Зайченя• 31 октября 2023
нащо ви робите таке зі своїми дітьми, мамці?
заганяння змалечку в рамки. коли дитина росте і пізніє світ. вчора їду в маршрутці мала грає в телефоні, проявляє емоції, мати відразу тут же "тШшшШШШшшш" мала тут же кам"яне обличчя.
Я коли була малою і задавала питання..от бачу що якась річ може і по іншому працювати, вона багатофункціональна, і питаю - а чому її використовують лише таким чином, коли можна і так, і так, і ось так зробити також - казали "бо так треба", або "не задавай питань і роби як сказано" таким чином відразу обрубуючи всіляку креативність, свіжий погляд і т.д. і нав"язуючи рамки в яких має себе тримати дитина. і потім із таких виростають як під копірку дорослі - працівники, орієнтовані на виконання обов"язків. а для лідерів і творчих людей такий підхід рівно каторзі...адже ти бачиш нові можливості, тобі кажуть заткнись і роби як всі...і що...ілонів масків в зародку замочують. те саме тепер на роботі. заткнись і роби як сказано, не задавай питань. мені особисто так сказав керівник. і взагалі - думати то справа власника бізнесу, а ми просто робимо так як він каже, і навіть якщо бачимо що він неправий, то все одно не кажемо йому про це, а мовчки робимо, бо наша справа проста. а от коли власний бізнес матимеш - тоді і будеш робити що хочеш. але ж це кар"єрний зріст - нові можливості, запропонувати нову ідею, модернізувати стару і т.д. А ні, заткнись і виконуй мінімальні функції, доки ти на найнижчій посаді, ніхто і слухати не буде ніц, а для того аби піднятись як раз і треба шукати нові рішення...ризикувати..а вони все по накатаній змушують іти. моя думка - дітей з лідерськими і творчими якостями треба по іншому вчити і по іншому ростити, а наша система заточена на простих дурних працівників. бісить це...
Гербарія сушу• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
авжеж не всі, я і не намагаюсь тут щось довести аби зі мною згодились. а питаю нащо вони так роблять. ще відповіді не було)
вони роблять це задля того, щоб дитина знала, що є громадські місця зі своїми правилами, що є людські кордони, яких не можна порушувати
Зайченя
• 31 октября 2023
Ответ дляНетутешня
Похоже автор сама ещё не выросла
а вирости по вашому це і бути в рамках, і запхати туди ж дітей..поки не зрозуміли що можна і без них жити прекрасно)
Любимка-анонимка• 31 октября 2023
ви побачили секунду життя іншої родини, а вже робити висновки. Ви не знаєте, як воно спілкують вдома, скільки, може, в той момент у мами сильно голова боліла, а далі вона весь день дитини щось розказувала та показувала.. А може там все погано.. ніхто не знає, просто так судити - це дуже поверхнево.
Вцілому, ваш посил правильний, але ви його притягнули до ситуації, у якій ви бачити тільки вершину айсбергу.
Мушля з Криму• 31 октября 2023
Ответ дляСтріляний птах
я теж їм чіпси в громадськкому транспорті, і не тільки, я хіба що борщ у транспорті не їла, і що? головне, сміття після себе не залишати
вы и правда не понимаете?
Нетутешня• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Шта 🫣
Зайченя
• 31 октября 2023
Ответ дляШпондєр
А, ясно. Тоді не лізьте туди, де ви взагалі нічого не тямите
я якраз кажу з точки зору травмованої дитини подібною поведінкою, яка виросла.
Не за Будка• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
багатьом айк’ю певно не дозволяє просто зрозуміти всю глибину думки
а деякі як ракушки, транслюють із пустоти потоки думок, тому зрозуміти таке неможливо нормальним людям
Ворую вкусняшки• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
а що вас смущає?) дорослі лідери в маршрутках не їздять - по перше, а по друге - він же не виливає вам його на голову, а тихенько п’є собі, то й най п’є, якщо хочеться.
А якщо після пива йому посцяти посеред маршрутки захочется,то най сцить?
Стріляний птах• 31 октября 2023
Ответ дляМания-Величия
Это ужасное зрелище со стороны
можна подумати, відкрити вам таємницю, що дуже багато людей їдять в транспорті, а деякі можуть бути цілий день в дорозі або на ногах і це єдина можливість поїсти
А поговорить?• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
бо багато продовжують і зараз травмувати своїх дітей так же як і мене, і певно не здогадуються що це травматична поведінка і до яких наслідків може призвести
Я вам ще раз повторю, ви абсолютно доросла людина, яка може пропрацювати свої травми, самостійно приймати рішення і робити вибір. Але ж ні, ви не покладаєте відповідальність на себе, а звинувачуєте якісь минулі ситуації, і когось там іншого. Це не ж поведінка дорослої людини.
