Зайченя• 31 октября 2023

нащо ви робите таке зі своїми дітьми, мамці?

заганяння змалечку в рамки. коли дитина росте і пізніє світ. вчора їду в маршрутці мала грає в телефоні, проявляє емоції, мати відразу тут же "тШшшШШШшшш" мала тут же кам"яне обличчя.
Я коли була малою і задавала питання..от бачу що якась річ може і по іншому працювати, вона багатофункціональна, і питаю - а чому її використовують лише таким чином, коли можна і так, і так, і ось так зробити також - казали "бо так треба", або "не задавай питань і роби як сказано" таким чином відразу обрубуючи всіляку креативність, свіжий погляд і т.д. і нав"язуючи рамки в яких має себе тримати дитина. і потім із таких виростають як під копірку дорослі - працівники, орієнтовані на виконання обов"язків. а для лідерів і творчих людей такий підхід рівно каторзі...адже ти бачиш нові можливості, тобі кажуть заткнись і роби як всі...і що...ілонів масків в зародку замочують. те саме тепер на роботі. заткнись і роби як сказано, не задавай питань. мені особисто так сказав керівник. і взагалі - думати то справа власника бізнесу, а ми просто робимо так як він каже, і навіть якщо бачимо що він неправий, то все одно не кажемо йому про це, а мовчки робимо, бо наша справа проста. а от коли власний бізнес матимеш - тоді і будеш робити що хочеш. але ж це кар"єрний зріст - нові можливості, запропонувати нову ідею, модернізувати стару і т.д. А ні, заткнись і виконуй мінімальні функції, доки ти на найнижчій посаді, ніхто і слухати не буде ніц, а для того аби піднятись як раз і треба шукати нові рішення...ризикувати..а вони все по накатаній змушують іти. моя думка - дітей з лідерськими і творчими якостями треба по іншому вчити і по іншому ростити, а наша система заточена на простих дурних працівників. бісить це...
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляМорковна
Таких як ви і ваше дітятко - я зразу ставлю на місце. Дома можете робити що завгодно, але на людях я, і не тільки я, не повинна дивитись на ваші недолугі спроби показати манери виховання
у мене нема дітей якщо що
окрім того спробуйте осягнути дещо більше, сказане в пості, окрім того айсбергу на поверхні, за який ви зачепились
Мовчу, але хочу• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
багатьом айк’ю певно не дозволяє просто зрозуміти всю глибину думки
Слухайте, ви б краще своє айкʼю використали на те, що б розуміти, що не всі мають бути згодні з вашою глибокою думкою
А поговорить?• 31 октября 2023
А ми яким боком, до вашого травмованого дитинства?
Мушля з Криму• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
а ви далі першого абзацу щось читали те що написано в старпості?
Думаете предложение на два абзаца можно прочитать? Какую вещь вы в детстве хотели нестандартно использовать?
Ясамаякрасивая)• 31 октября 2023
Де ви таких ілонів масків бачили, я бачу інакшу картину у транспорті, в магазині, на вулиці, дитина верещить, мама робить мляво зауваження на що дитина ще більше заходиться. Після цього мама мовчить, мабуть дає повний рух виявлення лідерських якостей і прояв емоцій. Мабуть нас чекає світле майбутне, вже відчуваю скільки буде геніів, куди тому маску 😂
Нетутешня• 31 октября 2023
Ответ дляМашМааш
Автор, а у вас дети есть? Я тоже до рождения дочки была так категорична.
А теперь понимаю, что да, конечно, классно и правильно воспитывать креативных детей, но ребенок сам по себе это очень сложно. И требует огромноо ресурса, даже если а вас все ок финансово, психологически, с мужем и с самореализацией. А у многих далеко не так.
И огромное количество сил нужно чтобы всегда быть спокойной, радостной, заинтересованной, учитывать интересы ребенка и тд.

