Зайченя• 31 октября 2023

нащо ви робите таке зі своїми дітьми, мамці?

заганяння змалечку в рамки. коли дитина росте і пізніє світ. вчора їду в маршрутці мала грає в телефоні, проявляє емоції, мати відразу тут же "тШшшШШШшшш" мала тут же кам"яне обличчя.
Я коли була малою і задавала питання..от бачу що якась річ може і по іншому працювати, вона багатофункціональна, і питаю - а чому її використовують лише таким чином, коли можна і так, і так, і ось так зробити також - казали "бо так треба", або "не задавай питань і роби як сказано" таким чином відразу обрубуючи всіляку креативність, свіжий погляд і т.д. і нав"язуючи рамки в яких має себе тримати дитина. і потім із таких виростають як під копірку дорослі - працівники, орієнтовані на виконання обов"язків. а для лідерів і творчих людей такий підхід рівно каторзі...адже ти бачиш нові можливості, тобі кажуть заткнись і роби як всі...і що...ілонів масків в зародку замочують. те саме тепер на роботі. заткнись і роби як сказано, не задавай питань. мені особисто так сказав керівник. і взагалі - думати то справа власника бізнесу, а ми просто робимо так як він каже, і навіть якщо бачимо що він неправий, то все одно не кажемо йому про це, а мовчки робимо, бо наша справа проста. а от коли власний бізнес матимеш - тоді і будеш робити що хочеш. але ж це кар"єрний зріст - нові можливості, запропонувати нову ідею, модернізувати стару і т.д. А ні, заткнись і виконуй мінімальні функції, доки ти на найнижчій посаді, ніхто і слухати не буде ніц, а для того аби піднятись як раз і треба шукати нові рішення...ризикувати..а вони все по накатаній змушують іти. моя думка - дітей з лідерськими і творчими якостями треба по іншому вчити і по іншому ростити, а наша система заточена на простих дурних працівників. бісить це...
Ромашкинная• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
ні
Так отож. Вам багато чого не зрозуміть
Жертва интернета• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
а способні до життя це ті що в рамках сидять і інших туди ж заганяють? треба змінювати систему в цілому, і тоді життя під себе підлаштовувати, а не себе під життя
Ну давайте предметно: что для вас ’підлаштовувати життя під себе’? Вот можно конкретный пример? Встать и выйти посреди урока, есть борщ на совещании, насрать посреди дороги, орать в маршрутке?
Olga_72• 31 октября 2023
Это делают те, кого загоняли в рамки. Так они выросли. Что бы не мешать никому, что бы их не видели, не слышали. Что бы не заметили. Дети должны быть удобными. Меня тоже так учили так воспитывать старшую дочь. Я очень жалею об этом, что у меня не было альтернативного варианта воспитания. С дочерью часто обсуждаем последствия, но изменить то уже ничего нельзя. Ее детство не вернешь.
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
ну от, чоловік росте. а не мамкин синочок...дівчата таких люблять) особливо коли він лишиться без карманних грошей і почне сам заробляти, то цікаво що буде потім)
Не чоловік, а дівчина. Я не вважаю нормальним, коли неповнолітня дитина ходить куди хоче і з ким хоче, а батьки про це нічого не знають, але за законом мають нести відповідальність за дитину і за її вчинки. Проявляти неповагу до сім´ї то не є нормальним! Лише вимагати і нічого самому не робити, то теж не є нормальним! Відноситися до матері як до обслуговуючого персоналу то теж не є нормальним!
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
Розумієте, права інших закінчуються там, де вони починають порушувати права інших людей!
Червона рута• 31 октября 2023
так,автор,я згодна з вами, на жаль багато мам тюкає своїх дітей..а оце навіть на майданчику ’куди пішов...стій...повертайся навіщо руки так підняв...армія відпочиває
Скромняшка• 31 октября 2023
Ответ дляНаучительница
А если дите едет в транспорте и смотрит на полной громкости мультик в телефоне тоже не надо одергивать? Конечно, пусть эмоции проявляет на весь салон
я таке бачила, хотілося вбити батьків, бо в мене поруч у візочку малий спав, а їхній дивився мультик на всю гучність, ледь умовила зробити тихіше
Бамбарбия! Кергуду.• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
там не було голосіння, лише емоції на обличчі і заледве гучніший голос за шепіт
Вам на вухо? Як ви його почули?
