Сито для думок• 31 октября 2023
Чоловіки вважають переписку жінки з іншим зрадою?
Чи це не залежить від статі?
Крістіна Т а р о• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
Я би не вважав. Бо тоді і перегляд порно можна вважати зрадою)))
Але всі чоловіки різні
І якщо є претензії до жінки - закатати скандал і звинуватити у всіх смертних гріхах легко можна через таку переписку)))
Але всі чоловіки різні
І спілкування з сусідом чоловіком в ліфті. Чом не зрада?!
Крістіна Т а р о• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
А якщо застрягли в ліфті з сусідом під час блекауту - сюжет для ролика ’для дорослих)))
Так, багато що можна встигнути. Навпомацки навіть цікавіше.
Крістіна Т а р о• 31 октября 2023
Ответ дляviter33
’де темно - там приємно’)))
Крім сексу можна ще й профілактичну діагностику зробити😂
Крістіна Т а р о• 31 октября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Любая переписка это измена
А коментарі в телеграмі чи на фейсбуці? Вподобання чи коментар в Інсті?
Контрольница• 31 октября 2023
Мій би і не звернув увагу. Або він не ревнивий, або йому байдуже. Але я б вже прибила б за якусь переписку.
120-120-120 (не худею)• 31 октября 2023
Чоловікам якраз більш пофіг на це. Їм зрада, це фізична. А от жінки і переписку зрадою вважають, і побалакав-зрадив)))) Мій колега зрадник, бо ми з ним в одному кабінеті, і по версії дружини:’ та то така шлюха, не вспієш моргнути, буде на твоїх колінях’, а ще вона йому кричить у трубку:’ що вже обід, закрилися в кабінеті’) Я роблю вигляд, що не чую, а він меле якісь дурниці. Ще я хочу його відбити у неї і діточок, ще одягаюсь визиваючи ( я в платтях хожу в обичних, за коліна довжина) , і губи не крашу, щоб зразу цілував)))) Во я шо чула.
Вона знає, що є в мене чоловік і діти, що мій чоловік кращий її у всьому, статурою, посадою, грошима))) Але її версія, що я хочу побавитися просто так з її лисуватим принцом, з пивним брюшком))) Колега він класний, але ж я навіть йому не звоню ніколи, і іноді перекидуємося парою фраз не по роботі.
А все почалося пару років тому. В нас була нарада, ми виступали відділом, тобто я без нього скажу пів проекту. Вже сижу у кабінеті, а його немає. Я написала смс:’ ти де, я вже давно чекаю тебе в кабінеті’. Дружина прочитала.
Galina_vinsport• 31 октября 2023
Не зважайте🤦♀️ я працювала в call центрі, нас було всього 5 людей. У мого начальника була дівчина, що вона йому тільки не орала в трубку🥵 ти з тіма трьома по черзі, чи всі разом? А твій зам теж їх? А чого вона тебе питала?
І що саме смішне, ця дівчина дуже красива була, а так себе не поважала.
Пліснявілий сир• 31 октября 2023
Звісно ж, зрада. Це не те, що переспати з колежанкою чи сусідкою
, це дуже серйозний привід для ревнощів.
Тень льва• 12 ноября 2023
Мій мою переписку зі знайомим називає зрадою, а його е@лі з повіями просто перепискою))))