Вічний двигун• 30 октября 2023
Собака не хоче йти на прогулянку
Собаці 1 рік, вигул двічі на день по 1-1.5 години. Сама прогулянка проходить нормально, на повідці, по знайомій території, зустрічаємо друзів-песиків, граємося, відпрацьовуємо команди. Але з приходом холоду собаку доводиться просто ловити по квартирі, щоб вдягнути і вивести. Ховається, кусається, не дає вдягти комбінезон (шлейка вже нормально вдягається на одяг). Собака розуміє, коли приходить час гуляти (графік) і починає ховатися ще до того, як я встану зранку з ліжка. Можливо, в когось була така проблема і якось змогли її вирішити? Навіть на руки не хоче йти - думає, що поведуть гуляти.
Сама вумна тутички• 30 октября 2023
ничего себе. даже не знала, что собаки могут не хотеть гулять.. может ему что давит? комбез тот или шлея
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ длянаКоблучках
Може, лапки мерзнуть? Спробуйте взуття, можливо допоможе.
Мені здається, взуття їй тільки більше нервів зробить🤪 Але як варіант, спробувати можна, дякую
Сама вумна тутички• 30 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
может ее раздеть наоборот?
Яичница с беконом• 30 октября 2023
Я би роздивилася питання з кількох боків:
1. Ви впевнені, що вашій собаці нормально гуляти півтори години по холоду? Є ті, хто до цього нормально ставляться, а є собаки, особливо короткошерсні, що такого не полюбляють. Тому взимку чи по грязюці прогулянка 15-20 хвилин і добивати активність вдома або на заняттях на критому майданчику.
2. Перевірте комбінезон. Чи вільно в ньому рухається собака? Чи ніде не тисне/ не тягне? Чи не затеплий? Можливо, варто спробувати інший варіант одягу (наприклад, попону)
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Та ні, все згідно розмірів, одяг не тісний, шлейка також не впритик. Думала, може сама шлея їй не подобається, бо повідець буває гризе трошки
наКоблучках• 30 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Спробуйте. Я років три тому купувала на промі такі наче ’дутики’, товстенькі і теплі, собачка з задоволенням гуляє в них і в мороз, і в дощ. Спробувати точно варто, думаю, що побачите ефект!
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
В непогоду ми гуляємо 15-30 хвилин. Я би подумала, що може дійсно щось не подобається в прогулянках, але собака активна весь час на вулиці, коли робимо коло і обходимо будинок - не спішить додому. У всьому одязі рухається вільно
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ длянаКоблучках
Дякую 😊
Яичница с беконом• 30 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Тобто на вулиці все ок, але не хоче саме вдягатися? У цей момент відбувається «поломка»?
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
может ее раздеть наоборот?
Думаю мерзнути буде, собака короткошерста, іноді і влітку ввечері виходили одягнуті в кофту. Вона і дома може мерзнути
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Так. Вже коли одягну її - стоїть спокійно, чекає, доки повідець пристібну... З квартири аж вилітає на вулицю
Яичница с беконом• 30 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Зрозуміла. Спробуйте просто інший комбез або попону тоді. Моя не любила вдягати дощовик, що на пузичку застібався, лягала на підлогу, смикала лапами і поки я вдягала низ, вона вилазила з верху. А от з тим, що застібається на спині, порядок. Попона, що через голову вдягається і застібається на спині липучками теж нормально зайшла
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую! Бо ходжу покусана вже :(
Инфотуфелька• 30 октября 2023
Наш точно также прячется перед прогулкой. Это он играет в догонялки
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Так моя кусається ще! І може гарчати) Сумніваюсь, що то гра така))
ЯсноВидящая• 30 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
У нас дуже старий собака не хоиів гулять. Аж ховався під диваном і робив вигляд, що глухий.
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
🤪 А як виманювали?
Анонім-ка• 30 октября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Английский бульдог у подруги. Нужно упрашивать, чтоб погулял. Не старый, но ленивый. Только за вкусняшку слезает с дивана, причем не каждую. Но если дождь и вкусняха не помогает. Садится около подъезда и сидит. Через минут 15, может подойти к ближайшему дереву, чтоб дела сделать и назад под подъезд садится
Подтяжка• 30 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Замерзне
Гуляйте активно та менше часу. Тоді не замерзне. Собаці комбез може не подобатись, в нас теж так було, як бачив одяг - з під ліжка фіг достанеш
Анонім-ка• 30 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Замерзне
У вас китайская хохлатая? У меня короткошерстный, то комбез-кофта (только на передние лапы) при минусовой температуре. И то ниже -5
Анонім-ка• 30 октября 2023
Ответ дляСкользкая
извините))))
Жаль запашок через картинку не передать и обдертая мебель/обои в картинку не попали 😂
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляСкользкая
извините))))
Все ок, це мій прекрасний вибір))
Вічний двигун
• 30 октября 2023
Ответ дляПодтяжка
Дякую
Подтяжка• 30 октября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Це ви про вашу хату? Співчуваю. Купайтеся частіше.
Анонім-ка• 30 октября 2023
Ответ дляПодтяжка
Да, про свою. Был сначала кот, потом кошка. Спасибо за сочувствие. Мне все сочувствовали, кто приходил в мой дом, но самое смешное, что я этого запаха вообще не ощущала у себя дома. Только у других, еще и говорила им, что вот у меня в квартире запаха не чувствуется, в отличии от вас 😂 причем, никто из семьи запаха не чувствовал, наверное все принюхались.
А кошка, британка (третья кошка), вообще с приветом была. По большому она ходила только на стол! Боролись год, пришлось отдать родственникам в село, уже 12 лет ей
А зачем мне чаще купаться? Я и так душем не брезгую. А на меня коты не писали, к счастью. Был случай с подругой, ей на лицо попало, когда тюль метил (до кастрации)
Сама вумна тутички• 30 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Замерзне
а проверьте -типа Вы идете гулять без одежды, пойдет к лифту и тд.? че-то мне кажется дело в одежке