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
не про вседозволеність йдеться. а про вміння правильно пояснити і дозволити не геть все, а більше...поступово показуючи що нічого страшного не трапиться якщо щось зробити не як всі, а по іншому
От коли ви виховаєте таким чином дітей, тоді і будете пояснювати це іншим на власному прикладі. Поки що ви взагалі нічого не знаєте ні про дітей, ні про їх виховання
спальное место• 31 октября 2023
Ответ дляЗайченя
у мене нема дітей якщо що
окрім того спробуйте осягнути дещо більше, сказане в пості, окрім того айсбергу на поверхні, за який ви зачепились
Автор, до рождения своего я тоже думала, что мои дети будут мультики смотреть по часам, ложится спать в 20 00 и все орущие в магазине дети- результат плохого воспитания.

Это пройдёт )
Olga_72• 31 октября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Де ви таких ілонів масків бачили, я бачу інакшу картину у транспорті, в магазині, на вулиці, дитина верещить, мама робить мляво зауваження на що дитина ще більше заходиться. Після цього мама мовчить, мабуть дає повний рух виявлення лідерських якостей і прояв емоцій. Мабуть нас чекає світле майбутне, вже відчуваю скільки буде геніів, куди тому маску 😂
Вы считаете если мама того ребенка заткнет и наорет, он умнее станет и изобретательней? Поделитесь опытом, как с помощью криков в транспорте повысить талант ребенка?
Угги_в_горошек• 31 октября 2023
Автор, це Ваша тема була на днях, що Ви на роботі забагато ініціативи проявляли?
Кнопус• 31 октября 2023
Уявіть, що в транспорті кілька маленьких дітей і кожен буде проявляти емоції. Моя розхитана система цього не витримає, багатьох пасажирів теж.
А якщо це кіно чи театр, вам теж буде радісно, що чуже дитятко емоції проявляло?
А якщо з дитини виросте такий же дорослий, який емоційно все коментуватиме, їдучи в транспорті?
І на кількох роботах я поступово досягала кар´єрного зростання і могла побачити процеси з двох сторін. Так от ’знизу’ тільки здається, що менеджмент не помічає недоліків чи прогалин або не може здогадатися щось змінити. Подивившись ’згори’ починаєш розуміти чому саме так, а не інакше, що заважає щось змінити в процесах. І повірте, працівники просто не здогадуються скільки не помітних процесів виконує менеджмент і скільки зусиль вкладає.
І якщо у вас є діти, то ви мали б розуміти як задовбують батьків безліч питань та ідей, які просто забирають час, а потрібно встигнути щось зробити чи кудись піти з тією ж дитиною.
А за дорослих не хвилюйтеся, не все запущено. Ми от на роботі колись тренінг з креативу проходили і шукали способи нестандартного застосування друшлага.
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Вибачте, але те,як виховувати власну дитину, ви як доросла людина прийняли рішення самі!
Скромняшка• 31 октября 2023
Ответ дляМашМааш
Автор, а у вас дети есть? Я тоже до рождения дочки была так категорична.
А теперь понимаю, что да, конечно, классно и правильно воспитывать креативных детей, но ребенок сам по себе это очень сложно. И требует огромноо ресурса, даже если а вас все ок финансово, психологически, с мужем и с самореализацией. А у многих далеко не так.
И огромное количество сил нужно чтобы всегда быть спокойной, радостной, заинтересованной, учитывать интересы ребенка и тд.

Все мамы стараются как могут.
ще зауважте, що дітей буває не по одному) у мене троє, то я спеціально їх ’рознесла’ щоб не дай Боже не маленька різниця, між старшою та середньою 11 років, між середньою та малим - 6, так трішки легше, але теж не завжди сил вистачало на всіх
Червона рута• 31 октября 2023
Ответ дляСкромняшка
це вже виховання в суспільстві,слухати гучно це не культурно,ви праві що попросили тихіше, а ось коли дитина наприклад сміється в маршрутці й їй говорить мама тихіше-це зовсім інше, ну не може дитина тихше сміятися ну й що
Домашня Зюзя• 31 октября 2023
Ответы не читала, с автором согласна. С детства внушают сядь/встань, молчи, не кричи, не делай/делай так, как я сказала и тд. Вечные приказы, никакого диалога с детьми. Вечно шикающие и цокающие взрослые и забитые дети, которые по мимике мамки должны понимать, как себя нужно вести. А ребёнок, упавший в истерике на пол в супермаркете вызывает кучу негатива как у мамы, так и у окружающих, дающих непрошенных советов. Затюканное общество, которое знает только теоретически, как нужно себя вести в обществе. Но по факту орущее в маршрутках по телефону и хамящее в обществе.
