот же Роял.
Пухнасті штани• 30 октября 2023
брала кошеня в 1,5 місяці, психічних відхилень в кошки не наблюдається, вже 6й рік, вимахала дорідна тітонька.
Аноним ФЕЯ• 30 октября 2023
Ми такого брали,тижнів 5, всього в блохах. Годували спец.сумішшю з соски. Спав в коробці з грілкою. Місяць мороки, і чудо виросло, стало звичайним кошеням. Але здоровий бугай досі любить посмоктати футболку.Дуже розумний і терплячий до людей, і дітей.
Пухнасті штани• 30 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
який замінник, вони в такому віці їдять вже все, корм для кошенят купите і вперед.
Платье Длинное бальное
• 30 октября 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ось це смоктання мене лякає. Бачила колись, досить дивно (навіть трохи огидно) виглядає. І це ж не відівчиш.
Тому і думала про замінник молока і соску, щоб вгамувати смоктальний рефлекс.
Дівчина Бобула• 30 октября 2023
Нам довелося забирати кошеня в віці 5 тижнів.
Нічого, виростили, тепер цьому пану 3.5 роки.
Візьміть пеленку від мами, і постеліть йому на перші дні, щоб стресу менше було.
Місце для котика застеліть одноразовими пеленками, зразу поставте лоток. Перший час і лоток, і мисочки для їди повинні бути в одній кімнаті.
Психологічних проблем в кота не помітили, активний, цікавий, спілкується з нами.
Вважає нас своєю зграєю, доньку - кошеням, мане - мамою, з чоловіком конкурує за звання головного.
Все норм.
Якщо ви хочете собі друга та антистрес - беріть, котики - то щастя)
Все норм.
В шоколаде• 30 октября 2023
по идее стерилизация это ничего страшного, котенка можно и дальше оставлять при кошке, она же к нему все равно уже привыкла
Нехай щастить• 30 октября 2023
Я своє знайшла, коли йому днів 10 було))) Найкраща кішка у світі виросла, справжній друг 🥰 Беріть, не вагайтеся.
Донька подруги• 30 октября 2023
Ви живёте без кота??? Як! Як можна жити без цієї залюбленої пухнастої морди? Ще таке щастя))) Шкодить буває, тигидикає, шерсть прибирати треба, але яке ж воно прекрасне і ласкаве. Все, пішла тіскать кицю)
Дівчина Бобула• 30 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я перші ночі спала на розкладному кріслі біля котячої лежанки, клала руку на лежанку, і котик спав в моїй долоні. Майже не плакав.
Платье Длинное бальное
• 30 октября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Все норм.
Я думала його спочатку у душовій поселити - там тепла підлога, є вікно для освітлення і немає нічого небезпечного в зоні доступу. Але згодом хотіла лоток у інший санвузол перенести (там пралка (може забитися під вбо за неї, стелажі, пилосос і вікна немає). Воно зможе з часом перейти на нове місце туалету чи треба одразу на плановане ставити?
В танке• 30 октября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я брала малеького, у него глазки еще синие были, месяц, может ему был. Кормили детским питанием- каши и тефтельки, до конца пачки каши, не дольше, никто соской не выпаивал. На горшок пошел сразу же. Повозится- ему надо общение) с мамой-человеком спать, играть, на ручках сидеть. Во взрослом возрасте никаких детских психологических травм не замечено, отличный котяра вырос