Мядуза аля моргонер• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Вам об элементарном воспитании люди пишут, что не стоит верещать в общественном транспорте, а вы о рамках….
Ясамаякрасивая)• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
а я хочу подивитись що буде, сподіваюсь доживу до того часу аби взріти результати на власні очі)
Насолоджуйтесь! Моя порада, ідіть вихователем в дитячий садок, бо багато людей не витримують ультразвуку, а вам це до вподоби, будете допомагати ставати лідерами і генями
Не танцую- но пою• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
так а чого ваше айк´ю не дозволило вам викласти свої думки послідовно і зрозуміло, бо у вас якийсь потік свідомості. Змішались коні, люди..
Жертва интернета• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Что для вас рамки? Обязанность родителя научить ребенка самостоятельной жизни. Социум - это всегда определенные рамки. В некоторых странах отказ от рамок дошел до своего пика и начал откатываться обратно. Как вы думаете, почему?
ДА да да• 31 октября 2023
Ой, что тут обсуждать? Автор, вы - ’непризнанный гений’, неоцененный по достоинству специалист с высокими лидерскими качествами. Только если вы считаете, что можете быть лидером, но в конкретной компании вас за такового не принимают - ищите возможности сменить работу и развиваться. Не надо рассказывать про рамки - у вас есть право не работать в них, есть выбор. Вы ничего не делаете для этого - но пытаетесь обвинить мир в несправедливом к себе отношении. Ну и еще момент - кто сказал, что ваши идеи реально приемлемы для конкретного бизнеса??
Ну а про воспитание детей - лидер - это не тот кто ведет себя как ему хочется, положив х... на окружающих, это нечто иное.
Зайченя
• 31 октября 2023
Ответ дляШпондєр
Хамовитий, який ні з ким і ні з чим не рахується, який вважає, що Всесвіт крутиться виключно навколо нього, йому всі повинні, в нього має все бути, приймати і розуміти сім´ю не вважає за потрібне, ходе гуляти навіть не питаючись, батьки не знають де він і що з ним. Я вже на грані потрапляння до психлікарні з цим креативним лідером
ну от, чоловік росте. а не мамкин синочок...дівчата таких люблять) особливо коли він лишиться без карманних грошей і почне сам заробляти, то цікаво що буде потім)
Как нефиг делать• 31 октября 2023
то есть вы должны были вырасти илоном маском, но злые взрослые не дали)))
Нетутешня• 31 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Илона Московская
А поговорить?• 31 октября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Ага, мамка винувата)
Мядуза аля моргонер• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
А сколько вы планируете держаться за свои «детские травмы», прикрываясь ими? И что вы об этого получаете?
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Я теж травмована дитина, але це лише дало мені поштовх змінити своє життя і чогось досягти. Але щ іншого боку призвело і до негативних наслідків, бо я як ви думала, що дитину не потрібно стримувати, тепер вигрібаю це все лайно, яке таким чином виховала. Виховання дітей це нереально складно, немає якихось певних правил. До того ж батьки теж люди, в них можуть бути проблеми,вони можуть себе погано почувати, в них теж є емоції і бажання!
Зайченя
• 31 октября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Это мамки думают, что они лидеры) А вырастают манипуляторами, неприспособленными к жизни, но при этом им все должны. ’Что мне сделать, чтобы ты не плакал?’ - сейчас очень модная штука. Осознанные мамаши засрали такими роликами всю инсту. Прекрасная основа для детских манипуляций
а способні до життя це ті що в рамках сидять і інших туди ж заганяють? треба змінювати систему в цілому, і тоді життя під себе підлаштовувати, а не себе під життя
Алина-1240• 31 октября 2023
Потому что в маршрутке с мелким’илоном маском’еще люди едут,и если ребенку ничего не говорить,он на голове стоять будет
Как нефиг делать• 31 октября 2023
’те саме тепер на роботі. заткнись і роби як сказано, не задавай питань.’
так это ваш взрослый выбор
Зайченя
• 31 октября 2023
Ответ дляГербарія сушу
а сморід від випитого вас не засмучує, що ви маєте цим дихати?! І вседозволеність дитині ще не запорука того, що вона виросте лідером
не про вседозволеність йдеться. а про вміння правильно пояснити і дозволити не геть все, а більше...поступово показуючи що нічого страшного не трапиться якщо щось зробити не як всі, а по іншому
Зайченя
• 31 октября 2023
Ответ дляШпондєр
А закони для вас теж не вартують нічого? Як мінімум розпиття алкоголю в громадських місцях є порушенням закону!
може воно безалкогольне, ви дивились етикетку?
Зайченя
• 31 октября 2023
Ответ дляНе за Будка
не всі люблять читати незвʼязний потік чужих думок
ну то нехай вийдуть з теми)
а не оце схватитись за одне слово і потім щось відписувати і доказувати)