Шпондєр• 31 октября 2023
Ответ дляСкромняшка
Мені якось треба було потягом поїхати в інше місто, там день вирішувати свої питання і в той же день повертатися інтерсіті назад. А мама одного маляти дозволила йому дорогою дивитися мультики на планшеті, а в мене так розкрлювалася голова і хотілося спати... От чому інші мають страждати?
младокошкина• 31 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Была такая знакомая, тоже в общественных местах могла громко ржать, не смеяться, а именно гоготать и кричать, могла на колени к кому-то усесться, ачетакова, это же естественно, могла вслух громко сказать- посмотри, хромой идет, чтоб тот человек слышал. И тоже говорила, что ей ничего не запрещали в детстве. С ней почти все из-за ее невоспитанности перестали общаться, но она сделала вывод, что ей все завидуют, так как все зажатые, а она молодец, настоящая.
Мне от прочитанного стало стыдно😳
Жертва интернета• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Орущий в транспорте ребенок (если он не совсем маленький конечно) это и есть результат отсутствия рамок в воспитании
Стопясят раз обсуждала• 31 октября 2023
Ответ дляOlga_72
Самое худшее решение взрослого человека во всем обвинять родителей. Вы сами решили как вам жить, с кем вам жить, от кого рожать детей и как их воспитывать. Перестаньте перекладывать вину на других.
Два-три тижні і фсьо• 31 октября 2023
Дуже намагалась то все прочитати, але дуже довгі речення. Мій мозок не осилив.
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляГербарія сушу
вони роблять це задля того, щоб дитина знала, що є громадські місця зі своїми правилами, що є людські кордони, яких не можна порушувати
а чому тоді не кажуть про те що у дитини також свої кордони є і інші не можуть їх порушувати) бо тут йде перекос в одну сторону тільки)
заткнись і роби те що тобі кажуть - це не про громадські місця вже, а про загальний розвиток дитини. наприклад коли чужі люди починають соромити дитину за щось при батьках, і не питають навіть причину по якій вона так вчинила. то батьки мають навчити дитину, як поводитись і не дозволяти такого, замість цього батьки все тсикають і тискають, кажуть заткнись і погоджуйся що неправа. і т.д. ситуації різні є , в які треба вникати, але дорослі вважають що це все не важливо
младокошкина• 31 октября 2023
Каким образом здравый смысл и адекватность мешают лидерству ?
Вы хоть раз видели, что бы успешный адвокат или директор какой нибудь стабильной компании - ржал как дикарь или в ресторане клал ноги на стол например ?
Литература , воспитание ,общение с правильными людьми, образование и правильная погода в семье - фундамент хорошей личности , никак не пофигизм родителей
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ну... Ілон Маск тим ще мудаком виявився ;)
мудак, зате успішний геній. має право бути мудаком)
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляАnnеt
в общественном транспорте нужно вести себя тихо.
к чему это полотно текста?
щоб ви спитали)
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляНе за Будка
а деякі як ракушки, транслюють із пустоти потоки думок, тому зрозуміти таке неможливо нормальним людям
а може ’нормальні’ якраз ті що транслюють, а не ті що не можуть зрозуміти із того нічого?
Olga_72• 31 октября 2023
Ответ дляШпондєр
Вам ти дітям скільки? Бо от я маю зараз підлітка, емоції і бажання якого в дитинстві не стримували
Я теж маю зараз підлітка ємоції і бажання якого не стримували. Гарна спокійна дитина, яка поважає людей. Але якщо хтось відноситься до нього без поваги, та порушує його права, то він просто ігноруе.
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляА поговорить?
Я вам ще раз повторю, ви абсолютно доросла людина, яка може пропрацювати свої травми, самостійно приймати рішення і робити вибір. Але ж ні, ви не покладаєте відповідальність на себе, а звинувачуєте якісь минулі ситуації, і когось там іншого. Це не ж поведінка дорослої людини.
о боги..я кажу про інших дітей, які той же досвід будуть проходити і проходять.
автор Зайченя • 31 октября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вам об элементарном воспитании люди пишут, что не стоит верещать в общественном транспорте, а вы о рамках….
бо вони вчепились в вершину айсбергу і ніяк не хочуть уздріти що ж там глибше