Кракадэ• 31 октября 2023

Не підтримала Хелоуїн.

У нас в школі святкують.....Хелоуїн.
Дозволили дітям прийти в костюмах і розфарбуватись. Не розумію я цього. Дуже не розумію. Мій клас нічого не готував (ніякі сценки) і тільки два учня були з елементами костюма. Всі інші в звичайному одязі. Тобто ми саботували тихо це свято.
Той грим, що був на дітях 8-11 класів мене сильно вразили. І більше постарались 8-9 навіть. Це шрами, потьоки крові (професійної), кров на одязі, рани від куль...і багато чого ще. Маски - це біло вже і не страшно в порівнянні з гримом....
А як ваша дитина пішла в школу на "святкування" Хелоуіна?
Результат:
вже голосів: 233
78 (33.48%) Не було святкування
66 (28.33%) Взнати результат
63 (27.04%) Пішла/пішов з гримом чи костюм
26 (11.16%) Пішла/пішов без грима
Трохи злякана• 31 октября 2023
Ми не святкуємо це свято
Леплю из пластилина• 31 октября 2023
В нас дистанційне навчання
Трусиковед• 31 октября 2023
У моєї дитини канікули. А так то я ’за любой кипишь, кроме драки’. Дітям весело - отлічно
Тану на сонці• 31 октября 2023
Я воспринимаю это как бал-маскарад))
Lady Luck 99• 31 октября 2023
Ничего такого в школе не было сегодня у дочери, обычный день… Хоть мы и в Европе сейчас
На_оба_рот• 31 октября 2023
Фу, такою душною бути
Птица секретарь• 31 октября 2023
А до війни ви як ставились до цього свята?
Я не чарівниця вам• 31 октября 2023
Мене вразило у однієї блогерши відео з церкви де на вході прикрашено гарбузами до дня Хеллоуїн. Це вже поза межами мого розуміння ....
Пукимончиг• 31 октября 2023
Тухло
klaraneill• 31 октября 2023
а что именно Вы не понимаете в праздновании Хэллоуина?
Майданщица• 31 октября 2023
У нас каникулы
Намакушка• 31 октября 2023
Для мене це тупе свято, яке під час війни виглядає особливо цинічно
Свезло так свезло• 31 октября 2023
Я ничего не знала об этом, поэтому мой пошел как обычно. Если бы знала, охх, я бы его разрисовала😈😈
Жена аллигатора• 31 октября 2023
На свято на гуртку в костюмі
В школі в п´ятницю тематичний день для всіх - буду знов малювати на обличчі
Дитині подобається, ще один привід для свята. Чому ні?
А страшилки - так це і ми любили. Стівен Кінг, Крюгер, Дзвінок - дивились майже всі мого покоління
Сметчица• 31 октября 2023
Не святкували ні в школі, ні в дома, звичайний день.
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Ответ дляklaraneill
Цю ідею з гримом мертв´яка або костюмом
Не против• 31 октября 2023
Не считаю это праздником, а особенно когда реальные люди в реальной крови прямо сейчас лежат.
Солоденька цукОрка• 31 октября 2023
У нас весь класс був хоча б з елементами костюму. Зробили пригощення дітям. Потанцювали, перекусили, костюми вигуляли. Чудово, що діти мають таку розрядку у такий час.
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Також за кіпиш, але не за грим з кров´ю
Дело было давно• 31 октября 2023
загроза балістики і дрони, це гірше ніж хеловін
Леплю из пластилина• 31 октября 2023
А про які ’сценки’ ви кажете?
Трусиковед• 31 октября 2023
Ответ дляКракадэ
Також за кіпиш, але не за грим з кров´ю
Чому?
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Ответ дляТану на сонці
Я воспринимаю это как бал-маскарад))
Де дівчинка собі на обличчі малює синці, кров. Імітує, що її побили...або і взагалі малює кульовий отвір.
Це маскарад?
Папобус• 31 октября 2023
Я особисто не розумію цього свята, його так би мовити філософії) А моя донька пішла по ’хатах’ збирати цукерки, ще не повернулась і гриму її я ще не бачила. Ми в Польщі і я навіть не уявляла, що вони це святкують. В понеділок розпитаю колег. Мені прикро, що вдома колядувати навіть до сосідів соромились ходити, а тут до чужих не соромляться)
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Так само негативно, але зараз більше різке ставлення.
Коли у нас реально гинуть люди. Коли реально дітей вбивають. І ось так розмальовуватись.....
автор Кракадэ • 31 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Це ще більший зашквар
Танго утрьох• 31 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
У вас тоже пальцы жирненькие) Я такие же делаю) Булочки красивые)
Солоденька цукОрка• 31 октября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Ну, так ведьма старая и толстая))))
Мусик Пусик• 31 октября 2023
У на святкували Велесове свято. Діти вчора приходили в костюмах. Страшних не було, були приємні.
Тану на сонці• 31 октября 2023
Ответ дляКракадэ
Це маскарад?
А ещё наряжаются в ведьм, смерть, мертвецов и далее по списку. Не вижу ничего страшного.