Так и не могу до конца разобраться кто прав, кто виноват. С одной стороны говорят одно, с другой другое, а как узнать кто говорит правду. Я так поняла большинство всё таки поддерживают Израиль как более цивилизованную страну. Но так это все как то неопределённо.
И еще вопрос, как считаете, все мирные жители палестины = террористы = Хамас или нет?
Результат:
вже голосів:
680 (62.85%)
Я за Израиль
269 (24.86%)
Не определился/Результаты
133 (12.29%)
Я за Палестину
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляAllisa_best
Вот эти еврейские нарративы про даём им все - чушь. Заключённым тоже все дают, а они недовольны там сидеть, да? Вы были в Вифлееме? Нужно было интегрировать палестинцев, а не обносить их проволокой. И оправдывать убийства 3тыс детей для вас ок?
Я не писала про те що їм все дають.
Але зараз вони волають що їм перекрили воду з Ізраїлю й я цікавлюся якого вони взагалі на неї розраховували?
Проволока там неспроста а після багаточисленних терактів від палестинців.
Якщо б наші кримські татари стали нападати на цивільних в Криму, щоб звільнили їхні землі, то будьте певні, що і проволока б з`явилася й обшуки й бомби б полетіли в кінці кінців. А хто хоче той інтегрується а не ріже голови перехожим.
Ответ дляMashaizDusha
Пагано.
Але це не ідіотизм, так працює міжнародне право. Воно захищає цивільні об´єкти до тих пір, покаи їх не перетворюють на військові, заводячи туди техніку або особовий склад.
Якщо цивільні бачать, що в них в домі розмістилися військові і не тікають звідти, то нажаль вони стають жертвами.
Але міжнародне право взагалі нервово курить зараз в кутку, коли ми маємо ціле підземне місто з терористами й амуніцією, а над ним будиночки, садочки й госпіталі. Що робити? Як їх дістати? Хай з Хамаса питають, де їхні бомбосховища, а в Єгипта чого він їх не приймає в себе.
А то Ізраїль атакують і в нього же хотять і води й електрики й щоб сказав куди їм ховатися.
Вибачте, а де повинен жити особовий склад в країні на яку напали і будь яка точка території цієї країни знаходиться в зоні досяжності ракет агресора? Що про це говорить міжнародне право?
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
На Ізраїль напали.
В них з цим проблем немає.
Втім, хамас пуляє ракетами всюди, і лише через добру систему захисту їхні садочки й лікарні не дуже страждають. Хоча були влучання.
В них з цим проблем немає.
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
⚡️Египет разместил танки и бронетехнику напротив КПП Рафиях на границе с Газой, чтобы не допустить беженцев из Газы бежать и спасти свои жизни.
____________
И чего то никтотне суждает Египет)
____________
И чего то никтотне суждает Египет)
Це просто ’прєлєсно’...
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Мій коментар був прл Україну і міжнародне право про цивільні об´єкти.
то наш особовий склад не сидить попід функціонуючою школою чи лікарнею, правда?
Ответ для vihola
А звідки знаєте більшість, чи меншість?
У вас там є можливість відкрито та безкарно висловлюватись за Україну? Можливо є проукраїнські партії, чесні вибори?
Удалено администрацией...
Marge Simpson• 01 ноября 2023
Ответ для vihola
Плюс параша, іран, китай, північна корея друзі обездолених головорізів.
Иран - ко всем мусульманам, а остальные помогают исключительно назло Америки и ее союзникам. Раша-Китай-Корея и жи с ими.
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
Думаю это многие видели, но покажу еще раз.
Хамасовцы взяли в плен израильского генерала
це ж я й притащила сюди в іншій темі) Яїр Салам,
... Ал Медведі
Ответ дляNYC
____________
И чего то никтотне суждает Египет)
____________
И чего то никтотне суждает Египет)
І ніхто з муслімів не засудив парашу за Сирію, за Чечню.
Ніхто не виходить на підтримку махачкалиских «героїв» з плакатами фрі Данестан.
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ для vihola
команди не було, чи що?
Та і цей же конфлікт не новий, і хто раніше слідкував - все це вже бачив. Нападіння на Ізраїль - реакція, палестинці багіють з дітьми на руках на фоні руїн, плач, причитання, сотні або тисячі загиблих, звинувачення Ізраїлю в геноциді...
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
Тут это по всем тг каналам было.
А еще интервью на параше с лидером хамаса. Абу бараком.
Взяли фото иуды барака и вперед. Мало того что Барак это типично еврейская фамилия
Прикол! Я з їзраільських лише Ігаля Левіна читаю ї англомовний ТГ, там чогось не зустрічала. Я це в твітері побачила.
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
Никто не осудил эрдогана, когда оставил 4 млн людкй без света и воды...
Там ще в Китаї в мусульман (уйгурів) теж будиночки з землею рівняють наче. І там є ’виправні табори’ для тих мусульман. І чогось ніхто не пикне...
MashaizDusha• 01 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Не сидить. Але і на території військових частин знаходитись не може. То де їм жити?
Ви намагаєтесь зараз що довести? Я не можу побачити жодних схожих речей між українською армією й хамас, вибачте.
po_li_na-49a8• 01 ноября 2023
Ответ дляPrervana
Именно. Кто дал дикарям оружие и деньги на оружие?
Рашка. Вы знали что ’палестина’ это проект КГБ? в вики об этом прямо написано. Они кстати (русня) даже об этом прямо у себя пишут например
и эта резня в Израиле - спецоперация рашки и ’палестинцев’. Рашке выгодно заварить там войну, в принципе, одной ей и выгодно - саудиты разорвали контракт с Израилем, США отвлекаются на новую горячую точку, мусульмане в ЕС дестабилизируют и раскачивают обстановку. Профит
po_li_na-49a8• 01 ноября 2023
Ответ дляMarge Simpson
Ну так их мусульманские ’друзья’. Посмотрите на карту, вокруг Израиля везде они. Какие страны сейчас помогают Хамасу - те и дали им деньги чтобы все начать.
друзья это рашка. Я еще в начале следила за новостями, и пропагандонский канал их написал, типа мы на связи с палестинцами, узнаем где наши заложники. И хамас в рашку ездил, не наталкивает на мысли? ну короче все ж на ладони
po_li_na-49a8• 01 ноября 2023
Ответ дляNYC
____________
И чего то никтотне суждает Египет)
____________
И чего то никтотне суждает Египет)
кстати да)