Все мамы стараются как могут.
Похоже автор сама ещё не выросла
Мовчу, але хочу• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
у мене нема дітей якщо що
Це й так помітно, що дітей у вас нема
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляШпондєр
Вам ти дітям скільки? Бо от я маю зараз підлітка, емоції і бажання якого в дитинстві не стримували
у мене нема дітей. і що, який він тепер? але підліток це проміжковий результат, подорослішає - також зміниться, таким як зараз не буде вже
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
А у вас є діти?
ні
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
у мене нема дітей якщо що
А, ясно. Тоді не лізьте туди, де ви взагалі нічого не тямите
Нетутешня• 31 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
Аби було
А поговорить?• 31 октября 2023
Ответ дляМушля з Криму
Це частий випадок, коли людина виросла, мало чого досягла, і сидить звинувачує всіх, і дитинство своє. Окрім себе. Нитіки короче.
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляГербарія сушу
а потім виростають ті чоловіки із пивом у громадському транспорті(((
а що вас смущає?) дорослі лідери в маршрутках не їздять - по перше, а по друге - він же не виливає вам його на голову, а тихенько п’є собі, то й най п’є, якщо хочеться.
Стопясят раз обсуждала• 31 октября 2023
Не кричати в громадському транспорті - це повага до оточуючих. Проявляти емоції можна по різному, але потрібно прививати розуміння того де і як люди мають себе поводити. Ви доросла людина, також маєте право на прояв емоцій, сумніваюсь, що будете верещати, бо вам саме так зараз хочеться проявити емоцію. Це вже діагноз. Що стосується робочого процесу, то є спеціальності в яких творчій підхід тільки вітається, але ж ви мабуть вибрали іншу професію.
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Заипали такие мамаши, которые не делают замечаний и позволяют своим деткам все. А те потом, выражая эмоции, бегают как дурные по супермаркетам, хватают все, орут, толкаются, на полу лежат с истерикой - и мамы умиляются - какая же деточка креативная, явный лидер растет....
ну це вже занадто звісно, але і тягти за руку невідпускаючи і на кожний писк відразу тсикати також занадто.
Балаболка• 31 октября 2023
Ну то давайте подайте та виховуйте як вам хочеться. В начальник ваш правий. Робіть свій бізнес, раз така розумна та креативна. Ні, немає ні того ні того?
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Хамовитий, який ні з ким і ні з чим не рахується, який вважає, що Всесвіт крутиться виключно навколо нього, йому всі повинні, в нього має все бути, приймати і розуміти сім´ю не вважає за потрібне, ходе гуляти навіть не питаючись, батьки не знають де він і що з ним. Я вже на грані потрапляння до психлікарні з цим креативним лідером
Жертва интернета• 31 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Жду прекрасное время, когда мамкины лидеры вырастут и окажутся на одной арене
Это мамки думают, что они лидеры) А вырастают манипуляторами, неприспособленными к жизни, но при этом им все должны. ’Что мне сделать, чтобы ты не плакал?’ - сейчас очень модная штука. Осознанные мамаши засрали такими роликами всю инсту. Прекрасная основа для детских манипуляций
Мядуза аля моргонер• 31 октября 2023
Ответ для66сезон666серия
Тю, так это часть воспитания, не все же растут ’лидеров’, которые потом в нормальном социуме не особо умеют жить
Была такая знакомая, тоже в общественных местах могла громко ржать, не смеяться, а именно гоготать и кричать, могла на колени к кому-то усесться, ачетакова, это же естественно, могла вслух громко сказать- посмотри, хромой идет, чтоб тот человек слышал. И тоже говорила, что ей ничего не запрещали в детстве. С ней почти все из-за ее невоспитанности перестали общаться, но она сделала вывод, что ей все завидуют, так как все зажатые, а она молодец, настоящая.
ЖаннаНеАгузарова• 31 октября 2023
Настоящему лидеру никто не помешает)
Гербарія сушу• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
а сморід від випитого вас не засмучує, що ви маєте цим дихати?! І вседозволеність дитині ще не запорука того, що вона виросте лідером
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
авжеж не всі, я і не намагаюсь тут щось довести аби зі мною згодились. а питаю нащо вони так роблять. ще відповіді не було)
Стріляний птах• 31 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Автор из тех, кто позволяет все. Я тоже таких видела, зашли с чипсами, что ребёнок, что мама всю дорогу ели, фу мерзость в общественном транспорте
я теж їм чіпси в громадськкому транспорті, і не тільки, я хіба що борщ у транспорті не їла, і що? головне, сміття після себе не залишати
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
А закони для вас теж не вартують нічого? Як мінімум розпиття алкоголю в громадських місцях є порушенням закону!
Не за Будка• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
не всі люблять читати незвʼязний потік чужих думок
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
бо багато продовжують і зараз травмувати своїх дітей так же як і мене, і певно не здогадуються що це травматична поведінка і до яких наслідків може призвести
Мания-Величия• 31 октября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Это ужасное зрелище со стороны
Мушля з Криму• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
у мене нема дітей якщо що
Ну после этого о чем говорить?
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
а я хочу подивитись що буде, сподіваюсь доживу до того часу аби взріти результати на власні очі)
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Саме так! Я з молодшим вже інакше поводжуся, намагаюся ставити певні рамки.